18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Gdzie sadistic?

DA...........37 • 2014-12-09, 18:37
Hej wszystkim!
Nie wiem czy zauważyliście ale z sadistica powoli sie robi jakiś kwejk albo jeszcze gorsze gówno .
Na głównej teraz możesz spotkać coś typu zajebiście nie śmieszne żarty wardęgi , pranki-sranki na które patrząc z końca pokoju widzisz że są ustawione , a prawdziwe sadolowe filmiki w których są zawarte też momenty prawdziwej komedii w których można sobie śmiechnąć , zostają usunięte .
Nie wiem czym to idzie,administratorzy się wypalają czy administratorzy jak i kolejni użytkownicy sadistica to banda gimbusów która nie przyjęła się na kwejku.
Siedzę na sadisticu od dobrych 4 lat bez założonego konta , nie potrzebowałem się rejestrować bo filmiki jak i komentarze były na poziomie, niedawno założyłem konto bo główna tak się obsrała że trzeba było przejść na harda, przy okazji chcąc uratować troche ten portal dorzuciłem coś od siebie.
No tak teraz przypomniałem sobie że wrzuciłem filmik jak panna na imprezie wyj***ła orła ze stołu i potukła sobie buźkę , filmik się przyjął , ponad 1k piw , szkoda tylko że było widać jej kawałek cycka i dupy , więc naruszyłem regulamin no i amba fatima ...

Dobrze że bongman czasem przyk***i jakimś czarnym żartem i komentem a żryj gruz pojedzie po brudasach , bo nie było by już tu na co patrzeć .

OBY tak dalej, wkońcu ważniejsza ilość lajków nie jakość materiału ....

edit
tak mam ból dupy o mój filmik ..

wytrzeszcz5

2014-12-30, 14:31
M napisał/a:



100 pompek.


Właśnie idę robić pomiar wydajności swojej klaty :D

BongMan

2014-12-30, 16:08
M napisał/a:



100 pompek.


- Ile pompek zrobi Chińczyk w minutę?
- 5. Trzy do piłki i dwie do roweru.

BongMan

2014-12-30, 18:28
Pane moderatore... Jedno słowo (a nawet nie słowa bo emotka) w poscie...

Falsum

2014-12-30, 18:39
Szanowna moderacjo, czy <@up> nie stosuje przypadkiem jakiejś wyrafinowanej formy (meta)offtop'u?
Co do jęków DAAAAMN1337'a... trochę racyj przyznać mu można.
;-)