18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#FuckGovFriday

szponiasty • 2012-03-31, 12:28
Anonymous zhackowało bazy danych i strony sądów i rządowe. Zablokowali też na jakiś czas dostęp do stron NFZ i ZUS. Media oczywiście milczą. Jesteśmy legionem. Mogliście się nas spodziewać.

BongMan

2012-03-31, 12:37
"Szkoły niszczą wiedzę" :facepalm: Gdyby nie szkoła, to byś nawet nie potrafił tego napisać. Z resztą się zgadzam i popieram.

jo...........le

2012-03-31, 12:41
Anonymous to Mossad albo CIA, a głupie bydło daje się nabierać. Idźcie lepiej "zlajkować" ich profil na facebooku gimbusy.

zukennuken3d

2012-03-31, 12:43
@up ja pie**ole czlowieku skad tu masz takie informacje?

_R...........s_

2012-03-31, 12:52
@up
Bo jest agentem Mossadu albo CIA

@BongMan
Witaj szło rzegnaj muzgó :krejzi:

Manian

2012-03-31, 12:57
BongMan napisał/a:

"Szkoły niszczą wiedzę" :facepalm: Gdyby nie szkoła, to byś nawet nie potrafił tego napisać. Z resztą się zgadzam i popieram.


Ale jak nie niszczy to powiedz mi czego uczy ? ... na polskim przyimek ch*je muje dzikie węże ale jak CV poprawnie napisać to już nie łaska pokazać ... k***a lektury z dupy wzięte typu Balladyna.
Przy omawianiu Dziadów miałem narysować obrazek jak sobie wyobrażam te obrzędy ... no k***a mać dziękuje za taką edukację

super evil

2012-03-31, 13:06
@up

szkoła z pewnością każdego czegoś nauczyła, ale prawdą jest to, że wiele osób po prostu się tam marnuje. jest mnóstwo szkół, gdzie nauczyciel nie potrafi wytłumaczyć tematu (co jest jego obowiązkiem), a później ma pretensje do uczniów, że nie wiedzą o co chodzi

matiosno

2012-03-31, 13:06
a cytat ze slonia;)

dziczek91

2012-03-31, 13:34
welcome in the k***a poland

mardolina99

2012-03-31, 14:15
Palenie niszczy płuca,
Picie niszczy wątrobę,
itd. itp.
Gimbusy wstawiające pseudociekawe posty niszczą nerwy...

lapps

2012-03-31, 14:29
szkola daje ci informacje, ktore musisz przyswoic ale nie pozwala ci ich analizowac tylko trzeba sie wyrobic z "programem nauczania" czyli kuc na pamiec co ci karza. w efekcie osobami z tytulami(czyli osobami co sie moga ubiegac o miejsca pracy w panstwowych urzedach) sa takie betony, ktore nigdy nie byly specjalnie inteligentne, ale byly za to posluszne i bez oporu przyswajaly co im system edukacji podsunal. tacy ludzie nie beda myslec czy sie buntowac z powodu kiepskich warunkow, tylko beda sie starali jak najlepiej wykonac polecenie.
i jak potem wychodzi jakies durne prawo co samo w sobie jest bezprawiem, dodatkowo sprzecznym z konstytucja, to pan prokurator generalny ma wyj***ne i je egzekwuje bo takie dostal polecenie z gory. i nie jest dla niego wazna idea jego zawodu tylko hierarchia, bo cale zycie byl uczony, ze jak bedzie posluszny to zostanie nagrodzony(dobra ocena/stypendium/auto od rodzicow itd).

ku...........87

2012-03-31, 14:48
szkola uczy ze nie wolno popelniac bledow, ze kazdy blad trzeba karac.

zycie uczy zeby sie nie bac, probowac, zycie uczy ze kazdy blad daje ci widze, jak go nie popelniac.

Manian

2012-03-31, 15:07
watkykjy napisał/a:

@up

szkoła z pewnością każdego czegoś nauczyła, ale prawdą jest to, że wiele osób po prostu się tam marnuje. jest mnóstwo szkół, gdzie nauczyciel nie potrafi wytłumaczyć tematu (co jest jego obowiązkiem), a później ma pretensje do uczniów, że nie wiedzą o co chodzi


no ja akurat mam takiego farta że u mnie nauczycielka otwiera podręcznik przeczyta co tam pisze i każe robić ćwiczenia a jak się jej jakieś pytanie zada to wielkie gały "WTF ?!" a potem że z kim ona pracuje i że za marne grosze a siedzi całą lekcje i gówno robi ... albo na kompie onet przegląda ... j***ne p*zdy

Mar0

2012-03-31, 15:15
"Kościół niszczy wiarę" - nie wierzę, mam wyj***ne.
"Media niszczą informacje" - oglądam Discovery lub Comedy Central na resztę mam wyj***ne.
"Politycy niszczą wolność" - hmm tu może mieć rację, chociaż hm może, ale...
"Szkoły niszczą wiedzę" - historię to mogą sobie przekabacać, ale matematyki i fizyki nikt i nic nie zmieni.
"Sądy niszczą sprawiedliwość" - zabiłeś, zgwałciłeś...? Sznur, latarnia i cześć złamasie[to mój pogląd]
"Lekarze niszczą zdrowie" - [to najlepsze] nigdy nie byłem u lekarza, nawet u dentysty(wszystkie zęby na miejscu i całe ) choć mam 26 lat i żyje ze świadomością, że nasze pokolenie dożyje 50-60lat .

Mam wyj***ne

Zl...........ny

2012-03-31, 15:45
Mar0 napisał/a:

"Kościół niszczy wiarę" - nie wierzę, mam wyj***ne.
"Media niszczą informacje" - oglądam Discovery lub Comedy Central na resztę mam wyj***ne.
"Politycy niszczą wolność" - hmm tu może mieć rację, chociaż hm może, ale...
"Szkoły niszczą wiedzę" - historię to mogą sobie przekabacać, ale matematyki i fizyki nikt i nic nie zmieni.
"Sądy niszczą sprawiedliwość" - zabiłeś, zgwałciłeś...? Sznur, latarnia i cześć złamasie[to mój pogląd]
"Lekarze niszczą zdrowie" - [to najlepsze] nigdy nie byłem u lekarza, nawet u dentysty(wszystkie zęby na miejscu i całe ) choć mam 26 lat i żyje ze świadomością, że nasze pokolenie dożyje 50-60lat .

Mam wyj***ne