18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy weźmiesz szmatę za żonę

Syn_Milionera • 2023-03-10, 01:04
Stawiam że już wcześniej widziały gały co brały,


SantaMaria

2023-03-10, 14:27
KrwawyEric napisał/a:

Szmata się sk***iła z jakimś czarnym gównem na scenie i to jeszcze na oczach córki dorosłej, ale to oczywiście facet został wyprowadzony i dwie k***y zostały jeszcze na pewno wielce poszkodowane. Jestem pewien, że oj***ły czarnemu i jego stadu jeszcze ser spod napletów za sceną później.



smutne to że jakieś cucki rzucały w niego plastikowymi kubkami...

7wporzondku

2023-03-10, 16:48
KrwawyEric napisał/a:

Szmata się sk***iła z jakimś czarnym gównem na scenie i to jeszcze na oczach córki dorosłej, ale to oczywiście facet został wyprowadzony i dwie k***y zostały jeszcze na pewno wielce poszkodowane. Jestem pewien, że oj***ły czarnemu i jego stadu jeszcze ser spod napletów za sceną później.



Na bank był after

Syn_Milionera

2023-03-10, 17:23
smc napisał/a:

Następna niedopieszczona....

Ten śwniopas najpierw niech o siebie zadba, porządnie przerżnie żonę, to będzie miał porządek na chacie. Widać tajna laska, ma swoje potrzeby, a ten impotent i frustrat w domu jest tylko zakałą... Mam mnóstwo koleżanek, które mają taką sytuację w domu, więc nie marnują czasu, tylko dają na boku. Bez rozwodów, bez scen, bez cienia litości...



Wy kobiety to jesteście niesamowite z tym wytłumaczaniem zdrad i k***ienia się.

Myślę, że jeśli kobieta ma rozj***ną chemię mózgu po młodzieńczym imprezowaniu i dawaniu dupy przystojniakom w dyskotekowym kiblu, to później nawet największy ogier takiej nie ukoi.

Szary_Jeleń

2023-03-11, 00:27

Ekecheirianin31

2023-03-11, 09:42
Cswolf738 napisał/a:

Ci co w niego rzucali kubkami to chyba jakieś cuckoldy j***ne,tfu



Pewnie mężatki takie same k***y jak i ona