18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie z tymi łapami

jarao • 2022-02-08, 15:27
Kolejna się doigrała.


GangTrap

2022-02-08, 19:01
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Qrwa jak dobrze czytać takie komentarze jak powyżej. Normalni mężczyźni a nie jakieś zniewieściałe męskopodobne cioty. Juz widzę co by pisali na takim np. wykopie.pl , białoreycerze, pedały, ciotexy, antifiarze, stulejarza, pedalarze, transy, i innej maści i płci lewackie niedojeby !!! A tutaj, normalna merytoryczna dyskusja i równouprawnienie 100 %



Przecież ty jesteś zjebusem społecznym i twoi kumple z sadola niczym nie odbiegają od tych co na filmiku. " Yeeeaaa, zaj***ł Babie, ale męski on jest, więcej, baby trzeba bic" - ja pie**ole jesteście takimi debilami że szkoda strzelić ryja na was j***ne patologiczne zjeby, najniższy poziom biediioty umysłowej reprezentujecie.

mygyry

2022-02-08, 19:14
GangTrap napisał/a:

Przecież ty jesteś zjebusem społecznym i twoi kumple z sadola niczym nie odbiegają od tych co na filmiku. " Yeeeaaa, zaj***ł Babie, ale męski on jest, więcej, baby trzeba bic" - ja pie**ole jesteście takimi debilami że szkoda strzelić ryja na was j***ne patologiczne zjeby, najniższy poziom biediioty umysłowej reprezentujecie.



Czy Twoja nowa religia nie nauczyła cię, żebyś nie genderyzował? Może ona utożsamiała się jako najman a zbieranie wpie**olu jest jej preferencją seksualną?
I nie wiesz, że to głównie babska dążą do zatarcia granic między płciami? Równość, nie słyszałeś o tym? Więc weź się rycerzyku przyłóż do kolacji żeby Ci twoja pani wpie**olu nie spuściła jak przesolisz.

plastic

2022-02-08, 19:51
PanKukuruźnik82 napisał/a:

No nie zgodze się do końca. Sam codziennie tam pisuję i mam dużo plusów. A jestem zwykłym prawakiem, bez wsparcia i kasy jakiś agencji.



ja wiem, ze o rzeczach niemozliwych do udowodnienia nie ma zbytnio sensu rozprawiac, ale wg mojej opinii to jest wyliczone, wyrachowane dzialanie. wykluczenie prawej strony na wykopie nie polega na usunieciu 100% bo to urodziloby meczennika, tylko na utrudnianiu dzialania tym najbardziej szkodzacym reklamodawcom i zleceniodawcom. gdyby usuneli wszystkich, w tym ciebie, to portal stalby sie bezuzyteczny i choc wyeliminowaloby to zagrozenie wypromowania drugiego korwina, to po co niszczyc miasto wroga, skoro mozna je zajac, ludnosc tubylcza sprowadzuc do roli koni pociagowych i ciagnac profity. dlatego te same bot-konta wykopuja rzygi wyborczej (i satelit) oraz materialy uzytkownikow "wojna" i "kleopatrix" bo to nasyca konflikt, konflikt generuje wyswietlenia i pomaga w zwiekszaniu polaryzacji spolecznej. obecny stan wykopu sprzyja reklamodawcom i zleceniodawcom "ideowym", utrzymuje ruch na portalu.
no i w efekcie mamy portal nasycony tym czego chce 10% prawdziwych uzytkownikow i ograniczajacy mozliwosc wypowiedzi calej reszcie. manipulowanie skalą zjawiska przynosi korzysci w czasie.

manipulowanie i cenzurowanie wymaga finezji i takiej finezji mozna sie tam latwo dopatrzec.

Mzimu

2022-02-08, 20:12
miodzio film, locha fruwała aż miło popatrzeć

czodA13

2022-02-08, 20:38
Silverface napisał/a:

Za takim równo uprawnieniem jestem za.
"Ale tak nie wolno, przecież kobietę, to nawet kwiatkiem nie morza."
Tak kwiatkiem nie, ale doniczką pie**olnoć to już tak.



co za imbecyl.

Silverface

2022-02-09, 18:28
czodA13 napisał/a:

co za imbecyl.



A ty co biało rycerzyk?
No to lec, broń białogłowy, może w nagrodę zaliczysz........cios w szczękę. :D