18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie z tym szczurem do sklepu

Flodzia • 2022-08-02, 19:03


Kaukaz sklep Magnit
Nieznana starsza kobieta chwyciła butelkę koniaku, podeszła od tyłu i uderzyła psa w głowę. Weterynarz stwierdził obecność urazu czaszkowo-mózgowego, dwa pęknięcia w czaszce.

programista4k

2022-08-02, 22:31
powinni uśpić i ukarać grzywną właścicielkę sczura

Carti

2022-08-02, 22:32
programista4k napisał/a:

powinni uśpić i ukarać grzywną właścicielkę sczura



za co grzywna ?

NataliaW

2022-08-02, 22:42
Ojej jaka szkoda pieska... Przewincie dalej zjeby i zaraz będziecie się onanizować do rozjechanego kitajca, albo cwiartowanego latynosa. To tylko sobaka i do tego bezużyteczna I NIE POWINNA BYC W SKLEPIE. a teraz dawajcie piwa zoofile

Rob3rt88

2022-08-02, 22:42
ale k***a zrozumcie to.
jaka k***a akcja ! ?

no wiele tu widzielismy ale to jest w h*j smieszne :D

ripmax

2022-08-02, 22:56
To pewnie ta od kotecka

Ca...........on

2022-08-02, 23:09
Nie daliście śmiesznej muzyczki, to nikt nie zrozumiał komizmu sytuacji... Psiarzom mówię zawsze tylko jedno: Putin też kocha psy.

Tata_Marcina

2022-08-02, 23:34
czesto to ludzie pisza ale ja nie umiem tego zrozumiec dlaczego krzywda zwierzat mnie boli a harda z ludzmi odpalam przy sniadaniu

Hetman_Wielki

2022-08-02, 23:35
i bardzo k***a dobrze, co to ma byc?

jak LWA lub k***a swinie wniosę do sklepu na rekach to juz można ??

ale śmierdzącego i szczękającego pupilka paniusi hrabiny to mozna tak na raczkach


Ogórek

2022-08-02, 23:38
A próbowaliście kiedyś takie damulce zwrócić uwagę żeby nie pchała się z sierściuchem do sklepu !!!

kolejny

2022-08-03, 00:03
Ło k***a ale mu łeb wykrzywiła, bidulek musi mieć słabą głowę do alkoholi xD

Heliar

2022-08-03, 00:08
Miejsce psa jest na podwórzu.

pochminick

2022-08-03, 07:06
JednorękiBandyta napisał/a:

tymi samymi rękami wymacała bułeczki albo jakieś warzywa, zwrócić takiej uwagę że to nie higieniczne jak chwilę wcześniej prowadziła go pani na smyczy wszystko dotykał wąchał pewnie i klocka walnął i wytarzał się ch*j wie w czym to oburzenie jakby się do niej powiedziało sp***alaj z tym psem stara brudna szmato I ta sama baba będzie się do ciebie przypie**alać o maseczkę wyprane mózgi w takim wieku to już bez powrotne.



Ty waliles ch*ja jednoreki debilu, a podajesz reke kolegom - jesli takich masz. Do dotykania pieczywa w cywilizowanych rejonach uzywa sie np. foliowych rekawiczek.

Lookas84

2022-08-03, 07:08
Nie no psa szkoda ale właścicielka zj***na na maksa. Pies to pies i chooj nie ważne czy na rękach czy k***a w plecaku. czy kurła w siatce z biedronki. Przeświadczenie i pomysły tych zjebów przechodzą ludzkie pojęcie. Niech mu jeszcze głupia p*zda trzepie co tydzień bo nie naturalne środowisko.

~Angel

2022-08-03, 08:26
Hetman_Wielki napisał/a:

i bardzo k***a dobrze, co to ma byc?
jak LWA lub k***a swinie wniosę do sklepu na rekach to juz można ??
ale śmierdzącego i szczękającego pupilka paniusi hrabiny to mozna tak na raczkach



Nie wiem jak w rosji ale w Polsce nie ma przepisu zakazującego wchodzenia z psem (czy innymi zwierzętami) do sklepu. Wszelkie zakazy są wyłącznie wewnętrznymi zakazami właścicieli sklepu.

robsonx79

2022-08-03, 10:48
Te stare k***y w młodości szmaciły się na każdym rogu, za to na starość pojawia się wielka potrzeba ukulturalniania innych. Dajcie do ch*ja pożyć młodszym tak samo, jak sami żyliście za młodu.