18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#FuckGovFriday

szponiasty • 2012-03-31, 12:28
Anonymous zhackowało bazy danych i strony sądów i rządowe. Zablokowali też na jakiś czas dostęp do stron NFZ i ZUS. Media oczywiście milczą. Jesteśmy legionem. Mogliście się nas spodziewać.

Manian

2012-03-31, 19:49
cowboy napisał/a:



wlasnie koncze technikum, cv pisalem z 10 razy na kazdym z przedmiotow zawodowych chyba. obrazkow na polskim tez nie rysowalem ; d
jak poszedles do ch*jowej szkoly to Twoja wina, przestan plakac.


ale ja niestety w gim jeszcze jestem :P ale w tym roku koniec i też do tech wypie**alam jak dostane sie to do info a jak nie to do budowlanki

pedrossi

2012-03-31, 19:57
"Nie będzie niczego" KK

konto_dla_ciebie

2012-03-31, 20:07
Anonimowi co najmniej mnie zawiedli :/ DDOSowac stronki sobie mogą... k***a... wszyscy... nie trzeba być anonimowwwywymmymy...


"Anonimowi chcą “wyłączyć” internet (DDoS na DNS-y)

Atak na 13 root serwerów DNS został przez Anonimowych zaplanowany na 31 marca. Opublikowano dokument, który zawiera szczegółowy opis ataku oraz narzędzie umożliwiające jego przeprowadzenie."
źródło i więcej info: http://niebezpiecznik.pl/post/anonimowi-chca-wylaczyc-internet-ddos-na-dns-y-opglobalblackout/

....czyli, jak wpisalibyście w pasek adresu w przeglądarce http://www.sadistic.pl to poczulibyście się jak bez Internetu :D Na takie coś liczyłem... ;/

exculibrus

2012-03-31, 20:45
k***a, niektórzy nie odróżniają pojęć. W Polsce jest wysoki poziom edukacji, tylko metodyka jest gówniana.

zenekpogromca

2012-03-31, 20:50
Manian napisał/a:


Ale jak nie niszczy to powiedz mi czego uczy ? ... na polskim przyimek ch*je muje dzikie węże ale jak CV poprawnie napisać to już nie łaska pokazać ... k***a lektury z dupy wzięte typu Balladyna.
Przy omawianiu Dziadów miałem narysować obrazek jak sobie wyobrażam te obrzędy ... no k***a mać dziękuje za taką edukację



Ty się chcesz CV w podstawówce uczyć pisać ?

dmnkzl

2012-03-31, 21:09
Manian napisał/a:


Ale jak nie niszczy to powiedz mi czego uczy ? ... na polskim przyimek ch*je muje dzikie węże ale jak CV poprawnie napisać to już nie łaska pokazać ... k***a lektury z dupy wzięte typu Balladyna.
Przy omawianiu Dziadów miałem narysować obrazek jak sobie wyobrażam te obrzędy ... no k***a mać dziękuje za taką edukację




Musiałeś chodzić albo do zawodówki, (po takiej szkole nie potrzebne CV) albo nie ukończyłeś gimnazjum. Mnie uczono pisać CV 3x. Najpierw w gimnazjum, potem na polskim, a i na zajęciach przedsiębiorczości. Nie zrozumiesz sensu omawiania lektur bo jesteś nierozgarnięty. Pewnie wypisujesz jaki to naród amerykański głupi i ciemny. Oni edukacje kończą bardzo wcześnie. Wyobraź sobie jak Ty byłbyś głupi, gdybyś nie chodził w ogóle do szkoły... No tak, potrafisz sobie wyobrazić wiele rzeczy, między innymi przez takie głupie rysowanie obrazków, które rozwijały Twoją wyobraźnie.

amb

2012-03-31, 23:17
...a suchary niszcza zeby!

Sz...........an

2012-04-01, 00:21
Manian napisał/a:


Ale jak nie niszczy to powiedz mi czego uczy ? ... na polskim przyimek ch*je muje dzikie węże ale jak CV poprawnie napisać to już nie łaska pokazać ... k***a lektury z dupy wzięte typu Balladyna.
Przy omawianiu Dziadów miałem narysować obrazek jak sobie wyobrażam te obrzędy ... no k***a mać dziękuje za taką edukację



Święta racja, nauczyciel nie przykłada się do swojej pracy za grosze... ( praca po godzinach: pisanie spr. , przygotowanie tematów itd. ) za 2000zł miesięcznie to ja mogę portierem zostać oglądając TV 24h/7. Można się i nauczyć czemu nie! Zapisując się na korki! cena od 30zł wzwyż...

kietong

2012-04-01, 00:36
Narzekają Ci, co nie radzą sobie w życiu. Do roboty, szmaciarze

quadx

2012-04-01, 01:12
Kościół niszczy DUCHOWOŚĆ, nie wiarę. Wiara to właśnie pułapka, w którą religia wciąga, robiąc wodę z mózgu

Gandalf8

2012-04-01, 13:32
@BongMan- chodzi o sposob nauczania nie sama wiedze. Nauczyciele czesto maja swoich pupilkow i ludzi, ktorych cisna, bo ich nie lubia.