18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gdzie sadistic?

DA...........37 • 2014-12-09, 18:37
Hej wszystkim!
Nie wiem czy zauważyliście ale z sadistica powoli sie robi jakiś kwejk albo jeszcze gorsze gówno .
Na głównej teraz możesz spotkać coś typu zajebiście nie śmieszne żarty wardęgi , pranki-sranki na które patrząc z końca pokoju widzisz że są ustawione , a prawdziwe sadolowe filmiki w których są zawarte też momenty prawdziwej komedii w których można sobie śmiechnąć , zostają usunięte .
Nie wiem czym to idzie,administratorzy się wypalają czy administratorzy jak i kolejni użytkownicy sadistica to banda gimbusów która nie przyjęła się na kwejku.
Siedzę na sadisticu od dobrych 4 lat bez założonego konta , nie potrzebowałem się rejestrować bo filmiki jak i komentarze były na poziomie, niedawno założyłem konto bo główna tak się obsrała że trzeba było przejść na harda, przy okazji chcąc uratować troche ten portal dorzuciłem coś od siebie.
No tak teraz przypomniałem sobie że wrzuciłem filmik jak panna na imprezie wyj***ła orła ze stołu i potukła sobie buźkę , filmik się przyjął , ponad 1k piw , szkoda tylko że było widać jej kawałek cycka i dupy , więc naruszyłem regulamin no i amba fatima ...

Dobrze że bongman czasem przyk***i jakimś czarnym żartem i komentem a żryj gruz pojedzie po brudasach , bo nie było by już tu na co patrzeć .

OBY tak dalej, wkońcu ważniejsza ilość lajków nie jakość materiału ....

edit
tak mam ból dupy o mój filmik ..

Nap_Limak

2014-12-09, 18:43
DAAAAMN1337, zmień forum. Na siłę nikt Cię tu nie trzyma.

Shakugan

2014-12-09, 18:46
pie**olenie o Szopenie.

Kluposz

2014-12-09, 18:48
4 lata bez założonego konta, czyli nawet nie oceniałeś materiałów innych.

~LeweOkoSaurona

2014-12-09, 18:52
Uwielbiam te Wasze tematy z biadoleniem! ch*jnię wrzucacie, więc ch*jnię macie... z resztą, sam sobie już odpowiedziałeś.

DAAAAMN1337 napisał/a:

wrzuciłem filmik jak panna na imprezie wyj***ła orła ze stołu i potukła sobie buźkę , filmik się przyjął , ponad 1k piw


Kriski

2014-12-09, 18:55
Po to jest limit piw dwudziestu aby na główną w miarę dobry materiał szedł.
Co do cycków, choć czasem sam mam ochotę na adminów ponarzekać to jednak mają rację regulamin to regulamin.
Co do reszty to masz trochę racji, od 2009r tu zaglądam i widzę że materiał coraz słabszy, więc albo sadol się już nowościami napełnił przez te parę lat albo jakość użytkowników spadła.
Czasem żal mi przepychanek z kolim.

~Vuko

2014-12-12, 09:33
DAAAAMN1337 napisał/a:

Siedzę na sadisticu od dobrych 4 lat bez założonego konta


Dlatego nie masz prawa głosu :amused:
pie**olenie, że się nie miało konta jest żałosne. Może to nawet lepiej, że rodzice Ci zabraniali założyć tutaj konto.

Kaśka

2014-12-12, 09:38
To jakaś taka tradycja, coś komuś na główną nie weszło, więc pożalę się że sadistic to kwejk, gówno i szajs... :facepalm:

DA...........37

2014-12-28, 22:15
Kaska napisał/a:

To jakaś taka tradycja, coś komuś na główną nie weszło, więc pożalę się że sadistic to kwejk, gówno i szajs... :facepalm:



Położyć dłoń na swojej twarzy możesz tylko i wyłącznie dlatego , że nie umiesz czytać ze zrozumieniem . Ten filmik był na głównej i miał ponad 1k piw , więc teraz moja kolej na :facepalm:

el...........wy

2014-12-28, 22:31
Nie wiem skąd odgórne przekonanie, że Sadistic>Kwejk. Niby w czym rzecz?
Nic nie każe myśleć, że struktura wiekowa tej czy tamtej strony znacząco się różni. I tu są gimbusy i tam. I tu są stare zrzędzące pierdziele i pewnie tam.
Zasada działania strony też ta sama- znajdujesz coś i wrzucasz, dodajesz komentarze.
Właściciel chyba nawet ten sam.

taigatrommel

2014-12-29, 09:29
Kriski napisał/a:

Po to jest limit piw dwudziestu aby na główną w miarę dobry materiał szedł.



Czasami mam wrażenie, że te 20ścia to za mało :-|
Patrząc czasem na ten szajs z głównej, uważam że powinno być 50. Okey, nie każdy materiał mi się spodoba. Może komuś innemu się spodobał. Ale czasem widzę, że póki materiał w poczekalni, to każdy narzeka jaki to szajs i gówno, a potem nagle ni z tego ni z owego materiał dostaje 20 i ląduje na głównej.

De...........37

2014-12-30, 14:19
Najwspanialej jak ktoś się chwali k***a wonżem, pajakiem czy innym skuterem. Ani to "sadystyczne" ani "śmieszne". Ani czarne- ani humor. Szkoda bo faktycznie kilka lat temu było lepiej- sadistic był sadystyczny :D i zabawny.

wytrzeszcz5

2014-12-30, 14:20
co mam zrobić by sadistic wrocil?

MichaU

2014-12-30, 14:20
wytrzeszcz5 napisał/a:

co mam zrobić by sadistic wrocil?



100 pompek.