18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Galaxy Note 2 vs Nokia 3310

Orlik • 2013-02-17, 15:34
Na dodatek Nokii można użyć do samoobrony.


kulwon przez f

2013-02-18, 11:43
o k***a, gdybyscie uzywali telefonu do telefonowania, a nie robili sk***ialych zdjec na fejsbuku, to moze tez by wam trzymala bateria dluzej niz 4h, biznesmeni ze smartfonami, lol

TurboGrzesznik

2013-02-18, 17:55
poj***ne te smartfony, k***a latarki pralki suszarki. To już nie jest telefon. A i te dotykowe gówna są ch*ja warte, jak widzę jak ludzie wcibiają nos w te smartfony żeby nie zj***ć paluchem z klawisza.

Ja na swojej nokii z klawiaturą mogę pisać smsa z zamkniętymi oczami z telefonem pod poduszką. A idźta w p*zdu z tymi bajerami. Chodzą małoletnie k***iszony z telefonami za 1,5 kafla, a mama zarabia 1200. I zaciesz na mordzie, że w autobusie se w google wejdzie... Tak k***a akurat potrzebujecie filmów wideo i google nonstop no-lify pie**olone.

A bateria ma trzymać kilka dni, może wy gimbusiarze nie macie życia poza szkołą i domem, ale ja dużo podróżuje, i dzień w podróży z ch*jową baterią to klęska. Dużo się dzwoni, czy w internecie choćby rozkład sprawdzić czy numer na taxi znaleźć.

Zresztą wam to i bez baterii te telefony by pasowały, i tak siedzicie przed komputerem ale na fejsa wejdziecie przez telefon - bo taki bajer. Zadławcie się tymi smartśmieciami.

ooobi

2013-02-22, 07:08
Teraz są smartfony-srony, za czasów Nokii 3310 telefon służył do rozmawiania i pisania sms-ów (plus Sneake), a ludzie się spotykali ze sobą, rozmawiali, a nie siedzieli w wirtualnym świecie, w wirtualnym społeczeństwie...
Jeśli chodzi o wytrzymałość baterii we współczesnych telefonach, to osobiście używam Samsung Solid 2370 i chyba żaden telefon za normalną cenę (ok 200zł) nie może się w tych parametrach równać. Rozmawiając ok 1 godz dziennie bateria wystarcza na ok. ... 5-6 tygodni (!!!). Kilkakrotnie lądował w błocie, wodzie (również morskiej) i z wysokości ponad 10m, ciągle działa, a używam go prawie 2 lata. Niestety - brak Sneake'a...