18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy baba wyjdzie z domu...

PIs • 2023-03-31, 14:13
Nieudane obywatelskie zatrzymanie w Nowej Rudzie. 24 marca policjantka w czasie wolnym od pracy, a więc w cywilu i bez broni próbowała zatrzymać kierowcę Toyoty, który jechał "dziwnie". Po krótkiej szarpaninie kierowca uderzył policjantkę, po czym odjechał. 2 godziny później został zatrzymany, znaleziono przy nim narkotyki. Za atak na funkcjonariusza grozi mu do 3 lat więzienia.


Antypolak666

2023-03-31, 23:12
Piękna akcja, polski patus w dresach zniknie ze społeczeństwa a policjantka dostanie nagrodę. Win win.

kocur

2023-04-01, 00:06
Baronessa napisał/a:

Kolejny dowód na to, że baby nie nadają się praktycznie do żadnej roboty. Jedynie do rodzenia bachorów i umilania czasu facetowi. Na służbie pewnie tak samo kompetentna, jak po...



TY sie nie nadajesz nawet do tego. Bo nawet zulowi czasu nie umilisz.

Ps. to Nowa Ruda jeszcze istnieje ? Jugów też .

Taki duży chłopak i dał się babie zatrzymać, jeszcze blond policyjnej suce. Srogie ćpanie :D

Mega

2023-04-01, 01:55
Najbardziej rozpie**ala mnie ten sznur samochodów i nikt nic nie robi,.. widać, że akcja się rozkręca to nie lepiej siedzieć na dupie cicho może jakoś będzie... a ch*j może jutro typ pie**olnie mi dziecko na pasach... ale ja tam byłem cicho... no toć kurła... .LUDZIE !!! Weźcie

7wporzondku

2023-04-01, 06:46
Mega napisał/a:

Najbardziej rozpie**ala mnie ten sznur samochodów i nikt nic nie robi,.. widać, że akcja się rozkręca to nie lepiej siedzieć na dupie cicho może jakoś będzie... a ch*j może jutro typ pie**olnie mi dziecko na pasach... ale ja tam byłem cicho... no toć kurła... .LUDZIE !!! Weźcie



Po ch*ju to zatrzymanie obywatelskie. Powinna jak ktoś tam wyżej napisał jechać za nim i utkać p*zde a nie z łapami do typa lol

panar3

2023-04-01, 08:52
DEADmanPL napisał/a:

Nie wiem czego ona oczekiwała... Profesjonalnie to chyba byłoby powiadomić służby i jechać za nim dla niepoznaki, ale ch*j wie, nie znam się. Niech się cieszy, że nie zarobiła kosy.



Dokładnie tak. To doskonale odzwierciedla przydatność bab w policji - przydatność level<0.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-04-01, 09:07
Muod na oczy kiedy ekskrement w mundurze z cipą wylapuje to na co zsluguje.

Allfa1

2023-04-01, 09:20
Do zbyt przewidujących nie należy, jeśli czekają na nią dzieci na chacie to mało rozważne pisunięcie.

Kaczynskihujek

2023-04-01, 11:11
Moje miasto . Sebix dowiedział się że to pies bo mu powiedziała i tak zareagował

Pietruchm

2023-04-01, 12:53
Prawidłowo, doj***ło się jakieś babsko do niego z łapami to się chłop musiał bronić. ch*j wie Kto to i czego od niego chce, może to łowca skór i mu nerki chce zaj***ć? Chciała błysnąć to mogła zadzwonić po kolegów, zgłosić i go śledzić a nie się wpie**alać.

Morty999

2023-04-01, 13:44
jak czas wolny od pracy to nie atak na funkcjonariusza

Latissimus

2023-04-01, 19:47
Cios jak Kliczko wyprowadził

DFGG

2023-04-01, 20:29
gwincik napisał/a:

Kolejna Rambo w mundurze która myśli że odznaka zapewnia nieśmiertelność.



Jak ci narkoman rozjedzie 500+ to też będziesz spokojnie patrzył. Dorośniesz, to zrozumiesz...

TheBadFrog

2023-04-01, 22:35
gwincik napisał/a:

Kolejna Rambo w mundurze która myśli że odznaka zapewnia nieśmiertelność.



Przykro mi ćpunie j***ny że policmajsterka w dobrej sprawie unieszkodliwiła Ci Twojego dilerka któremu grałeś na flecie za chrzczoną fetkę xD

jazeck

2023-04-01, 23:51
Spokojnie, dostanie urlop, premię L4 i odszkodowanie od typka, a tamten pójdzie siedzieć, tyle z jego wojowania. A jeszcze z racji stanowiska - minimum 7 dni leczenia w szpitalu.

logo72

2023-04-02, 13:11
skąd miał wiedzieć że baba jest funkcjonariuszem policji ? miała na czole wypisane ???