18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ayogheh

2022-12-24, 02:15
Myślałem że będzie coś łatwopalnego i bardziej goręcej i się zawiodłem :(

dawid2845

2022-12-24, 05:46
ten pan z pewnością nie jest kibicem arki gdynia

stir

2022-12-24, 08:00
Już chyba nawet lewaki sie zorientowały że temat z Ukrainą to przekręt :D

CzerstWybut

2022-12-24, 08:19
Słowacy kochają kacapów, ilekroć z tymi wsiurami nie rozmawialem to też wracali wspomnieniami do komuny plując na unię i wszystkie kraje dookoła siebie. Mentalnie ten naród jest bliżej rusów, chleją na potęgę i mają kompleksy jakieś napie**alając na wszystkich w koło łacznie z Polska.

Leatherface

2022-12-24, 09:08
CzerstWybut napisał/a:

Słowacy kochają kacapów, ilekroć z tymi wsiurami nie rozmawialem to też wracali wspomnieniami do komuny plując na unię i wszystkie kraje dookoła siebie. Mentalnie ten naród jest bliżej rusów, chleją na potęgę i mają kompleksy jakieś napie**alając na wszystkich w koło łacznie z Polska.



Gdyby usunąć z ich flagi herb to wszystko się zgadza :-D

kamil980

2022-12-24, 09:37
co oni mają do śląska

Grymson

2022-12-24, 09:41
I bardzo k***a dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.

Laqss6

2022-12-24, 09:49
Grymson napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.



Grymson wracaj z powrotem do ruskiej budy.

skywalker75

2022-12-24, 10:14
Leatherface napisał/a:

Gdyby usunąć z ich flagi herb to wszystko się zgadza



Faktycznie słowacka szmata podobna do onucowej. Udało im tam się wychować homosovieticusa

Kiszonyogórekwadrianie

2022-12-24, 10:19
Laqss6 napisał/a:

Grymson wracaj z powrotem do ruskiej budy.


Odwal się od Grymsona, a upadlońską szmatę na czole sobie wytatuuj obrońco uciśnionenych morderców

MisiaXD

2022-12-24, 10:28
Grymson napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.



Jestem na delegacji w Niemczech i mam wywieszoną flagę Polski za oknem czy też ją uważasz za szmate? Ty debilu ruski.

plkoikijuy

2022-12-24, 10:43
CzerstWybut napisał/a:

Słowacy kochają kacapów, ilekroć z tymi wsiurami nie rozmawialem to też wracali wspomnieniami do komuny plując na unię i wszystkie kraje dookoła siebie. Mentalnie ten naród jest bliżej rusów, chleją na potęgę i mają kompleksy jakieś napie**alając na wszystkich w koło łacznie z Polska.



A gówno. Pracuje w Bielsku i wielu Słowaków przyjeżdża do tego miasta i mam też możliwość z nimi pracować i powiedział bym,że gówno wiesz,ponieważ to dobrzy i przyjaźni ludzie.

KeksimusMaximus

2022-12-24, 10:52
Bycie ruskim cwe*em chyba ostatnio modne sie stalo. Da sie nizej upasc ?

Wiewór

2022-12-24, 11:00
Konfederacja w parlamencie Słowacji?