18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xxmercy

2022-12-24, 13:23
dildo_baggins napisał/a:

Śmierdząca k***a kremlowska weszła na Ukrainę, zabija dzieci, gwałci kobiety, torturuje i bestialsko morduje. Tymczasem, mamy tu całą zgraję ruskich napletów wypranych w tępej propagandzie. O k***a, jak ja nie znoszę Szwedów, bo zrobili nam potop, hahaha. sp***alajcie ruskie k***y - do podstawówki lub do wuja putlera. Nawet na was nie sram, bo szkoda.



to zwykłe cwe*e, lubiące być twardo trzymane za mordę. marzy im się taki Putin, który ich będzie krótko na smyczy trzymał. Taka mentalność ruskich pachołków

mzagro123

2022-12-24, 13:31
MisiaXD napisał/a:

Chłopie ja przynajmniej mam pracę utrzymuje się sam a ty co? Z rodzicami mieszkasz i szczekasz. Radzę ci dzieciaku dorośnij i zacznij innych szanować. I pamiętaj nie każdy będzie się z tobą zgadzał pajacu.



Czyli trafiłem z tymi kiblami. Nie tylko ty masz pracę sfrustrowany chłoptasiu i nie mierz wszystkich swoją miarą. Nikt się nie musi że mną zgadzać, a z takim głąbami jak ty normalnie nie można rozmawiać, bo od razu zaczynają się rugać albo obrzucać wyzwiskami. Ale kończmy ten cyrk, Hans cię woła, jeszcze pisuary zostały do wyszorowania.

motorcycleman

2022-12-24, 13:33
MisiaXD napisał/a:

oknem czy też ją uważasz za szmate?



Ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Niemców zapytaj jełopie.

Siriuz

2022-12-24, 13:40
dildo_baggins napisał/a:

Śmierdząca k***a kremlowska weszła na Ukrainę, zabija dzieci, gwałci kobiety, torturuje i bestialsko morduje. Tymczasem, mamy tu całą zgraję ruskich napletów wypranych w tępej propagandzie. O k***a, jak ja nie znoszę Szwedów, bo zrobili nam potop, hahaha. sp***alajcie ruskie k***y - do podstawówki lub do wuja putlera. Nawet na was nie sram, bo szkoda.



Mein Kampf za bardzo wszedł? Jakie gówno jeszcze będziesz opowiadał żeby siać niczym uzasadnioną nienawiść do Ruskich?
Pokaż dowody .. a zapomniałem, reżim Zeleńskiego zabrania prowadzenia międzynarodowych śledztw i obecności obserwatorów. .... s.dalaj naziolu

SadiSad

2022-12-24, 13:48
Grymson napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.



Co k***a debil... Trzeba o tym pamiętać i obchodzić rocznice. Ale k***a człowieku to było ponad 80 lat temu, teraz na Ukrainie żyje już następne pokolenie, po tamtych zbrodniarzach nie ma już w większości śladu na ziemi. A ci Ukraińcy nie upamiętniają tych wydarzeń "ej dzisiaj jest dzień w którym 80 lat temu zamęczyliśmy wiele Polaków, cieszmy się"... tak nie ma. Dlatego szerzenie nienawiści w tym aspekcie jest bezmyślne, dodatkowo samo napędzanie spirali do niczego nie prowadzi, za wyjątkiem wojen i konfliktów, kiedy ludzie twojego pokroju to zrozumieją? XD to jest k***a aż śmieszne, ze k***a zero pomyślunku, tylko za każdym razem jest jeden główny nurt, czyli poróżnienie Polaków i Ukraińców i jedynym argumentem jest rzeź Wołyńska... Ja pie**ole, ludzie żyjmy w końcu w zgodzie, przecież Ukraińcy tego nie upamiętniają i nie cieszą się z tego... ponadto już są pierwsze głosy w rządzie UK, żeby tamte wydarzenia oficjalnie potępić. Chcesz, się z nimi do końca świata o to napie**alać? spoko tylko, że to rodzi tak jak wspomniałem konflikty, i wiem, że do momentu jak oglądasz to tylko na ekranie powiesz co najwyżej "o k***a, no niezłe" ale jak ty byś konał parę godzin na polu bitwy z własnymi jelitami na mordzie albo twoim bliskim działa by się duża krzywda taka jaka dzieje się teraz ludziom na Ukrainie, to już raczej byłbyś za pokojem a nie wiecznym napie**alaniem się o coś ;) . Także, pamiętajmy, współczujmy, rozmawiajmy o wydarzeniach z dalekiej przeszłości, ale nie szerzmy nienawiści.

