18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gej kontra tranzystor

phrontch • 2021-02-05, 10:20
Nadmiar LGBT




marcinbobek

2021-02-05, 10:56
Gdyby pedał r*chał tranzystora i chodził z nim za rękę po ulicy, to społecznie byłoby to bardziej dopuszczalne niż pedał i pedał ?
Jakie jest wasze zdanie?
Jak wy nasze pedały sadisticowe macie do tego stosunek :lol: ?

zdun

2021-02-05, 11:14
przydałby się ktoś aby ich rozdzielić. Może Wielgus i Biedroń?

Elbanshee

2021-02-05, 11:31
Gej może tranzolowi ciągnąć na stojąco.

htp

2021-02-05, 12:38
marcinbobek napisał/a:

Gdyby pedał r*chał tranzystora i chodził z nim za rękę po ulicy, to społecznie byłoby to bardziej dopuszczalne niż pedał i pedał ?
Jakie jest wasze zdanie?
Jak wy nasze pedały sadisticowe macie do tego stosunek ?



Ale masz problemy. Napisz rozprawę filozoficzną na taki i pokrewne tematy.

kolosasz

2021-02-05, 12:46
Dlaczego osoby LGBT się nie leczą a mimo to żyją tyle lat ile osoby hetero i często równie szczęśliwie? :amused:

jimiq

2021-02-05, 13:58
Tranzystor razem kurła że wzmacniaczem. Ja pie**ole jaki końkret.

edek_kotek

2021-02-05, 14:05
Karzeł i żyrafa ;-) to się nie uda ;-)

Kutasiarz

2021-02-05, 14:35
Ona ma ch*ja na wysokości jego serca, więc jakby chciała to by mogła go zadźgać prosto w serce.

freaky

2021-02-05, 14:53
marcinbobek napisał/a:

Gdyby pedał r*chał tranzystora i chodził z nim za rękę po ulicy, to społecznie byłoby to bardziej dopuszczalne niż pedał i pedał ?
Jakie jest wasze zdanie?


Sądzę że taki gej na drabinie zaburzeń psychicznych jest co najmniej szczebel niżej, niż tranzystor, bo taki gej pedałuje sobie z innym gejem, a tranzystor nie dość że pedałuje z gejem, to jeszcze uważa się za kobietę. Poziom agresji i zachowań antyspołecznych też jakby wyższy, niż u zniewieściałych gejów. A wracając do pytania, to nie, nie byłoby to bardziej dopuszczalne a jedynie mniej zauważalne.

htp

2021-02-05, 15:18
freaky napisał/a:

Sądzę że taki gej na drabinie zaburzeń psychicznych jest co najmniej szczebel niżej, niż tranzystor, bo taki gej pedałuje sobie z innym gejem, a tranzystor nie dość że pedałuje z gejem, to jeszcze uważa się za kobietę. Poziom agresji i zachowań antyspołecznych też jakby wyższy, niż u zniewieściałych gejów. A wracając do pytania, to nie, nie byłoby to bardziej dopuszczalne a jedynie mniej zauważalne.



Pomagasz napisać tą rozprawę?

mariuszzzzz24

2021-02-05, 16:33
Który to phronth? Tranzystor czy pedał?

banerr

2021-02-05, 16:39
No i spotkały się dwa zjeby genetyczne.

BigBertha

2021-02-05, 16:56
Jak na taką wielką kobyłę, to i tak karłowaty gej sobie nieźle poradził, chociaż mógł to lepiej rozegrać waląc od razu low kicka w długie giry tranzystora, to by tranzystor na starcie glebę zaliczył. Ciekawe, jak dalej się potoczył ten freak fight!

marcinbobek

2021-02-05, 17:49
Htp Ty k***a ułomny jesteś ? Na ch*j się wpie**alasz w dyskusję o poważnych sprawach ? Nie interesuje Cię to stul jape i dalej nak***iaj w csa i idoli na fame mma oglądaj.
A nie k***a mało znaczące komentarze dajesz.
No podk***il mnie gimnazjalista