18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy wybierasz się do lasu.....

Po...........ł • 2013-11-20, 19:26


Niepozorne podejście do zdobyczy.

Niestety nagrane jak nagrane, gościu chyba nie widział filmu instruktażowego słynnego murzyna.

Kw...........NY

2013-11-21, 00:30
lowi napisał/a:

dzięki k***a tym myśliwym jesz mięso, a zresztą to sadistic więc wypieprzaj na swojego kwejka


Akurat myślistwo to w większości hobby, żeby taki arbuz mógł sobie powiesić głowę zwierzyny nad kominkiem i chwalić się przed znajomymi jaki to on jest zajebisty a jak już poluje dla jedzenia to na własny użytek, a mięso które wpie**alasz to w większości hodowle...

Ko...........in

2013-11-21, 00:40
Ja pierdulsja... ale się zesrałem

dzidek159

2013-11-21, 01:04
Gdyby nie myśliwi to dziki wpie**oliły by nas żywcem ;) nie macie pojęcia jak zwierzyna potrafi się rozmnażać. Myśliwi są odpowiedzialni za kontrolowanie liczebności zwierząt

Ba...........co

2013-11-22, 00:39
@up mądrze mówisz. Nie można odj***ć więcej zwierzyny niż przewiduje plan roczny. Nie można strzelać do loch oraz do byków powyżej 7 lat. Poza tym, żałośni obrońcy dzikiej zwierzyny, postawcie swoje argumenty rolnikom, którym dziki i sarny wpie**oliły cały plon, albo ludziom którzy przyk***ili w dzika samochodem, mają skasowane pół auta i nie ma winnego. Tacy k***a jesteście groźni. Na wojnę byście szli, nak***iać odmieńców, ale k***a za sarenką płaczą, hipokryci.