18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie mie tu z tymi barierkami...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-03-20, 16:56
W Chinach to się nie pie**olą, odgrodzą barierkami i nie masz nic do gadania...




JankoSado

2020-03-21, 07:45
PieronJasnySzlag napisał/a:


Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i dla dobra ogółu nie można takiemu bydłu dawać zbyt dużo praw.



Wyobraźmy sobie teraz, że wszyscy debile i debilki mają prawa wyborcze.
A nie czekaj!
Ci ludzie rzeczywiście mają te prawa.

AN...........or

2020-03-21, 10:29
PieronJasnySzlag napisał/a:


Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i dla dobra ogółu nie można takiemu bydłu dawać zbyt dużo praw.



Dlatego ja ciagle powtarzam , że potrzebna jest kolejna wojna światowa i jakiś nowy dyktator

Zbereźnik

2020-03-21, 10:32
PieronJasnySzlag napisał/a:

W Chinach nie ma rozbudowanych do granic możliwości praw człowieka i z koronawirusem się uporali raz dwa.
W Europie zanim cokolwiek rząd zrobi to musi uwzględnić czy nikogo nie dyskryminuje, czy nikogo nie urazi, czy nie za ostro, czy nie za brutalnie, czy nie urąga to godności... I tym sposobem Europa będzie przez najbliższe miesiące zdychać.
Wczoraj gdy skakałem po kanałach to ma moment zatrzymałem się w TVNie i komunistyczna k***a j***na to znaczy zapomniałem jak ten ich dziennikarz ma na imie się pluł że osoby z kwarantanną domową są pozbawieni praw człowieka bo niemogą wychodzić z domu, i uważał że to skandal że odbierane im są ich prawa... No ja pie**ole...
Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i dla dobra ogółu nie można takiemu bydłu dawać zbyt dużo praw.



Wyłącz tv i zacznij myśleć debilu pie**olony

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-21, 15:12
Ja pie**ole typ chwali Chiński komunizm,żeby w następnych zdaniu atakować komunistycznego dziennikarza i płacze że ludzie to debile.Do tego taki gość wie co jest dobre dla ogółu,choć pie**oli od rzeczy zaprzeczając samemu sobie.



aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-21, 21:00
Stefan w Chinach nie ma komunizmu... to, że w nazwie partii rządzącej jest "komunistyczna" nie oznacza, że tam jest komunizm.
Nie zauważyłeś podobnej korelacji w Polsce??

rubybtm

2020-03-22, 04:38
I właśnie dlatego ktos wymyślił zamykanie auta od środka xD

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-22, 13:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Stefan w Chinach nie ma komunizmu... to, że w nazwie partii rządzącej jest "komunistyczna" nie oznacza, że tam jest komunizm.
Nie zauważyłeś podobnej korelacji w Polsce??



Jest komunizm tylko wolno rynkowy.Oczywiście nie jest to w 100% idea komuny,gdzie każdy ma po równo,świat bez pieniędzy.Psują się jednostce buty idzie bierze jedną pare, czyli równe przydziały dóbr,żeby każdy obywatel był równy społecznie.Chiny podobnie,jak Arabia Saudyjska czy Qatar,przysłonili pieniędzmi swoje zbrodnie na obywatelach oni mają swój system typu gułag.Miliony psudo-więźniów politycznych pracujących za jedzenie,łapanki aborcyjne,plan stu-letni.Demokracja to nie jest,ale faktem jest to,że przez otworzenie się na wolny rynek są tam bogaci i biedni.Kogoś stać na mercedesa,a kogoś innego tylko na rower,a komuna nie na tym miała polegać.Widzę w Polsce podobne korelacje.