18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy masz 5 gwiazdek w GTA....

willoo • 2020-06-24, 23:44
... i wciąż myślisz że wszystkich pozabijasz



... ale w prawdziwym życiu wygląda to trochę inaczej. Kulminacja akcji w 3:08

Jestem_na_nie

2020-06-25, 12:41
Nie było wojska czyli to nie pięć gwiazdek. Nie było antyterrorystów czyli nawet nie cztery. Trzy gwiazdki jak nic.

roman970227

2020-06-25, 13:39
Za dzieciaka zawsze myślałem, żeby tak odjebac ale pod warunkiem, że przeżyje i nie będzie kary

Azzazel

2020-06-25, 16:33
Blueforce napisał/a:

Gdyby Policjant, do którego strzelano, przerwał ogień po tym, jak napastnik upadł na ziemię, nie postrzeliłby swojego kolegi- oczywiście zabicie napastnika było prawnie i moralnie uzasadnione, jednak opanowanie chęci strzelania ocaliło by nogę kolegi.
Druga sprawa, że to wina postrzelonego policjanta i kolegów, że stanęli w lini ognia.



To że napastnik leży na ziemi nie oznacza że jest martwy i nie może do ciebie nagle strzelić gdy podejdziesz bliżej.

Pedofilek

2020-06-25, 17:21
A mnie się nie pie**olną ze ścierwem a w Polsce Kuźwa jakby kogoś zabili to policja zła itp. Albo jesteś grzeczny albo Kula w łeb i bardzo dobrze wyrywać chwasty póki idzie

SPIERDOLIX

2020-06-25, 18:11



fixa napisał/a:

Środkowe nagranie w 3:23, policjant chowający się za środkowym autem dostaje postrzał w nogę. Ja się pytam od kogo? Nie wyglada, żeby sam się postrzelił, uciekinier też już ładnie leży, czyżby rykoszet po ziemi od policjanta z dolnego auta?



Nie dostał od swojego kolegi... Czy wy to oglądacie dokładnie? lol poza tym że uciekinier dostał przed sekundą i leży to nie znaczy że nie żyje albo że nie ma w łapie broni z której może stzelić.
Wystarczy spojrzeć i wsłuchać się w strzały kilka razy na uciekiniera i na postrzelonego policjanta od 3:22 . Uciekinier w chwili gdy pada na chwile strzały milkną, jeszcze nie postrzelony policjant się ustawia po czym słuchać jeden wystrzał i to właśnie on wystrzelił z broni uciekiniera który już leżał na ziemi a to że leży to nie znaczy żę nie ma w łapie broni albo że nie żyje... w chwili gdy ten pocisk wystrzelił policjant widać że stracił równowagę bo dostał kulke i natychmiast po tym strzale uciekiniera policja w jego kierunku oddaje kolejne 5-7 strzałów. Proste jak barszcz.

fun88

2020-06-25, 18:30
k***a 3:51 korwin jest policjantę

pve11

2020-06-25, 20:43
Właśnie miałem pisać, że trochę głupio strzelać do typa, który za plecami ma innych policjantów, a tu widzę, że się nawet oberwało jednemu.

Mozej

2020-06-25, 22:08
h*ja tam 5 gwiazdek, raptem 2. Przy 3 gwiazdkach pojawia się helikopter - tu nie widać żadnego :P

Diggerx

2020-06-25, 23:57
Mozej napisał/a:

h*ja tam 5 gwiazdek, raptem 2. Przy 3 gwiazdkach pojawia się helikopter - tu nie widać żadnego


Ale słychać helikopter