18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie jest Wally ? w Nigerii

Ho...........er • 2020-12-25, 18:38
Świąteczna tradycja 4 Wally trzymają psy a żałobnik ucinania psom głowy przy pomocy jednego cięcia maczetą
na harda trochę za słabe ale znając dzisiejszego Sadistika nigdy nie wiadomo


aa...........aa

2020-12-25, 18:51

BrunerOvned

2020-12-25, 19:00
I chyba jasne, dlaczego ciągle mieszkają w domach lepionych z błota i gówna.

Hollow_Man

2020-12-25, 19:00
i co dzięki temu? na bielactwo nie zachorują, czy albinos im się w rodzinie nie urodzi? Tyle jest na tej planecie przestrzeni żeby zrobić rezerwaty przyrody ale niestety zajmują je takie zwierzęta, oni to na pewno nie pochodzą od małp, oni na pewno byli przed małpami, później małpy, później inteligencja, niestety ewolucja ich pominęła tak jak 90% murzynów. na 200% żyli i żyją przed powstaniem małp na ziemi, nie sądzę że ewolucja mogła to tak sp***olić.

Juzwa

2020-12-25, 19:04
BrunerOvned napisał/a:

I chyba jasne, dlaczego ciągle mieszkają w domach lepionych z błota i gówna.



Tak się nie lepi domów w Afryce. Tam się lepi wyłącznie z gówna.

mygyry

2020-12-25, 19:04
Jedni zbijają karpie inni psy ot cała historia

Hollow_Man

2020-12-25, 19:12
mygyry napisał/a:

Jedni zbijają karpie inni psy ot cała historia



zgadza się, ale jest różnica między zabijaniem a torturowaniem i zabiciem. I to moim zdaniem odróżnia inteligentnych od zjebów.

mygyry

2020-12-25, 19:36
Hollow_Man napisał/a:

zgadza się, ale jest różnica między zabijaniem a torturowaniem i zabiciem. I to moim zdaniem odróżnia inteligentnych od zjebów.



Szczerze? To ile u nas trwa kultura zadbania o humanitarny ubój? Ba dalej masa ludzi maltretuje swoją żonę i dzieci a co dopiero psa. To kraj który nadal jest cywilizacyjnym zadupiem i coś może drgnie za następne 100 lat.
Ale tak, też uważam takich ludzi za zjebów, ale większych zjebów mamy tu na portalu, którzy będą wylewać łzy nad losem psa a pod materiałem z maltretowanym dzieckiem piszą o p*zdowatych tatusiach

McQurwa

2020-12-25, 19:49
Ale pieski to chyba zdechłe, tak humanitarnie jak ostatnia uchwała senatu

ququa

2020-12-25, 20:04
mam nadzieje że psiaki na stype po zmarłym.... szkoda marnowac tyle miesa

Hollow_Man

2020-12-25, 20:21
mygyry napisał/a:

Szczerze? To ile u nas trwa kultura zadbania o humanitarny ubój? Ba dalej masa ludzi maltretuje swoją żonę i dzieci a co dopiero psa. To kraj który nadal jest cywilizacyjnym zadupiem i coś może drgnie za następne 100 lat.
Ale tak, też uważam takich ludzi za zjebów, ale większych zjebów mamy tu na portalu, którzy będą wylewać łzy nad losem psa a pod materiałem z maltretowanym dzieckiem piszą o p*zdowatych tatusiach



dla mnie każdy kto znęca się nad słabszym(człowiek, zwierzę), maltretuje go i sprawia mu to jeszcze przyjemność zasługuje na strzał w potylice i nawóz dla ziemi i nie ważne że niby żyje w cywilizowanej Europie tylko z nazwy, jest zjebem i zasługuje na bycie nawozem, każdy kto znęca się nad słabszymi powinien być z miejsca utylizowany.

wioletkak

2020-12-25, 20:23
To jakaś po prostu wioska.
Można pojechać i żyć w stolicy jak kogoś stać




Heliar

2020-12-25, 20:29
Patrząc na te fotki i porównując moje miasto Poznań, sam czuję się, jak bym w chacie z gówna mieszkał.

Hollow_Man napisał/a:

zgadza się, ale jest różnica między zabijaniem a torturowaniem i zabiciem. I to moim zdaniem odróżnia inteligentnych od zjebów.



Nie powiedział bym, że inteligencja bije ze świata zachodniego, patrząc na lewackie sp***olenie i tęczowy świat, śmiało stwierdzam, że za parę lat będziemy za murzynami.

Hollow_Man

2020-12-25, 20:45
Heliar napisał/a:

Patrząc na te fotki i porównując moje miasto Poznań, sam czuję się, jak bym w chacie z gówna mieszkał.
Nie powiedział bym, że inteligencja bije ze świata zachodniego, patrząc na lewackie sp***olenie i tęczowy świat, śmiało stwierdzam, że za parę lat będziemy za murzynami.



ja nigdzie nie napisałem że świat zachodni jest inteligentny ja tylko napisałem co odróżnia inteligencje od zjebów.

owoc

2020-12-25, 21:30
A lewoskrętni mówią, że to są ludzie tacy sami jak my hehehe