18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy karabin się zatnie...

krzyks • 2017-06-27, 16:43
...powierz go specjaliście :ciasteczkowy:


SaveTheTrees

2017-06-27, 23:11
@upup
W większości kwestii nie należy wierzyć grom i filmom, dla dzieci są łuki o niewielkich naciągach, jak poćwiczysz, to spokojnie obejdziesz się bez karwasza.

Wiewór

2017-06-28, 08:26
Lobo24 napisał/a:

Strzelnica? Byłem raz bo sąsiad jest instruktorem. Mnie o nie kręci ale furorę zrobiłem za pierwszym razem.
Na strzelnicy procedury i bezpieczeństwo najważniejsze - wiadomo. Po wystrzelaniu pestek trzeba było wyjąć magazynek, wycelować w tarczę/kulołap, przeładować i oddac "pusty strzał". Mi świerzakowi się oczywiście musiało poj***ć. Uniosłem broń w kierunku tarczy i dopiero nacisnąłem przycisk zwalniający magazynek., który upał pod nogi. Patrzę na kolegę instruktora, a on nie zauważył zajęty ważkimi sprawami no to ja przykucnąłem, żeby podnieść zgubę. Wtem rozległ się krzyk a sąsiad rzucił się na mnie jak gdyby do strzelnicy wjechała ciężarówka a on chciał mnie uratować odpychając mnie. Najsampierw pomyślałem "Jakiś wariat z bronią robi rzeź na obiekcie. Jezus maria pierwszy raz na strzelnicy i zginę z rąk jakiegoś szaleńca".
okazało się, że to ja byłem tym "wariatem" bo kucając po magazynek uniesionego glocka odruchowo skierowałem w lewą stronę, gdzie było kupę ludu. Troszkę ich wystraszyłem.



Instruktor powinien dostać placka na tępy ryj. Po to tam jest, żeby uczyć świeżaka.

Talbot0

2017-06-28, 13:17
k***eska broń pewnie będe napie**alać z niej do polaków

Dr0mg

2017-06-28, 13:19
@Cara_Al_Sol różnica to w sumie chromowana lufa,cięższy zamek (szybkostrzelność~600/min), kompozyty zamiast drewna i kaliber 7,62x51 nato zamiast 7,92x57 mauser ,ale tak to dziecko Mg-42 które jest genialne. a tak po za tym prawdopodobnie przegrzali lufę