AbsolutnyBrakKarku

2022-12-24, 13:52
Zacznijmy od tego że Ukry siłę rozumieją, choćby awansując Melnyka banderowca na ambasadora albo SS Galizien traktując jako bohaterów. Miejmy swój honor i kręgosłup, bo po awansowaniu Melnyka nawet Czarnecki z PiS powiedział że to plucie nam w morde. Oni nas za p*zdy miękkie z zachodu uważają które można r*chać, ta miłość do Ukrow to chyba z pochodzenia, albo tępoty i propagandy z mediów.

motorcycleman

2022-12-24, 13:59
SadiSad napisał/a:

. A ci Ukraińcy nie upamiętniają tych wydarzeń



Ależ skąd, wcale nie nazywają nawet teraz ulic nazwiskami zbrodniarzy. Wcale nie oglądaliśmy filmików z hailującymi nastolatkami, tudzież recytującymi "jeszcze Polska nie umarła, ale umrzeć musi".
To pewnie wszystko deepfake i fotomontaż.

dżonyłojlker

2022-12-24, 14:16
SadiSad napisał/a:

to było ponad 80 lat temu, teraz na Ukrainie żyje już następne pokolenie, po tamtych zbrodniarzach nie ma już w większości śladu na ziemi. A ci Ukraińcy nie upamiętniają tych wydarzeń "ej dzisiaj jest dzień w którym 80 lat temu zamęczyliśmy wiele Polaków, cieszmy się"... tak nie ma.



To wszystko prawda





banerr

2022-12-24, 14:46
plkoikijuy napisał/a:

A gówno. Pracuje w Bielsku i wielu Słowaków przyjeżdża do tego miasta i mam też możliwość z nimi pracować i powiedział bym,że gówno wiesz,ponieważ to dobrzy i przyjaźni ludzie.



Kacapy też są mili i przyjaźni dopóki czują obcas na mordzie.

ellsworth

2022-12-24, 15:17
CzerstWybut napisał/a:

Słowacy kochają kacapów, ilekroć z tymi wsiurami nie rozmawialem to też wracali wspomnieniami do komuny plując na unię i wszystkie kraje dookoła siebie. Mentalnie ten naród jest bliżej rusów, chleją na potęgę i mają kompleksy jakieś napie**alając na wszystkich w koło łacznie z Polska.



A jak nie z ruskimi, to jako podnóżki Hitlera wspólnie z nim napadający na Polskę 1 września. Mała, skundlona pseudonacja, którą należałoby rozgodnić na cztery wiatry.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2022-12-24, 15:26
Grymson napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.



Właśnie - pieprzyć flagi Watykanu!!!!!!
Wypad z Polski okupancie przebrzydły - następne Polskie Powstanie będzie przeciwko tym jebakom spod Rzymu!

shoe5maker

2022-12-24, 17:31
SirK. napisał/a:

Brawo, dość upowskiej propagandy
Największym paradoksem teraz jest to, kto nie przyjmuje żadnej strony albo wykazuje braku aprobaty Ukraińcom jest już pro rosyjskim trolem, prawda jest taka ze są ludzie którzy nie opowiadają się za żadnej ze strony bo to dwa parszywe kraje złapały się za łby z jednej strony naród który nigdy nie wyszedł z komunizmu i nadal ciągnie stalinowskie praktyki a z drugiej orendownicy upa i bandery którzy do tej pory skandują jego hasła, czczą postać bandery i celebrują dni jego triumfów a masowych mordów na innych, tak wiec nie biorę niczyjej strony bo oboje są siebie warci.
cała ta medialna farsa na temat tej wojenki, wszystkie masmedia nawołują by uważać na rosyjska propagandę medialna i fałszywie newsy a w tym samym czasie podają tylko informacje przekazane przez Ukraińców, straty zniszczenia itd, Rosja straciła już wszystko i większość ludzi według mediów a Ukraina nie ma żadnych strat a nawet wzrost demograficzny bo odebrali kilka porodów, co za bzdury, nie biorąc żadnej strony a obiektywnie patrząc jak już chcą podawać dane to niech robią to rzetelnie a nie stronniczo bo to tez jest propaganda z tym ze ukraińska.
czy wykazywaliśmy takie zaangażowanie w pomoc w związku z konfliktami zbrojnymi w Syrii, Iraku, Iranie, Teheranie, Mozambiku, Wojnie domowej na srilance itd? Nie bo przecież to za daleko wiec mniej ważne bo „nas” nie sięgnie wiec nie ma o co trząść dupami



Interesy mądralo, a nie kto u kogo nasrał w przeszłości. Ciekawe co byś piał jakby kacap już stał z czołgami na granicy z polską? A Syria tu cię zaskoczę, mamy to w dupie.

koolowsky

2022-12-24, 21:07
Wszyscy którzy w tym konflikcie sa przeciw Ukrainie są kacapskimi pomiotami szczurzomongolskimi i zapraszam wypie**alać.

Wunszsado

2022-12-24, 23:42
Grymson napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.



Nie zesraj się. Jak Niemcy nas rozk***iały podczas drugiej wojny światowej, to było git, a teraz jestem przekonany, że ktoś z twojej najbliższej rodziny nakuriwa tam na budowe albo w barze. Ludzie trochę rozsądku ....

alpax

2022-12-25, 01:26
Grymson napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Dziwne zeby wywieszac jakies obce szmaty we wlasnym kraju, na urzedach, szkolach, domach. I to jeszcze flage potomkow zbrodniarzy. Ha tfu na cala upadlinska spolecznosc.



Potomków zbrodniarzy? Gdybyś znał i rozumiał historię.. to byś wiedział, że UPA w szczytowym momencie liczyło 25tys. zwyroli, podczas gdy naród ukraiński kilkadziesiąt milionów. To tak jak byś teraz wszystkich Polaków nazwał złodziejami, bo kilkadziesiąt tys. złodziei siedzi w więzieniach