18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy karabin się zatnie...

krzyks • 2017-06-27, 16:43
...powierz go specjaliście :ciasteczkowy:


elfis

2017-06-27, 17:54
wybieram się niedługo na strzelnicę, jak trafię na takiego, to żegnajcie sadole

ciepson

2017-06-27, 18:17
Brawo! To tylko Niemiec, ale jeszcze żywy.

Moby_Dick

2017-06-27, 18:19
Pocisk był francuski.. zawrócił w lufie.

Lobo24

2017-06-27, 18:22
Strzelnica? Byłem raz bo sąsiad jest instruktorem. Mnie o nie kręci ale furorę zrobiłem za pierwszym razem.
Na strzelnicy procedury i bezpieczeństwo najważniejsze - wiadomo. Po wystrzelaniu pestek trzeba było wyjąć magazynek, wycelować w tarczę/kulołap, przeładować i oddac "pusty strzał". Mi świerzakowi się oczywiście musiało poj***ć. Uniosłem broń w kierunku tarczy i dopiero nacisnąłem przycisk zwalniający magazynek., który upał pod nogi. Patrzę na kolegę instruktora, a on nie zauważył zajęty ważkimi sprawami no to ja przykucnąłem, żeby podnieść zgubę. Wtem rozległ się krzyk a sąsiad rzucił się na mnie jak gdyby do strzelnicy wjechała ciężarówka a on chciał mnie uratować odpychając mnie. Najsampierw pomyślałem "Jakiś wariat z bronią robi rzeź na obiekcie. Jezus maria pierwszy raz na strzelnicy i zginę z rąk jakiegoś szaleńca".
okazało się, że to ja byłem tym "wariatem" bo kucając po magazynek uniesionego glocka odruchowo skierowałem w lewą stronę, gdzie było kupę ludu. Troszkę ich wystraszyłem.

ciepson

2017-06-27, 18:45
Lobo24, sąsiad powinien wspomnieć o BLOS'ie. Broń, Lufa, Otoczenie, Spust. Pozdrawiam i nie zabij kogoś przypadkiem. Chyba, że Ci się uda to zdaj relację na Harda i nie zapomnij o filmie w jakości HD, tak w stylu ISIS.

Cara_Al_Sol

2017-06-27, 18:58
Jak już będę duży i bogaty... To też będę miał mg42 w domu 8-)

ciepson

2017-06-27, 19:04
Cara_Al_Sol,
To jest MG3 a nie MG42, ale to szczegół.

Cara_Al_Sol

2017-06-27, 19:08
ciepson napisał/a:

Cara_Al_Sol,
To jest MG3 a nie MG42, ale to szczegół.


Dzięki za info!
Hałasuje i wygląda bardzo podobnie :ok:

Lobo24

2017-06-27, 19:15
Nie, nie mnie strzelnica jakoś nie kręci. Strzelałem z glocków i AK74 z lunetą. Z AK aż dumny byłem jak celnie trafiałem, ale potem przyszła pora na glocka. Tym draństwem ledwo 3 razy w tarczę trafiłem - w tym raz rykoszetem od wieszaka tarczy. Krótką jakoś trudno w miejscu utrzymać- nie to, żre kopie ale łatwo nie jest.
W Wawie na warszawiance byłem. To co było tam ciekawe to ludzie - prawdziwi pasjonaci. Aż miło było posłuchać, choć jak wpadali w swoją nomenklaturę i slang to ledwo trybiłem o co chodzi. Ciekawa była jeszcze pani z recepcji - piękna, wysoka, smukła blondynka. zostałbym tam parę minut dłużej to pewnie bym się oświadczył. Chociaż z drugiej strony taki trochę wybryk natury - czyta w myślach.
Sama do mnie zagadała, że jestem pierwszy raz i o paru innych rzeczach. Taki aniołek a przyznała, że ma broń i normalnie z nią chodzi.
Zdziwiłem się to wstała i pokazała mi przypiętą to obcisłych legginsów kaburę z jakimś czeskim CZ?. No aniołek po prostu, chociaż weź zapomnij o urodzinach, imieninach kota takiej to będziesz pierdział dwuotworowo.

ciepson

2017-06-27, 19:37
Lobo24,
No nieźle :D tylko nie lubię blondynek. Nawet mi o niej nie opowiadaj, bo jeszcze tam pojadę. Z drugiej strony niektóre dziewczyny to jakieś dziwne są - pomyślisz pozytywnie/negatywnie o takiej a ona już jest niedaleko Ciebie.
Kiedyś spotkałem jedną taką sztukę i powiem Ci, że najgorszy dla mnie był jej wzrok. Niby myślałem o niej niezbyt poetycko, a ta świdruje mnie zielonymi oczkami jakby wiedziała o wszystkim.
Obym się mylił.

Ba...........yk

2017-06-27, 19:44
Jakoś nie żal mi tego uSSmańskiego żołdaka.

Ukan1o

2017-06-27, 21:01
niemcy jakos nie mieli z tym problemow...

pi...........ja

2017-06-27, 22:13
A ja ostatnio postrzelałem sobie z łuku. Nie wierzcie grom komputerowym, że łuk to zręczność nie siła, ani filmom z małolatami-łucznikami. No i temu, że ochraniacz na rękę chroni przed siniakami. Proch to rzeczywiście największy wynalazek w historii uzbrojenia.

Kaszakisza

2017-06-27, 22:55
Ja raz dostałem w szyję takim odstrzałem, ale na szczęście to był marker do paintballa. :D