18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Furious Pete znowu walczy z rakiem

Me...........an • 2015-08-12, 01:50
Tym razem rak przeniósł się na wezły chłonne

iI...........Ii

2015-08-13, 12:00
Curvatura napisał/a:


Problem z takimi ludźmi jak Metalowy_Sadysta polega na tym, że z braku wiedzy łykają wszystko co im się podsunie.



Uśmiałem się, bo wiesz co jest najlepsze w ludziach takich jak Ty? Mianowicie to, że wszystko co ktoś pisze na forum(szczególnie na forum dla popaprańców, a nie medycznym) bierzecie na poważnie. :D To się nazywa dopiero "łykanie wszystkiego co się podsunie". Zrobiłeś mi dzień tym komentarzem, dzięki. :ok:

!Timon

2015-08-13, 12:44
@up

Zawsze jak się jakąś głupotę walnie można napisać "żartowałem"! No cóż, to nie zawsze działa.

Huherko

2015-08-14, 08:12
Metalowy_Sadysta napisał/a:

No przepraszam bardzo, ale tutaj palnąłeś kompletną bzdurę. Dieta i styl życia zawsze ma tutaj znaczenie, większe lub mniejsze, ale zawsze ma.



Oj bzdurę to Ty palnąłeś, Dawno dawno temu zdarzyło mi się na Hematologii lub Onkologii lezeć. Za dzieciaka też mnie to cholerstwo dopadło, razem ze mną leżały dzieciaki ze wsi, po 2 - 3 lata (ja wtedy 5 miałem), ze wsi, ich rodzice całe życie mleko prosto od krowy itd a i tak ich to dorwało. Ptoon ma rację - niektóre nowotwory są związane czynnikami zewnętrznymi (np różnego rodzaju promieniowania - rak skóry), niektóre czynnikami genetycznymi, a niektóre stylem życia - papierosy, mieszanie alkoholu z energetykami, grillowanie na ruszcie bez tacki (rak krtani czy płuc)