18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie stoi UEFA?

K1610 • 2017-08-05, 17:02

UEFA na straży złotych zębów z Auschwitz???

drukarka666

2017-08-06, 10:14
Gdyby Niemcy przed wojną Polsce...

-zrobili plany architektoniczne
-przynieśli deski
-zapewnili cegłę i zaprawę
-ogrodzili teren
-zapewnili dostęp do wody, gazu i prądu
-opłacili pracowników
-załatwili kontrakt na pracę na 5 lat do przodu

i tak budowę obozu zagłady szlag by trafił! Pierwsze co to byłby problem z wkopaniem węgla pod budowę, bo ch*j wie kogo zaprosić. Przez pierwszy rok zgodnie z planem zrobiono by 1/18 kompleksu, gdy nagle na drodze dalszych prac stanąłby jakiś niessaczy prolifowiec, broniący progenitury danego gatunku. Następnym problemem byłaby masowa migracja materiału budowlanego poza teren budowy. Wypłaty zobowiązań spowodowane brakiem przestrzegania BHP podniosły by cały koszt inwestycji dwukrotnie. Blokowanie placu budowy przez podwykonawców, którzy nie otrzymali zapłaty za swoją robotę stałoby się normą. W 4 roku budowy zgodnie z decyzją miasta ws. zabudowy przestrzennej, okazałoby się, że wieże strażnicze muszą znajdować się na wysokości max. 3m n.p.m. Na końcu doszłoby do katastrofy budowlanej, w której przewrócony podmuchem wiatru komin kompleksu, rozwala budowę oraz kościół pełen rozmodlonych pracowników budowy w Boże Narodzenie. Sąd po 15 latach doszedłby do wniosków, że wszystkiemu winnych jest dwóch urzędników z drugiego końca kraju, bo dokumenty były ze złą datą. Polska może twierdzić, że zapobiegła tragedii, mesjanizm ma różne formy, czasem przypomina lot Ikara, bo czy on jako człowiek, nie musiał wtedy też srać?

thewhitestar

2017-08-06, 12:58
Mesjaszowaty napisał/a:

Tak tylko wtrące od siebie,że jak w bundeslidze na trybunach wyjebią : refugees welcome to jest k***a ok.


Tak tylko wtrące od siebie że jesteś debilem jeśli nie rozróżniasz ligi organizowanej przez Niemców w której panują zasady jakie sobie Niemcy ustalili od rozgrywek europejskich w których panują zasady jakie organizator czyli UEFA sobie wyznaczyła.

Kolajtransport

2017-08-06, 16:11
Rozumiem, ze swastyki wywieszane na trybunach i hajlowanie , ktore zdarza sie dosyc czesto we wloskiej lidze, UEFie nie przeszkadza ? Dosyc czesty proceder wloskich kibicow na ktory UEFA przymyka oko. Latwiej ukarac mniejszy klub z Polski. Ciezej walczyc z europejskimi gigantami pilkarskimi, za ktorymi stoja miliony euro i duze znajomosci

ellsworth

2017-08-06, 17:07
TheDud napisał/a:

To jak się komuś wpieprzę do domu z buciorami, a on sobie tego nie życzy i przed wejściem do mieszkania ma wypisaną listę rzeczy których nie chce, aby ktoś obcy robił w jego domu, to ja mam zacząć płakać z tego powodu i wzywać do bojkotu?

Łatwo jest znaleźć link do regulaminu UEFA, a jak podają media został złamany ust.2 artykułu 16, a konkretnie podpunkt "e".

Pozwolę sobie skopiować ten podpunkt, jeżeli komuś nie chcę się szukać:
"The use of gestures, words, objects or any other means to transmit any message that is not fit for a sports event, particularly messages that are of a political, ideological, religious, offensive or provocative nature."

Powstanie Warszawskie ma niewiele wspólnego z piłką nożną, albo chociaż ze sportem, więc jak idę do czyjegoś zoo, to nie karmie jego małp, jak nie pozwala.
Takie są zasady i każdy kupujący bilet powinien mieć świadomość jakie panują na stadionie w czasie meczu.

Nie żebym był przeciwko jakiejkolwiek manifestacji naszej historii, albo żebym bronił za wszelką cenę UEFA, ale bądź co bądź na czas meczu stadion "przechodzi" w ich ręce i panują na nim ich zasady. Ten baner miał/ma ogromne pozytywy w skali światowej dla Polski, to fajnie, że ktoś wprowadził przeciwwagę dla "Polish Death Camps", ale nie powinno się tego robić w nieodpowiedni sposób.


Są rzeczy ważne i ważniejsze. Jakby wywieszali transparent że Tusk/Kaczyński to ch*j to niechby ich ukarali, ale za to co powiesili to trzeba by nie mieć za grosz honoru i godności żeby chcieć jakieś kary wymierzać.

