18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gej kontra tranzystor

phrontch • 2021-02-05, 10:20
Nadmiar LGBT




ququa

2021-02-05, 17:50
marcinbobek napisał/a:

Gdyby pedał r*chał tranzystora i chodził z nim za rękę po ulicy, to społecznie byłoby to bardziej dopuszczalne niż pedał i pedał ?
Jakie jest wasze zdanie?
Jak wy nasze pedały sadisticowe macie do tego stosunek ?





Twoja sprawa jak chodzisz z chłopakiem, mozesz chodzić przebrany za babe, albo za faceta.

TerrorDrone

2021-02-05, 18:05
Rafalala vs Piróg wersja Brazylijska Oo.

Musashi_Miyamoto

2021-02-05, 18:18
Oni tylko marudzą jak ktoś jest silniejszy od nich... Jak tylko mają w otoczeniu możliwość by poszaleć to od razu widać że nic w Naturze nie ginie i wszyscy mają instynkty i żaden Marks ani USA tego nie zmieni... Wszystkie te popier.... ideologie są tylko po to by obalić wcześniejsze, jakiekolwiek dyrdymały o równości, miłości i postępie to utopia.

Gamonn1

2021-02-05, 20:13
marcinbobek napisał/a:

Gdyby pedał r*chał tranzystora i chodził z nim za rękę po ulicy, to społecznie byłoby to bardziej dopuszczalne niż pedał i pedał ?
Jakie jest wasze zdanie?
Jak wy nasze pedały sadisticowe macie do tego stosunek ?



Jak by tranzystor wyglądał naprawdę jak kobieta nikt by nie zauważył, a jak jeszcze by był ładny to faceci by się za nim (tranzystorem) oglądali, nie znając prawdy. Więc taka para przeszła by bez problemu. Gorzej jeśli tranzystor wyglądał by jak Anna Grodzka i szedł za rękę z wyglądem podobnym gejem. Wtedy ludzie by wymiotowali, zasłaniali dzieciom oczy itp. Do tego jak ktoś wyżej napisał tranzystory nie dość, że są gejami to jeszcze uważają się za kobiety. Kiedyś z gejów się śmiano i musieli się ukrywać. Teraz lewica wprowadza nową "normalność" i wszelkie zaburzenia płci będą po ulicach chodzić swobodnie.
O ile nic mnie całe lgbtqwerty nie obchodzi i niech się cwe*ą po domach ile chcą, o tyle co raz większe dziwadła chodzące po ulicach są niebezpieczne na przykład dla prawidłowego rozwoju dzieci.
Również zwrot "zmiana płci" powinien zniknąć, bo nie jest to zmiana płci, tylko pozbawienie się płci. Facet z cyckami i c*pką nie jest kobietą, i na odwrót.

brylant1412

2021-02-05, 20:26
marcinbobek napisał/a:

Gdyby pedał r*chał tranzystora i chodził z nim za rękę po ulicy, to społecznie byłoby to bardziej dopuszczalne niż pedał i pedał ?
Jakie jest wasze zdanie?
Jak wy nasze pedały sadisticowe macie do tego stosunek ?



napisze ci tak ten ma ch*ja i drugi też ma ch*ja a mi to przy ch*ju lata

venez77

2021-02-05, 20:53
Mały mógł ją kopnąć w jaja i byłoby po sprawie.

Alan101

2021-02-05, 23:48
Fajniutka :lol:

sard

2021-02-06, 00:38
Nawet pedały nie chccą dymać tranzystorów :)

pro_avenger

2021-02-06, 07:09
marcinbobek napisał/a:

Gdyby pedał r*chał tranzystora i chodził z nim za rękę po ulicy, to społecznie byłoby to bardziej dopuszczalne niż pedał i pedał ?
Jakie jest wasze zdanie?
Jak wy nasze pedały sadisticowe macie do tego stosunek ?



10 się to podoba :-)

grand37

2021-02-07, 23:00
Jak widzicie to tranzystor jest agresywny. Tranzystory są zawsze agresywne to jak kobieta która wiecznie ma focha. Gej w polsce wam krzywdy nie zrobia a tranzystor rzuci się jak pies do gardła wystarczy spojrzeć na Rafalalę i innych tego typu ludzi. Geje są nieszkodliwi , a to że się r*chają z facetami to ich sprawa.

mr_skuter

2021-08-10, 21:31
edek_kotek napisał/a:

Karzeł i żyrafa to się nie uda



Jeśli odległość jest większa od długości to nic z tego nie będzie ;)