18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie jest Wally ? w Nigerii

xX...........Xx • 2020-12-25, 18:38
Świąteczna tradycja 4 Wally trzymają psy a żałobnik ucinania psom głowy przy pomocy jednego cięcia maczetą
na harda trochę za słabe ale znając dzisiejszego Sadistika nigdy nie wiadomo


Raider

2020-12-25, 21:38
pie**olona dzicz

Hollow_Man

2020-12-25, 21:40
owoc napisał/a:

A lewoskrętni mówią, że to są ludzie tacy sami jak my hehehe


mając na myśli siebie, to tu by się zgadzało.

nehru

2020-12-25, 21:44
Czarny nigdy nie będzie takim człowiekiem jak biały. j***ć młode poj***ne tęczowe pokolenie

Ce...........00

2020-12-25, 22:39
pie**olone podludzie... k***a boże prosze, daj mi mg-42, 1000000 kul i wyślij mnie do tej afryki siać pie**olony pokój 1200 razy na minute.

Haylash

2020-12-25, 22:42
mygyry napisał/a:

Jedni zbijają karpie inni psy ot cała historia



XDD
Jak można porównywać j***nego karpia do psa?
Nie, to nie jedno i to samo. Przykro mi.

Tratarara

2020-12-26, 00:58
Boże jakie to piękne.

mygyry

2020-12-26, 08:39
Haylash napisał/a:

XDD
Jak można porównywać j***nego karpia do psa?
Nie, to nie jedno i to samo. Przykro mi.



Hmn a koza już by była ok? Fakt, że nie możesz kulturowo po kojarzyć psa z jedzeniem wynika tylko z tradycji, oni mają inną, jedni żrą żywe robaki, inni niedogotowane nietoperze, psy, koty czy wszystko inne co się rusza na nawet pewnie o kanibalizmie słyszałeś. Ja pewnie też bym miał opory ze względu na to samo wychowanie, ale gdyby głód zajrzał do dupy to bym oj***ł do białej kości i gwarantuje ci, że ty też. Humanitaryzm to inna sprawa.

Ce...........00

2020-12-26, 10:22
mygyry napisał/a:

Hmn a koza już by była ok? Fakt, że nie możesz kulturowo po kojarzyć psa z jedzeniem wynika tylko z tradycji, oni mają inną, jedni żrą żywe robaki, inni niedogotowane nietoperze, psy, koty czy wszystko inne co się rusza na nawet pewnie o kanibalizmie słyszałeś. Ja pewnie też bym miał opory ze względu na to samo wychowanie, ale gdyby głód zajrzał do dupy to bym oj***ł do białej kości i gwarantuje ci, że ty też. Humanitaryzm to inna sprawa.



to nie ludzie... ba to nawet nie są zwierzęta. na ten typ nie ma jeszcze odpowiedniego określenia w słownikach i nie powinno być, bo należy wybić wszystkich - czarnych, żółtych, zielonych, niebieskich i kosmitów też, żeby została tylko jedna, nasza biała rasa bo my żyjemy w XXI wieku a oni k***a w XX p.n.e .

mygyry

2020-12-26, 15:10
Cenzurator2000 napisał/a:

to nie ludzie... ba to nawet nie są zwierzęta. na ten typ nie ma jeszcze odpowiedniego określenia w słownikach i nie powinno być, bo należy wybić wszystkich - czarnych, żółtych, zielonych, niebieskich i kosmitów też, żeby została tylko jedna, nasza biała rasa bo my żyjemy w XXI wieku a oni k***a w XX p.n.e .



Nie bądź taki pewny siebie, bo byś się zdziwił ile murzynów w białe skórze

zielonydarian

2020-12-26, 20:53
te pie**olone kundle zagryzły niemowlę i co zmienia się optyka pajace?