18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Gdy baba wyjdzie z domu...

PIs • 2023-03-31, 14:13
Nieudane obywatelskie zatrzymanie w Nowej Rudzie. 24 marca policjantka w czasie wolnym od pracy, a więc w cywilu i bez broni próbowała zatrzymać kierowcę Toyoty, który jechał "dziwnie". Po krótkiej szarpaninie kierowca uderzył policjantkę, po czym odjechał. 2 godziny później został zatrzymany, znaleziono przy nim narkotyki. Za atak na funkcjonariusza grozi mu do 3 lat więzienia.


gwincik

2023-03-31, 15:17
Kolejna Rambo w mundurze która myśli że odznaka zapewnia nieśmiertelność.

Pizdus

2023-03-31, 15:23
A skąd miał wiedzieć że to pies?

bleblebator1

2023-03-31, 15:38
Ciągle coś w tej nowej rudzie. A to jakiś pajac skaczący do policjantki, a to żydówka noblistka tokarczuk, .....

DEADmanPL

2023-03-31, 15:55
Nie wiem czego ona oczekiwała... Profesjonalnie to chyba byłoby powiadomić służby i jechać za nim dla niepoznaki, ale ch*j wie, nie znam się. Niech się cieszy, że nie zarobiła kosy.

Pro100wPussy

2023-03-31, 15:58
Dostanie co najwyżej- prace na cele społeczne 2godz. w tygodniu

dżonyłojlker

2023-03-31, 16:24
Dobrze, że jej jebnął. Naoglądała się głupia k***a W11 i jej się szeryfowania zachciało.

postpost

2023-03-31, 16:47
A reszta tych pozd na nagraniu bała się pomóc.

dżonyłojlker

2023-03-31, 16:50
postpost napisał/a:

A reszta tych pozd na nagraniu bała się pomóc.



Pewnie to ci co uważają, że kobiety nie można nawet kwiatkiem.

Ajot

2023-03-31, 17:05
Pro100wPussy napisał/a:

Dostanie co najwyżej- prace na cele społeczne 2godz. w tygodniu



Dostanie dużo więcej, bo miał w samochodzie i w domu hurtowe ilości narkotyków - kk przewiduje z do 10 lat pw, a przeważnie orzekane jest 7-8. Co więcej za to nie wypuszczają na warunkowe - wiem bo moich dwóch byłych kolegów właśnie się za handel urlopuje.

Cymesowy

2023-03-31, 17:29
Nie żebym bronił naprutego Sebastiana ale dla mnie to jest chore żeby odpowiadać za uderzenie funkcjonariusza/urzędnika który nie jest na służbie. Już się słyszało że w wolnym czasie na dyskotece policjant brał udział w bójce i potem oskarżenia leciały o pobicie policjanta no dla mnie to jest po prostu patologia. Tak samo jak policjanta nie dotyczą pewne obowiązki podczas czasu wolnego tak samo nie powinny go obowiązywać "przywileje" które ma na służbie.

Vertigoman

2023-03-31, 17:44
Cymesowy napisał/a:

Nie żebym bronił naprutego Sebastiana ale dla mnie to jest chore żeby odpowiadać za uderzenie funkcjonariusza/urzędnika który nie jest na służbie. Już się słyszało że w wolnym czasie na dyskotece policjant brał udział w bójce i potem oskarżenia leciały o pobicie policjanta no dla mnie to jest po prostu patologia. Tak samo jak policjanta nie dotyczą pewne obowiązki podczas czasu wolnego tak samo nie powinny go obowiązywać "przywileje" które ma na służbie.



Tu jest pytanie czy przed wyjęła blachę czy nie.

tarcer123

2023-03-31, 17:45
j***ć patologię co jeździ naćpana albo nachlana samochodami.

korowiow777

2023-03-31, 17:55
Vertigoman napisał/a:

Tu jest pytanie czy przed wyjęła blachę czy nie.



W policji oświadczyła, że jest policjantką. Nie wiem jednak czy to wystarczająca forma. Tak czy siak mu dojebią bez względu na nasze dywagacje.

Kubaeinstein

2023-03-31, 17:56
I to by było na tyle, jeśli chodzi o baby w mundurówce. One tam idą dla L4 na dziecko i wszystkie świadczenia. Awans na lub pod biurkiem. Powaga, sam byłem psiarzem (niedługo, bo to faktycznie trochę patola).