18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie mie tu z tymi barierkami...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-03-20, 16:56
W Chinach to się nie pie**olą, odgrodzą barierkami i nie masz nic do gadania...




Lobo24

2020-03-20, 17:05
Pani w szarej kurtce wyszło to na dobre bo przed wypadkiem miała okulary, a po wypadku już nie.

ProVVe

2020-03-20, 17:21
I jakoś teraz koles na końcu wirusem sie juz nie martwi... Czyżby lekarstwo zostało wynalezione

Pa...........an

2020-03-20, 18:23
Chiński Sebastian ma dość koronawirusa.

PieronJasnySzlag

2020-03-20, 18:38
W Chinach nie ma rozbudowanych do granic możliwości praw człowieka i z koronawirusem się uporali raz dwa.
W Europie zanim cokolwiek rząd zrobi to musi uwzględnić czy nikogo nie dyskryminuje, czy nikogo nie urazi, czy nie za ostro, czy nie za brutalnie, czy nie urąga to godności... I tym sposobem Europa będzie przez najbliższe miesiące zdychać.

Wczoraj gdy skakałem po kanałach to ma moment zatrzymałem się w TVNie i komunistyczna k***a j***na to znaczy zapomniałem jak ten ich dziennikarz ma na imie się pluł że osoby z kwarantanną domową są pozbawieni praw człowieka bo niemogą wychodzić z domu, i uważał że to skandal że odbierane im są ich prawa... No ja pie**ole...

Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i dla dobra ogółu nie można takiemu bydłu dawać zbyt dużo praw.

Tr...........ty

2020-03-20, 18:41
Tam to na bogato, służby śmigają w Adikach :mrgreen:

Blantowy

2020-03-20, 18:57
ProVVe napisał/a:

I jakoś teraz koles na końcu wirusem sie juz nie martwi... Czyżby lekarstwo zostało wynalezione



Lekarstwo masz na prawo od Podlasia tam następuje spadek według mapek. Nie trzeba być geniuszem żeby to zobaczyć.Poblem teraz tam jest się dostać więc jak już tam będziesz weź więcej dla nas też.

Kamil3l

2020-03-20, 19:49
jakim cudem to ma -1 wartość w ulubinych.


aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-20, 20:02
Kamil3l napisał/a:

jakim cudem to ma -1 wartość w ulubinych.



Może tak h*jowe jest :mrgreen:

focusek

2020-03-20, 23:26
PieronJasnySzlag napisał/a:

W Chinach nie ma rozbudowanych do granic możliwości praw człowieka i z koronawirusem się uporali raz dwa.
W Europie zanim cokolwiek rząd zrobi to musi uwzględnić czy nikogo nie dyskryminuje, czy nikogo nie urazi, czy nie za ostro, czy nie za brutalnie, czy nie urąga to godności... I tym sposobem Europa będzie przez najbliższe miesiące zdychać.
Wczoraj gdy skakałem po kanałach to ma moment zatrzymałem się w TVNie i komunistyczna k***a j***na to znaczy zapomniałem jak ten ich dziennikarz ma na imie się pluł że osoby z kwarantanną domową są pozbawieni praw człowieka bo niemogą wychodzić z domu, i uważał że to skandal że odbierane im są ich prawa... No ja pie**ole...
Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i dla dobra ogółu nie można takiemu bydłu dawać zbyt dużo praw.



ahahha lec rob gale kaczorowi pisiorze. tfu na ciebie

Strife

2020-03-21, 01:25
PieronJasnySzlag napisał/a:

W Chinach nie ma rozbudowanych do granic możliwości praw człowieka i z koronawirusem się uporali raz dwa.
W Europie zanim cokolwiek rząd zrobi to musi uwzględnić czy nikogo nie dyskryminuje, czy nikogo nie urazi, czy nie za ostro, czy nie za brutalnie, czy nie urąga to godności... I tym sposobem Europa będzie przez najbliższe miesiące zdychać.
Wczoraj gdy skakałem po kanałach to ma moment zatrzymałem się w TVNie i komunistyczna k***a j***na to znaczy zapomniałem jak ten ich dziennikarz ma na imie się pluł że osoby z kwarantanną domową są pozbawieni praw człowieka bo niemogą wychodzić z domu, i uważał że to skandal że odbierane im są ich prawa... No ja pie**ole...
Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i dla dobra ogółu nie można takiemu bydłu dawać zbyt dużo praw.



I dlatego według Ciebie inni idioci mają Ci mówić jakie masz prawa? Ludzie w większości to debile, tu się zgodzę. Ale jeśli sam nie należysz do tej elitarnej grupy to i tak sobie jakoś poradzisz, no chyba że właśnie ograniczą Ci prawa tak, że nie będzie już żadnej różnicy pomiędzy Twoim IQ a IQ przysłowiowej ameby, bo ograniczenia prawne zrównają wasze możliwości. Zapewne wtedy będziesz długo żył i nie będziesz się musiał o nic martwić, bo inni zadbają o to, żebyś nawet nie pomyślał o tym, że coś jest nie tak. Wolałbym umrzeć przez tego wirusa niż żyć w takim państwie.

Siljorfag

2020-03-21, 01:39

jazeck

2020-03-21, 02:01
Brawo... Teraz widzisz łatwo tobą manipulować.

k***a... czytelność tego "portalu w odpowiedziach i reszcie to jakiś żart. Klikam odpowiedź... po czym gdzieś trafia nikt nie wie gdzie... później pokazuje się że komentuje innemu - BOTY zróbcie to tak jak na innych stronach = portalach. Nic za to nie chcę tym razem. Dajcie żyć innym...

willoo

2020-03-21, 02:36
PieronJasnySzlag napisał/a:

W Chinach nie ma rozbudowanych do granic możliwości praw człowieka i z koronawirusem się uporali raz dwa.
W Europie zanim cokolwiek rząd zrobi to musi uwzględnić czy nikogo nie dyskryminuje, czy nikogo nie urazi, czy nie za ostro, czy nie za brutalnie, czy nie urąga to godności... I tym sposobem Europa będzie przez najbliższe miesiące zdychać.
Wczoraj gdy skakałem po kanałach to ma moment zatrzymałem się w TVNie i komunistyczna k***a j***na to znaczy zapomniałem jak ten ich dziennikarz ma na imie się pluł że osoby z kwarantanną domową są pozbawieni praw człowieka bo niemogą wychodzić z domu, i uważał że to skandal że odbierane im są ich prawa... No ja pie**ole...
Moje poglądy ostatnio mocno skręciły ku totalitaryzmowi. Ludzie (nie ważne czy to Polacy, Niemcy, Australijczyczy czy ch*j wie kto jeszcze) to w zdecydowanej większości debile i dla dobra ogółu nie można takiemu bydłu dawać zbyt dużo praw.



jakbyś mi wysłał link do tego jak ta osoba to mówi to nigdy juz nie włącze TVN. Chociaż oglądam ten kanał dosyć często i zawsze wiadomości też na tym kanale, to nie widziałem takiego przemówienia.

edmund

2020-03-21, 07:12
@Siljorfag

nie masz co robić w nocy, ale twoja wersja jest lepsza , piwko