K1610

2017-08-06, 21:17
TheDud napisał/a:

To jak się komuś wpieprzę do domu z buciorami, a on sobie tego nie życzy ... Łatwo jest znaleźć link do regulaminu UEFA, a jak podają media został złamany ust.2 artykułu 16, a konkretnie podpunkt "e".



Zapewne pierwsze zdanie twojego nielogicznego wywodu odnosi się do niemieckiego systemu sterowania sądami przez polityków i karania za to Polski? Bez związku z tematem.
Wiesz co możesz sobie tym regulaminem zrobić? To samo co działacze UEFA. :gmoch:
Żaden z wymienionych tam punktów nie został złamany.
Człowieku, co ty bredzisz, jakie media :?: :?: :?:
Pytanie retoryczne. Wiem że masz na myśli media informujące że niemieckie obozy śmierci nie były niemieckie. Wiarygodność tych mediów oscyluje wokół zera więc się nie kompromituj.

Jak wszyscy wiedzą - i jak ktoś w jednym z postów przypomniał - UEFA jakoś nie powołuje się na ten punkt kiedy tubylcy z europy zach. heilują na meczach albo wywieszają flagi z sierpem i młotem.
Jak więc widać, UEFA stoi tam gdzie stał dziadek Tüska.
:arrow: PS A co ten twój regulamin mówi nt. korupcji wśród działaczy i kupowania imprez?
:arrow: Być może właśnie tu należałoby szukać uzasadnienia stanowiska funkcjonariuszy UEFA. :?: :?: :?:

TheDud

2017-08-06, 22:01
@ellsworth

Czyli Polaków i ich historię trzeba traktować jak "specjalne" osoby. Oj no tak, łamią regulamin, ale robią to w dobrej wierze. Nie każmy ich za to. Sprzeciwianie się tyrani UEFA, bo oni zakazują patriotyzmu, a my musimy, to takie szlachetne i mądre.

@K1610

Początek mojej poprzedniej wypowiedzi był metaforą i jednocześnie opinią na dany temat. Wejście z buciorami do czyjegoś domu symbolizuje wywieszenie baneru na meczu UEFA.
Regulamin jasno stanowi "Nie wolno", ale został złamany. To nie jest regulamin, który jest sprzeczny z podstawową moralnością, bo nie nakazuje zabijać, albo gloryfikować "złe" rzeczy.

Mówisz, że regulamin ch*ja znaczy? No tak, anarchia górą!
"Zabójcze anomalie, niebezpieczne mutanty, anarchiści i bandyci... Nic nie powstrzyma triumfalnego marszu TheDuda na ratunek Sadolowi!"
ch*ja kłaść na przepisy, prawa i regulaminy! Anarchia! Prawo pieści i prawo dżungli to jedyne prawa! Wiesz jaka jest jedyna reguła? Brak reguł! A skoro brak reguł, to nie ma reguły "brak reguł", więc są wszystkie reguły!

"The use of gestures, words, objects or any other means to transmit any message that is not fit for a sports event, particularly messages that are of a political, ideological, religious, offensive or provocative nature."

Baner to obiekt, a Powstanie Warszawskie nie ma nic wspólnego ze sportem, chyba, że rysowanie murali i wycieranie sobie nim mordy raz na rok to sport. I potem jeszcze mówić, że ma się do tego szacunek.

Jakie media pytasz? Każde sportowe wskazują na konkretny punkt w artykule 16.

Może i nie reagują na inne przejawy łamania regulaminu, ale to nie jest usprawiedliwienie do jego łamania, bo wszyscy łamią.
Jak zobaczysz, że jakąś babkę kilka razy zgwałciło kilkanaście różnych osób, to też skorzystasz i będziesz płakał, jak pójdziesz do pierdla? Co powiesz? "Wysoki sądzie! Oni też gwałcili, a tylko mnie ukarali!"

:arrow: A co twoja moralność mówi o łamaniu praw i regulaminów? Wszyscy łamią, to ja też złamię, bo wolno? Jak każda mucha leci na gówno, to ty tez polecisz? Pewnie tak.

K1610

2017-08-08, 21:51
TheDud napisał/a:

@ellsworth
:arrow: A co twoja moralność mówi o łamaniu praw i regulaminów? Wszyscy łamią, to ja też złamię, bo wolno? Jak każda mucha leci na gówno, to ty tez polecisz? Pewnie tak.



Moja moralność mówi że niemoralne jest karanie Polaków za wywieszenie niemającego nic wspólnego z polityką banera i faworyzowanie przez UEFA niemieckich atrybutów, takich jak swastyki. Albo też ruskich, jak sierpy i młoty.
:arrow: A rozsądek podpowiada że z uwagi na wysoki stopień korupcji w UEFA - o czym nie tylko media sportowe donoszą - Niemcy dysponując dowodami mogą trzymać działaczy za jaja.
:arrow: I że UEFA tolerując heilowanie oraz sierpy i mloty na meczach stała się instrumentem politycznym.