18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

George Carlin - America's Double Standards

ASAKKU • 2014-12-21, 17:02
Stary, poczciwy George Carlin... 8-)
Źródło

Ag...........ei

2014-12-23, 23:40
z Carlina lubię tylko monolog o czasie, reszta monologów jest wulgarna, irytująca i cwaniacka, dlatego gubią sie w tle innych syfiastych stand-uper'ów

mYOUsick

2014-12-24, 01:38
Diggerx napisał/a:

eh teraz pewnie patrzy na nas z góry i się uśmiecha

Nie patrzy, był ateistą czyli według waszej wiary raczej patrzy ci teraz na wory.

lo...........us

2014-12-24, 07:47
mYOUsick napisał/a:

Nie patrzy, był ateistą czyli według waszej wiary raczej patrzy ci teraz na wory.


Według mnie to dałeś się nabrać mYOUsick :-P To chyba było nawiązanie do jednego z występów Carlina:


W przeciwieństwie do jednorazowych "fanów" (zna jedną rzecz i wielce fan np. Nirvany) serio znam chyba większość jego występów na pamięć więc dla mnie łatwiej znaleźć takie nawiązanie. Polecam wszystkie jego występy bo każdy jest świetny, ale jakby co to ten wyżej pochodzi z "It's Bad for Ya", część ""He's Smiling Down" - 2:11". Niestety to jego ostatni występ bo niecałe cztery miesiące po nim zmarł.

PS: Przypomniał mi się pomysł Carlina z lat 80 na naklejkę na zderzak (popularne już wtedy u nich) apropos tematu motoryzacyjnego:
I've found him, I have Jesus in the trunk.
(Znalazłem go, mam Jezusa w bagażniku!*

*Jeśli ktoś nie skumał to taka prześmiewcza interpretacja słów które często wypowiadają osoby religijne, znaleźć jezusa +/- nawrócić się.