18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie stoi UEFA?

K1610 • 2017-08-05, 17:02

UEFA na straży złotych zębów z Auschwitz???

MgrMajster

2017-08-05, 17:33
Ten niemiec powinien mieć ryj merkelowej. :evil:

POPEJE

2017-08-05, 19:09
a ja się zastanawiam po co mu ładownice do mausera.

voidinfinity

2017-08-05, 20:04
Ja na pohybel UEFA przestałbym oglądać piłkę nożną na rok ;-) Bardziej im pójdzie w pięty niż ta żałosna zrzutka na karę.

Kolajtransport

2017-08-05, 20:47
Kara finansowa UEFA . . . He he Juz Polacy robia zbiorke :)

K1610

2017-08-05, 23:25
POPEJE napisał/a:

a ja się zastanawiam po co mu ładownice do mausera.


:arrow: Mausera oddał podwładnemu z Waffen-SS który poszedł do piwnicy opatrywać rannych powstańców.

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Ja nie ogladam juz 20 lat......




Co ma piernik do wiatraka?
Działacze UEFA też nie interesują się piłką. Jak widać przejawiają większe zainteresowanie złotymi zębami garść których rzucili im niemieccy emigranci z Ameryki Południowej.

Timitum

2017-08-06, 00:44
Tak głupio spytam, do czego to komentarz? Bo jak ktoś serio się piłką nie interesuje, jak ja, to może nie mieć pojęcia o ch*j chodzi.

TheDud

2017-08-06, 00:47
To jak się komuś wpieprzę do domu z buciorami, a on sobie tego nie życzy i przed wejściem do mieszkania ma wypisaną listę rzeczy których nie chce, aby ktoś obcy robił w jego domu, to ja mam zacząć płakać z tego powodu i wzywać do bojkotu?

Łatwo jest znaleźć link do regulaminu UEFA, a jak podają media został złamany ust.2 artykułu 16, a konkretnie podpunkt "e".

Pozwolę sobie skopiować ten podpunkt, jeżeli komuś nie chcę się szukać:
"The use of gestures, words, objects or any other means to transmit any message that is not fit for a sports event, particularly messages that are of a political, ideological, religious, offensive or provocative nature."

Powstanie Warszawskie ma niewiele wspólnego z piłką nożną, albo chociaż ze sportem, więc jak idę do czyjegoś zoo, to nie karmie jego małp, jak nie pozwala.
Takie są zasady i każdy kupujący bilet powinien mieć świadomość jakie panują na stadionie w czasie meczu.

Nie żebym był przeciwko jakiejkolwiek manifestacji naszej historii, albo żebym bronił za wszelką cenę UEFA, ale bądź co bądź na czas meczu stadion "przechodzi" w ich ręce i panują na nim ich zasady. Ten baner miał/ma ogromne pozytywy w skali światowej dla Polski, to fajnie, że ktoś wprowadził przeciwwagę dla "Polish Death Camps", ale nie powinno się tego robić w nieodpowiedni sposób.

sylvat

2017-08-06, 00:47
ktoś wyjaśni bo ja nie w temacie ?

Dexterous

2017-08-06, 00:54
POPEJE napisał/a:

a ja się zastanawiam po co mu ładownice do mausera.



Może być, że po to ;)


CoJaTamKurwaWiem

2017-08-06, 00:59
TheDud napisał/a:

...bie skopiować ten podpunkt, jeżeli komuś nie chcę się szukać:
"The use of gestures, words, objects or any other means to transmit any message that is not fit for a sports event, particularly messages that are of a political, ideological, religious, offensive or provocative nature."

Powstanie Warszawskie ma niewiele wspólnego z piłką nożną....


A co Powstanie ma wspolnego z polityka...?
Moze z religia...?
Moze z jakas ideologia...?
Mam!!!! To byla polska prowokacja wymierzona w tych k***a biednych niemcow....

sylvat napisał/a:

ktoś wyjaśni bo ja nie w temacie ?



Powstanie mialo najwyrazniej charakter religijny albo polityczny wg uk***aefa...

voidinfinity

2017-08-06, 01:22
TheDud napisał/a:

"The use of gestures, words, objects or any other means to transmit any message that is not fit for a sports event, particularly messages that are of a political, ideological, religious, offensive or provocative nature."



Nie chce się czepiać - ale pod to można podciągnąć wszystko ;-)

CoJaTamKurwaWiem

2017-08-06, 01:46
voidinfinity napisał/a:



Cytat:

"The use of gestures, words, objects or any other means to transmit any message that is not fit for a sports event, particularly messages that are of a political, ideological, religious, offensive or provocative nature."



Nie chce się czepiać - ale pod to można podciągnąć wszystko ;-)



Zabijanie dla sportu, jakie niemiaszki uskutecznialy po Powstaniu, jak najbardziej mozna zaliczyc.

Mesjaszowaty

2017-08-06, 09:01
Tak tylko wtrące od siebie,że jak w bundeslidze na trybunach wyjebią : refugees welcome to jest k***a ok.