18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy masz 5 gwiazdek w GTA....

willoo • 2020-06-24, 23:44
... i wciąż myślisz że wszystkich pozabijasz



... ale w prawdziwym życiu wygląda to trochę inaczej. Kulminacja akcji w 3:08

nwonigers

2020-06-24, 23:46
mogles opisac film co kiedy sie dzieje. nie chce mi sie ogladac 10 min poscigu.

chorym

2020-06-24, 23:55
sk***ysyn myslal ze wpisal BAGUVIX w konsoli

Bonifacy69

2020-06-25, 00:12
I to jest policja, na broń i mają prawo go zastrzelić, baba szła z nożem na policjanta w Polsce i ja zastrzelił to wielce oburzeni że czemu nie obezwładnił jej tak aby żyła. Bardzo dobrze! Powinno być tak wyciągasz broń, maczeta nóż, pistolet kulka ostrzegawcza w nogę i spokój. Odechciało by się pajacowania

fixa

2020-06-25, 01:28
Środkowe nagranie w 3:23, policjant chowający się za środkowym autem dostaje postrzał w nogę. Ja się pytam od kogo? Nie wyglada, żeby sam się postrzelił, uciekinier też już ładnie leży, czyżby rykoszet po ziemi od policjanta z dolnego auta?

Dualamangor

2020-06-25, 01:57
fixa napisał/a:

Środkowe nagranie w 3:23, policjant chowający się za środkowym autem dostaje postrzał w nogę. Ja się pytam od kogo? Nie wyglada, żeby sam się postrzelił, uciekinier też już ładnie leży, czyżby rykoszet po ziemi od policjanta z dolnego auta?



Na końcu wychodzi na to, że postrzelił go kolega z którego kamerki osobistej oglądamy nagranie. Trochę trauma

:-?

Henboh

2020-06-25, 02:02
fixa napisał/a:

Środkowe nagranie w 3:23, policjant chowający się za środkowym autem dostaje postrzał w nogę. Ja się pytam od kogo? Nie wyglada, żeby sam się postrzelił, uciekinier też już ładnie leży, czyżby rykoszet po ziemi od policjanta z dolnego auta?



Też to zauważyłem. Ale w momencie trafienia (3:24) uciekinier leży już poza autem, więc faktycznie na bezpośredni "friendly fire", to nie wygląda, wiec chyba jakiś rykoszet. Jest ktoś poza kadrem do kogo "ścigany" strzela po wyjściu z samochodu (3:20 dolna kamera), prawdopodobnie to "pasażer" z radiowozu, który to nagrywał, więc to zapewne rykoszet od niego (kąt by się chyba zgadzał, ale bezpośrednio by swojego nie trafił, bo chyba radiowozy go zasłaniały).

edit:
@Dualamangor ma racje, przegapiłem początek nagrania z kamery osobistej, ale wnioski wyciągnąłem dobre.

matzwo122

2020-06-25, 08:55
Bonifacy69 napisał/a:

I to jest policja, na broń i mają prawo go zastrzelić, baba szła z nożem na policjanta w Polsce i ja zastrzelił to wielce oburzeni że czemu nie obezwładnił jej tak aby żyła. Bardzo dobrze! Powinno być tak wyciągasz broń, maczeta nóż, pistolet kulka ostrzegawcza w nogę i spokój. Odechciało by się pajacowania



Strzał w nogę jest wbrew pozorom bardziej niebezpieczny niż w korpus. Dla postrzelonego wychodzi gorzej, bo jak dostanie w tętnice udową to już raczej zgon. Dla otoczenia wychodzi gorzej z powodu ewentualnych rykoszetów. Nikt policjantów nie uczy strzelać w nogi

8-)

fixa napisał/a:

Środkowe nagranie w 3:23, policjant chowający się za środkowym autem dostaje postrzał w nogę. Ja się pytam od kogo? Nie wyglada, żeby sam się postrzelił, uciekinier też już ładnie leży, czyżby rykoszet po ziemi od policjanta z dolnego auta?



Na pewno jakiś rykoszet. Podejrzany już leżał, ale jak to w stanach jak już zaczną strzelać to do opróżnienia magazynka. Pociski nie rykoszetują jak kule bilardowe po tym samym kącie. Strzelając w ziemię pod kątem kula najczęściej zrykoszetuje płasko. A ogień prowadzili z przodu i z tyłu.

maddog77

2020-06-25, 09:06
matzwo122@Ktoś tu oglądał Sierżanta Bagietę ;)

damianizo

2020-06-25, 09:53
Dobry film, niezła akcja.

Zbyszard

2020-06-25, 09:57
maddog77 napisał/a:

matzwo122@Ktoś tu oglądał Sierżanta Bagietę



Nie trzeba nic oglądać żeby w logiczny sposób wywnioskować że łatwiej trafić w większy cel jakim jest tors niż nogi czy glowa. Życie to nie cs - tu o head shoota nie jest tak łatwo. A w większości przypadków trafienie w tors nawet jak nie zabije to zamroczy atakującego.

Kat-men-Du

2020-06-25, 11:15
A po wszystkim poszli na paczki.

Blueforce

2020-06-25, 11:15
Gdyby Policjant, do którego strzelano, przerwał ogień po tym, jak napastnik upadł na ziemię, nie postrzeliłby swojego kolegi- oczywiście zabicie napastnika było prawnie i moralnie uzasadnione, jednak opanowanie chęci strzelania ocaliło by nogę kolegi.

Druga sprawa, że to wina postrzelonego policjanta i kolegów, że stanęli w lini ognia.

keil

2020-06-25, 11:41
Dualamangor napisał/a:

Na końcu wychodzi na to, że postrzelił go kolega z którego kamerki osobistej oglądamy nagranie. Trochę trauma



Po 5 min jak go koledzy sprawdzaja czy nie dostal kulki to mowia do niego czy wiesz ze koelge w noge postrzeliles. Takze napewno bylo FF :D