18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gaahl

Skrzatanz12klasy • 2013-02-02, 12:14
Filmik przedstawia wywiad z wokalistą black metalowego zespołu Gorgoroth.
Pamiętajcie, że jest ogromna różnica pomiędzy metalami, a black metalami.

Fullmoon

2013-02-02, 22:01
@2up
p*zdą i zjebem jesteś ty. dla wszystkich hejtujących zacytuję nazwę albumu Darkthrone: Fuck off and Die!

nie macie o czyms pojecia to nie komentujcie ;-)

virdem

2013-02-02, 22:07
haha ale cymbal :D
Gdyby nie ta religia z ktora walczy nie mialby kogo czcic.
A jego stylowa jest smieszna i ma zupelnie przeciwny efekt niz zamierzal z reszta jak u wiekszosci black metalowcow.

SpoconyPielgrzym

2013-02-02, 22:15
przede wszystkim zadeklarowany homoseksualista, mam nadzieję, że autor postu ma taką wiedzę kim jest Ghaal. i co się stało po jego coming outcie.

Hippo

2013-02-02, 22:18
Po co się spinacie jakimś brudasem który pieprzy głupoty..

Br...........ki

2013-02-02, 22:19
Jak ktoś wierzy że istnieje szatan i tego typu sprawy to tylko debil by chciał wyznawać szatana. Przecież jeśli gdziekolwiek by obiecał wolność to mógłby skłamać - w końcu nie przyjmuje on zasady "nie kłam" z chrześcijaństwa

Mockba

2013-02-02, 22:28
Skrzatanz12klasy napisał/a:

Pamiętajcie, że jest ogromna różnica pomiędzy metalami, a black metalami.



Pięć liter, to nie aż taka ogromna różnica. Black czy nie, oni i tak są wszyscy równo popie**oleni.

Didekc

2013-02-02, 22:39
Mockba napisał/a:


Pięć liter, to nie aż taka ogromna różnica. Black czy nie, oni i tak są wszyscy równo popie**oleni.




razoreus

2013-02-02, 22:40
A wy w ogóle wiecie co to jest satanizm? :D Cytat z wikipedii:

"... jest filozofią akcentującą opozycyjną stronę świata bądź ludzkiej natury (Szatan jako personifikacja natury ludzkiej).

...

można wyróżnić dwa główne kierunki:
-satanizm teistyczny (czczący Szatana jako realne bóstwo mogące ingerować w bieg wydarzeń)
-satanizm ateistyczny i deistyczny, w tym satanizm laveyański"

Tak, jestem Satanista. Wierze w nature i nauke, jestem przeciwny otepianiu ludzi przez koscioly, sekty i inne gowna. I mam 100% dowody na to ze i nauka i natura istnieja.

badzio990

2013-02-02, 22:43
"In 2008 he confirmed being homosexual. On 27 January 2010, Gaahl won the award "gay person of the year" in Bergen at the event "Bergen Gay Galla". He was present and accepted the award.
In July 2008, Gaahl revealed in an online interview that he was involved in the creation of Wynjo, an upcoming fashion collection for women, together with Norwegian modeling agent Dan De Vero and designer Sonja Wu"

Ciocia wikipedia nigdy nie zawodzi.

Wincyj tutej

tentypluk

2013-02-02, 22:45
Jak dla mnie pozer. "ideologia" pod kase i nic wiecej. Łatwo zbuntowanych małolatów na takie pie**olenie naciągnąć i sprzedaż płyt rośnie.

geralt666

2013-02-02, 22:48
nie wierzę w boga i jest mi z tym dobrze :) ale chrześcijańskie ciołki zrozumcie jedno wierzysz w boga to wierzysz i w szatana to jest równoznaczne :) jest bóg i diabeł i w to sobie wierzcie

Matikens

2013-02-02, 22:55
Najlepsze jest to że ten wielki wróg kościoła jest gejem, jak już być bluźniercą to na całego :amused:

Torgg

2013-02-02, 22:57
Najzabawniejsze w satanizmie teistycznym jest wyznawanie Szatana dając tym samym pożywkę dla tępogłowych katolów (wiarę w misję wyzwalania natury ludzkiej z tego j***nego, wszechobecnego zła). k***a, totalny kretynizm wierzyć we fragment czegoś, co się totalnie neguje. Drudzy wcale nie są lepsi.
Ale sam black jako muzyka to kawał dobrego pie**olnięcia - ode mnie ogromny plus!

Muzz

2013-02-02, 23:01
razoreus napisał/a:

Tak, jestem Satanista. Wierze w nature i nauke, jestem przeciwny otepianiu ludzi przez koscioly, sekty i inne gowna. I mam 100% dowody na to ze i nauka i natura istnieja.



No wiesz, nauka jako pojęcie istnieje od bardzo dawna, a na istnienie natury wszyscy mają dowody.
Ale nie masz dowodu, że szatanek istnieje :amused:

Torgg

2013-02-02, 23:08
Muzz napisał/a:



No wiesz, nauka jako pojęcie istnieje od bardzo dawna, a na istnienie natury wszyscy mają dowody.
Ale nie masz dowodu, że szatanek istnieje :amused:


A napisał gdzieś, że wierzy w szatana? Nie? To morda w kubeł i do książek ;]