18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LLime

2024-03-08, 22:48
Ale wszyscy pie**olicie.. każdy jeden samochód skończyłby tak samo - widzieliście kiedyś zdjęcia strefy zgniotu w samochodzie? Przód i tył.. o bocznych się tylko mówi.
Natomiast w necie jest pełno zdjęć z nawet luksusowymi samochodami zawiniętymi na drzewach lub słupach.

BatmanBB

2024-03-08, 22:51
Baronessa napisał/a:

Dacza sracza - rumuńskie kartonowe wozidło.
Za strefy zgniotu w samochodzie podczas wyadku odpowiada szkielet, czyli głównie podwozie samochodu. W Sraczach jak widać jest ono wykonane z gówna. Nadwozie, czyli blachy to tylko aspekt stylistyczny pojazdu i nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem podczas wypadku.
Cena nowych Sraczy nie bierze się z nikąd. Polaczek wyda 85 koła na Sracze z salonu i się cieszy, że zaoszczędził w ch*j kasy, bo samochód z tego samego segmentu u Skody, czy Kia kosztuje 150 koła, a Beemka, czy Audi, to już wydatek powyżej 200 koła i potem takie kwiatki, jak wyżej...



Odkleiłaś się dziewczynko

:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

smc

2024-03-08, 22:56
To zdjęcie dało mi do myślenia.

Po mieście poruszam się segmentem B, w trasy wyłącznie F. Uważałem to za rozsądne, bo co może mi się stać, ale jak widać, grubo się myliłem...

dgfdfg

2024-03-08, 23:00
mmm230 napisał/a:

Jeden kierowca ranny, więcej osób na szczęście nie było.



poj***ło cię? chyba więcej osób na nieszczęście nie było ????

BigLebovsky napisał/a:

Po co takie wysrywy dajesz? Co to za bzdury że strefa zgniotu to głównie podwozie samochodu?



Bo to sadisticowy ekspert od wszystkiego

jebacruskiescierwo

2024-03-08, 23:14
Kilometr ode mnie, a dowiedziałem się z sadistica

Baronessa

2024-03-08, 23:26
dgfdfg napisał/a:

Bo to sadisticowy ekspert od wszystkiego



Owszem. Jestem tiktokowo-sadolowym ekspertem kiblowym, a moje naukowe wysrywy są poparte bąkiem z dupy.

peterka84

2024-03-08, 23:34
Baronessa napisał/a:

Owszem. Jestem tiktokowo-sadolowym ekspertem kiblowym, a moje naukowe wysrywy są poparte bąkiem z dupy.



I to mi się podoba. Prawdziwa szczerość i świadomość wartości swoich tak zwanych wysrywów. Brawo

SkoPio1

2024-03-09, 00:17
Trolik1 napisał/a:

póki co



A po co ten rusycyzm?
;>

LLime napisał/a:

każdy jeden



A po co ten germanizm?
;>

sebnysa

2024-03-09, 03:31
smc napisał/a:

Po mieście poruszam się segmentem B, w trasy wyłącznie F.



Kolego, coś Ci się poj***ło. Segment F to nie jest Twój stary regał z przedpokoju...

n1ck.ee

2024-03-09, 05:21
Solidne auto :-P

Antoni79

2024-03-09, 07:02
Baronessa napisał/a:

Dacza sracza - rumuńskie kartonowe wozidło.
Za strefy zgniotu w samochodzie podczas wyadku odpowiada szkielet, czyli głównie podwozie samochodu. W Sraczach jak widać jest ono wykonane z gówna. Nadwozie, czyli blachy to tylko aspekt stylistyczny pojazdu i nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem podczas wypadku.
Cena nowych Sraczy nie bierze się z nikąd. Polaczek wyda 85 koła na Sracze z salonu i się cieszy, że zaoszczędził w ch*j kasy, bo samochód z tego samego segmentu u Skody, czy Kia kosztuje 150 koła, a Beemka, czy Audi, to już wydatek powyżej 200 koła i potem takie kwiatki, jak wyżej...



Dlatego dojeżdżam fiaty. Tanio, solidnie, wygodnie, bezpiecznie. Kupuję, zajeżdżam, wyrzucam. Jeszcze 5 lat europejskiego postępu i będziemy patrzeć na rosyjską prostą motoryzację z silnikiem 1.6 jak na film s-f. Łada kalina będzie naszym marzeniem po podróżach suvem z silnikiem 0.8 i blachą jak z puszki od piwa.

Jarazz

2024-03-09, 07:46
Trolik1 napisał/a:

Więcej szczegółów na trójmiasto.pl. jakim cudem facet żyje, to nie wiem.



Siedział na tylnym

paczfiko

2024-03-09, 11:01
Jest napisane ,, Gdańsk dziś,, a u mniej e jest napisane ,,wczoraj 19:46,,

420710247365

2024-03-09, 12:05
sebnysa napisał/a:

Kolego, coś Ci się poj***ło. Segment F to nie jest Twój stary regał z przedpokoju...



Ma e65, dobry tani samochód o niestandardowej estetyce. Projektant dał radę tym których ona razi: "Przecież kiedy siedzisz w samochodzie to nie musisz na niego patrzeć."

kranik123

2024-03-09, 12:05
Sracznia czasem ma ten sam silnik, który jest montowany w mercedesach. Także prestiżowe rumunskue gówno i nieprestizowe niemieckie gówno.