18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy jesteś głodny

Macx83wwww • 2020-10-27, 10:07
Gdzieś w Azji


Po...........ia

2020-10-27, 17:09
Nie żebym się czepiał ale autentycznie żeby czepiać się błędów i literówek to trzeba być mentalnym gównem.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-10-27, 17:10
Miliony lat ewolucji, tysiące lat nauki, kształcenia, poznawania, loty w kosmos, komputery, rozwój nauki i technologii aż w końcu jakiś poj***ny azjata w poszukiwaniu smaku wpie**oli zupę z nietoperza i cała cywilizacja idzie w p*zdu.

Ciekawe co jeszcez zeżreją czego normalny człowiek nigdy by się nie chwycił?

dsads

2020-10-27, 20:03
wali konia węża

Nanbawwk

2020-10-27, 21:23
Bardziej wygląda na piskorza niż węgorza , ale mogę się mylić

AdamBrown

2020-10-27, 23:06
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Miliony lat ewolucji, tysiące lat nauki, kształcenia, poznawania, loty w kosmos, komputery, rozwój nauki i technologii aż w końcu jakiś poj***ny azjata w poszukiwaniu smaku wpie**oli zupę z nietoperza i cała cywilizacja idzie w p*zdu.
Ciekawe co jeszcez zeżreją czego normalny człowiek nigdy by się nie chwycił?



Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie zjedzenie nietoperza jest tu największym problemem, tak na prawdę nawet sam COVID19 też nim nie jest, problemem są Media, które z tego wykreowały Hurr Durr Pandemię, a że półmózgów, co wierza we wszystko co jest w TV nie brakuje, to lataja wszyscy w maseczkach jak im Billy kazał.
Od paru miesięcy już wiadomo, ze chodzi tu o wielki biznes, za szczepionki ktoś zapłaci wpadnie pare miliardów za jednym razem. I opróżni sie magazyny z tego co nie poszło w Indiach i Pakistanie.

Tr...........ty

2020-10-28, 00:13
Recydywista napisał/a:

U wedzonego nie jadlem



Pewnie chodzi o ciapatego ;-)

Nattttsjel

2020-10-28, 00:20
Czy oni wszystko muszą tak szybko robić? Patrzcie z jaką prędkością wyrwał te chwasty

Krak

2020-10-28, 09:06
jjjkkkfff napisał/a:

Mówcie co chcecie ale mnie to przeraża. Cholera wie co tam może w tym błocie siedzieć.



Jak zdasz do 5-tej klasy to Ci przejdzie :)