18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

George Carlin - America's Double Standards

ASAKKU • 2014-12-21, 17:02
Stary, poczciwy George Carlin... 8-)
Źródło

Seus

2014-12-21, 17:47
szkoda, że nie żyje

AlexMor

2014-12-22, 23:49
Kogoś to śmieszy ?

zip0

2014-12-23, 00:46
Nienawidzę tego progejo proczarno protolerancyjno poprawnego pedała.

corusci

2014-12-23, 15:36
Za George'1 zawsze piwo :D
Szkoda, że odszedł z chęcią by człowiek posłuchał nowych świetnych monologów, a nie tego gówna co teraz powstaje..

zydzyd

2014-12-23, 15:53
@AlexMor napewno nie Ciebie parufko...

Y4R05L4V

2014-12-23, 15:58
Carlin tak bardzo poprawny

Castagiro

2014-12-23, 16:32
AlexMor napisał/a:

Kogoś to śmieszy ?

Bezmózgie planktony takie jak ty nawet nie są w stanie pojąć o czym Carlin mówi, więc cię to nie śmieszy. Go fuck yourserlf :plzdie:

lo...........us

2014-12-23, 16:42
George Carlin jest (jego śmierć nie wymazała tego co po sobie zostawił) dla mnie czymś w rodzaju guru. Brzmi to dosyć banalnie ale znając jego każdy odcinek specjalny na HBO i nie tylko można wyciągnąć wiele wniosków. Przede wszystkim jego humor był bardzo inteligentny i życiowy, ale forma dostosowana do publiczności - amerykan. Jest wielu dobrych stand-uperów ale w większości ich poziom jest bardzo banalny, sztuka dla sztuki, a Carlin doskonale żonglował tematami bo raz mówi o c*pkowych pierdach (pussy farts) a chwilę później o problemach związanych z deficytem budżetowym. Należy też pamiętać że większość znanych dzisiaj stand-uperów wzorowała się lub zabrała za ten fach dzięki Georgowi Carlinowi i Richardowi Pryorowi. Najlepsze w jego występach była uniwersalność, tak wiele rzeczy która zdarza się i u nich jak i u nas, przynajmniej kilka razy w miesiącu jest coś co sprawia że przypomina mi się jakiś jego monolog. Jest tego zbyt wiele żeby nagle wymienić ale takie kilka:
George Carlin - A place for my stuff
George Carlin - Dealing With Homelessness
George Carlin - Kids & Parents

Bo czy nie jest prawdą że nasze otoczenie jest preparowane pod matki, dzieci? Jeden debil zrobi sobię krzywdę a stara złoży skargę to całą linię zabawek usuną, dziecko na hulajnodze? Musi mieć oczywiście kask. Albo czy nie czulibyśmy się dziwnie gdzieś poza domem na wycieczce tylko z ciuchami na dupie? Zawsze mamy coś własnego, telefon, szczoteczka czy tak jak proponował carlin jumbo size dildo :mrgreen:

zip0 napisał/a:

Nienawidzę tego progejo proczarno protolerancyjno poprawnego pedała.


Carlin nigdy nie zajmował się czymś dlatego że inni to robili dlatego nie znajdziesz u niego występów o murzynach czy pedałach. O waginosceptykach mówił tylko przy temacie gejów w wojsku, a o czarnych w temacie golenia się na łyso. Szczerze lepiej to niż Chris Rock który całą swoją karierę w tej dziedzinie oparł na temacie rasizmu i różnicach pomiędzy czarnymi i białymi. Widać to po publiczności: u Rocka jakby przypływał wycieczkowiec z dżungli w asyście kilku białych kłusowników, a u Carlina byli wszyscy wymieszani czy to biały, czarny lub skośnooki. U Carlina był aplauz a u Rocka "hu hu hu hu" i machanie łapami - tutaj nie żartuje, na YT z fragmentów można zobaczyć że skandują jak szympansy.

AlexMor

2014-12-23, 17:09
@Castagiro

Jestem w stanie pojąć i nie wiem w czym problem jest ? Może Ciebie nie uczyli w szkole słuchania ze zrozumieniem.
Po prostu jest nieśmieszny. Zwykłe paplanie na siłę. Typowy Amerykanin pewnie się z niego śmieje z tego co widzę w Polsce też się znajdą taka "inteligencja" jak Ty ;) .

PS: pie**ol się.

rzeszu7

2014-12-23, 17:22
@AlexMor

Weź idź stąd.

Everizon

2014-12-23, 19:56
Kupiłem jego książki z monologami, przy okazji jakiegoś stand-up'u z Gizą. Czytając te książki mam w wyobraźni jak jak chodzi zgarbiony po scenie i mówi jak jest... szkoda że nie żyje.

Diggerx

2014-12-23, 20:48
eh teraz pewnie patrzy na nas z góry i się uśmiecha

rjinswand

2014-12-23, 20:52
@lordtorus
Jak lubisz Carlina, to polecam Louie C.K. Też ma niekiedy fajne filozoficzne rozkminy...

lo...........us

2014-12-23, 21:06
@rjinswan
Szczerze mówiąc myślę że są to całkowicie inne poziomy, ale oczywiście nie mogę oceniać każdego przez pryzmat Carlina. Pisząc wcześniej o aktualnych dobrych stand-uperach miałem też właśnie na myśli Louiesa C.K. bo chociaż ma inny styl niż GC to zdecydowanie godny polecenia. Najbardziej pamiętam że koleś ci może połamać nogi, żebra, zmasakrować ryj, ale to kobieta nasra ci w serce (wiem że inaczej to leciało) oraz to że cieszy się z bycia białym bo jeśli kiedykolwiek pojawi się maszyna do podróży w czasie, to będzie mógł się cofnąć gdziekolwiek i będzie ok, a jako czarny tylko gdzieś do 1950 :lol: