18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie z tym szczurem do sklepu

Flodzia • 2022-08-02, 19:03


Kaukaz sklep Magnit
Nieznana starsza kobieta chwyciła butelkę koniaku, podeszła od tyłu i uderzyła psa w głowę. Weterynarz stwierdził obecność urazu czaszkowo-mózgowego, dwa pęknięcia w czaszce.

MisiaXD

2022-08-03, 10:54
Brawo babcia. Wniosła szczura do sklepu i chodz jedna osoba zareagowała jak należy.

Carti

2022-08-03, 12:34
Oczywiście może wam się nie podobać że wlazła z psem do sklepu ale to nie powód żeby od razu walić psa w łeb, można zwrócić uwagę itd itd
a wszyscy co popierają tę babę co zrobiła wielki ku*as do dupy obyście zdechli na raka :beka:

The_Generat

2022-08-03, 13:22
Carti napisał/a:

Oczywiście może wam się nie podobać że wlazła z psem do sklepu ale to nie powód żeby od razu walić psa w łeb, można zwrócić uwagę itd itd
a wszyscy co popierają tę babę co zrobiła wielki ku*as do dupy obyście zdechli na raka



100% racji, powinna walić w łeb właścicielkę

jem_zwierzeta

2022-08-03, 17:52
Coś pięknego. Brawa dla babci. Jak ja krwa nienawidzę tych ujadających szczuropsów.

egotiz

2022-08-03, 21:24
Adae napisał/a:

Wlasnie przyznales sie, ze masz psa ktorego nosisz w torebce.
Bylby zdecydowanie lepszy material, gdyby probowala tak zagrac z moim psem.


Nie, mam dużego psa - golden retriever - ale wiem, że człowiekowi krzywdy by nie zrobiła. Nawet w takiej sytuacji. Więc musiałbym wziąć sprawy w swoje ręce

Pietruchm

2022-08-03, 22:53
Zaj***ł bym na miejscu tą stara prukwe

JednorękiBandyta

2022-08-03, 22:54
pochminick napisał/a:

Do dotykania pieczywa w cywilizowanych rejonach uzywa sie np. foliowych rekawiczek.



Ograniczone myślenie? A wiesz że są inne produkty i rzeczy które z chęcią wymaca, zresztą wspomniałem też o warzywach bo tak myślałem że jakiś kretyn napisze o rękawiczkach do bułek... Ogólnie nic nie załapałeś :-|

Carti

2022-08-04, 14:20

Karboksylator

2022-08-05, 21:38
Angel napisał/a:

Nie wiem jak w rosji ale w Polsce nie ma przepisu zakazującego wchodzenia z psem (czy innymi zwierzętami) do sklepu. Wszelkie zakazy są wyłącznie wewnętrznymi zakazami właścicieli sklepu.



pogadaj z sanepidem