18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy weźmiesz szmatę za żonę

Syn_Milionera • 2023-03-10, 01:04
Stawiam że już wcześniej widziały gały co brały,


Cswolf738

2023-03-10, 01:44
Ci co w niego rzucali kubkami to chyba jakieś cuckoldy j***ne,tfu

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-10, 02:55
Jak ten zachód jest sp***olony.Tam wartości ludzkie wyginęły

MalcolmX

2023-03-10, 08:15
Wszystko to naturanle i prawdziwe jak pysk i cyce Natalii Śiwiec.
Przecież tam nawet sutek Janet Jackson i lepa na ryj Chrisa Rocka wykonana przez Willa Smitcha jest ustawiana. Już nie wspomnę o pocałunkach j***nej żydówy, Madonny i upadłej ćpunicy Britney Spears. Tam takie "wypadki" zdarzają w godzinach najlepszej oglądalności. A później stado pawianów skowycze do telewizora "Wowww", "Dżizaz", "Jusidat, jusidat?" Później całymi dniami po pokazują sobie "materiały grozy" na komórkach.

Są igrzyska. Jest spokój. A teraz, do roboty murzyny...
Już za 2-3 lata, u nas będzie to samo.

smc

2023-03-10, 08:17
Następna niedopieszczona....

Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości... ;-)

Supel86

2023-03-10, 08:43
smc napisał/a:

Następna niedopieszczona....
Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości...



Komu dają? bo chyba nie Tobie ;)

Alonso

2023-03-10, 08:52
Z tego filmu jest nauka - panowie, nie upijajcie się. Laski lubią trzeźwych, a nie naj***nych tłuściochów siedzących z kolegami zamiast dogadzać swoim żonom.

SkoPio1

2023-03-10, 09:17
Cswolf738 napisał/a:

Ci co w niego rzucali kubkami to chyba jakieś cuckoldy



Nie, to niedorżnięte pedały - wołali: (cienkim głosem) O mnie tak walcz, rycerzu, o mnie, będę ci ssać, aż ci będzie stać!

Jacek86s

2023-03-10, 09:33
SkoPio1 napisał/a:

Nie, to niedorżnięte pedały - wołali: (cienkim głosem) O mnie tak walcz, rycerzu, o mnie, będę ci ssać, aż ci będzie stać!



No i namówiłaś, gdzie mieszkasz?

BambiPMT

2023-03-10, 09:50
smc napisał/a:

Następna niedopieszczona....
Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości...



Tia. Raz się spotkałem z przypadkiem że baba się chciała j***ć non stop a chłop nie. Zazwyczaj to te p*zdy przez jakieś swoje widzi mi się nie popuszcza szpary. A później że zaniedbane.

luka5598

2023-03-10, 09:51
smc napisał/a:

Następna niedopieszczona....
Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości...



xD

Bo k***a ta umalowana, jąkająca się, małpa w białej plandece to pretendent do tegorocznego mr. Olympia...

Równie naj***ny, co ten zbulwersowany Janusz. Że się z nią na głupi ryj nie wypie**olił to cud jakiś.

No w ch*j wysokie standardy ma ta "t(f)ajna laska".

Z p*zdy jej cieknie - ot co.

smc

2023-03-10, 10:20
Supel86 napisał/a:

Komu dają? bo chyba nie Tobie




Zdaję sobie sprawę, że nie tylko mi dają

Wystarczt być odrobinę bardziej zadbanym, niż wszyscy koledzy w pracy, a wtedy każda marzy o tym żeby się dymać w kantorku na ksero.




;-)

ziu

2023-03-10, 11:11
@smc
Że faceci mają na własne żony wyj***ne, to fakt i ich wina jak baba szuka potem bolca (ale i tak baby chca tylko więcej i więcej i wiecznie im mało), ale nie broń j***nych k***iszonów, czyli w dzisiejszych czasach większości kobiet. Naoglądają się głupie p*zdy jakichś 50 twarzy greja i innych gówien i im odpie**ala. Księcia szukają co będzie za nich zapie**alał podczas gdy one będa "leżeć i pięknie pachnieć"... a no i rozpie**alać majątek, bo ona musi czuć się dowartościowana. j***ne szony.
HA TFU!

PS na filmie typowy j***ny szlauf bez godności i szacunku do samej siebie.

demasoni

2023-03-10, 11:31
Taka sytuacja jest w wielu małżeństwach, w domu przed facetem ma być wyuzdaną suką, nie mówię że codziennie, ale raz na jakiś czas.Czy ustawka czy nie wcale się gościowi nie dziwię, zazwyczaj tak jest że laska wyjdzie raz na jakiś czas na imprezę i wtedy jej puszczają hamulce i kokietuje jak tylko się da, w domu dla męża jest oschła jak suchar.

KrwawyEric

2023-03-10, 13:08
Szmata się sk***iła z jakimś czarnym gównem na scenie i to jeszcze na oczach córki dorosłej, ale to oczywiście facet został wyprowadzony i dwie k***y zostały jeszcze na pewno wielce poszkodowane. Jestem pewien, że oj***ły czarnemu i jego stadu jeszcze ser spod napletów za sceną później.