18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gdzie z tymi łapami

jarao • 2022-02-08, 15:27
Kolejna się doigrała.


dżonyłojlker

2022-02-08, 15:35
O k***a :shock: odważnie. Ja bym się bał o kręgosłup.

alucard321

2022-02-08, 15:41
Widać było że po przewrocie chciał jej wyj***ć kopa na ryj. Szkoda że tego nie zrobił.

pablohasan

2022-02-08, 16:39
Bardzo dobrze. Świnie na glebę!

djoshin

2022-02-08, 17:26
o goshi i hadaka jime dżudowiec pie**olony

Silverface

2022-02-08, 17:44
Za takim równo uprawnieniem jestem za.

"Ale tak nie wolno, przecież kobietę, to nawet kwiatkiem nie morza."

Tak kwiatkiem nie, ale doniczką pie**olnoć to już tak. :D

PanKukuruźnik82

2022-02-08, 17:48
Qrwa jak dobrze czytać takie komentarze jak powyżej. Normalni mężczyźni ;) a nie jakieś zniewieściałe męskopodobne cioty. Juz widzę co by pisali na takim np. wykopie.pl , białoreycerze, pedały, ciotexy, antifiarze, stulejarza, pedalarze, transy, i innej maści i płci lewackie niedojeby !!! A tutaj, normalna merytoryczna dyskusja i równouprawnienie 100 % :D

plastic

2022-02-08, 18:11
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Qrwa jak dobrze czytać takie komentarze jak powyżej. Normalni mężczyźni a nie jakieś zniewieściałe męskopodobne cioty. Juz widzę co by pisali na takim np. wykopie.pl , białoreycerze, pedały, ciotexy, antifiarze, stulejarza, pedalarze, transy, i innej maści i płci lewackie niedojeby !!! A tutaj, normalna merytoryczna dyskusja i równouprawnienie 100 %



na wykopie większość komentarzy które czytasz (te w kluczowych miejscach, podbijane plusami itp.) są, podobnie jak same znaleziska, w jakichś 80% tworzone przez pracowników agencji medialnych i nie mają nic wspólnego z czyimikolwiek opiniami, dopóki jakieś puste pudła rezonansowe nimi nie nasiąkną i nie przyjmą jako swój punkt widzenia.

internet został przejęty i zaorany. duże portale nie różnią się niczym od telewizji, a część z nich ma nawet tych samych co telewizja mocodawców. Wyborcza przeniosła się na wykop/reddit itp, tvn przeniósł się na onet/wp itp. i w dalszym ciągu wesoło działają sobie na rzecz niemiec/ międzynarodówki.

Za jakieś 50 lat następca Brauna zrobi dokument o transformacji polskich mediów. nigdzie tego nie puszczą ale będzie tam dużo ciekawych informacji. Może nawet będzie coś o nas i screen tego komentarza? nie moge się doczekać.

Marcin360360

2022-02-08, 18:19
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Qrwa jak dobrze czytać takie komentarze jak powyżej. Normalni mężczyźni a nie jakieś zniewieściałe męskopodobne cioty. Juz widzę co by pisali na takim np. wykopie.pl , białoreycerze, pedały, ciotexy, antifiarze, stulejarza, pedalarze, transy, i innej maści i płci lewackie niedojeby !!! A tutaj, normalna merytoryczna dyskusja i równouprawnienie 100 %


Wykop stał się pytałem lwicowo+lgbt szkoda pusac.

Najlepszy był kopniak wieloryba ha ha ha. Tak to jest jak się ogląda netflix zamiast nauczyć sie walczyc ha ha ah.

Zbysław

2022-02-08, 18:26
Kiedyś w zawodówce nawet fajna łaska opluła mnie ch*j wie dlaczego? ale postanowiłem ją ukarać czyli jeb z cepa w ryj i z kolana okładał bym ją dalej ale supermeny się zbiegły wielce bohaterowie

Do dziś twierdzi że mnie nie opluła

Stwórca

2022-02-08, 18:40
Dobrze siebie nazwała w 0:03 "Ja lochu" :krejzi:

PanKukuruźnik82

2022-02-08, 18:41
plastic napisał/a:

na wykopie większość komentarzy które czytasz (te w kluczowych miejscach, podbijane plusami itp.) są, podobnie jak same znaleziska, w jakichś 80% tworzone przez pracowników agencji medialnych i nie mają nic wspólnego z czyimikolwiek opiniami, dopóki jakieś puste pudła rezonansowe nimi nie nasiąkną i nie przyjmą jako swój punkt widzenia.



No nie zgodze się do końca. Sam codziennie tam pisuję i mam dużo plusów. A jestem zwykłym prawakiem, bez wsparcia i kasy jakiś agencji.

Psud

2022-02-08, 19:00
Szkoda że film urwał się tak szybko. Pewnie zaraz zbiegły sie simpy i spermiarze, tak jak u nas. Nawet wielki giga wieloryb z penisem może dać Ci w ryj, ale wystarczy że ma jakiekolwiek oznaki kobiecości- dłuższe rzęsy, pomalowane pazury, wysoki głos i zawsze w okokicy znajdzie sie choć jeden spermiarz który będzie go bronił "bo tak został wychowany"