18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frycz (Antykomor) vs. Palikot

Złowroga Pralka ! • 2012-11-26, 12:26


no cóż tu widać "równość " narodu Polskiego gdzie nasz nadwrony błazen nie potrafi z siebie wykrztusić żadnego argumentu w rozmowie z twórcą portalu antykomor

trippers

2012-11-26, 20:07
Jestem ciekaw ilu z was w ogóle przeczytało program Ruchu Palikota, ilu z was zadało sobie trud, żeby sprawdzić kim jest Palikot, co osiągnął, dlaczego zrobił choćby niektóre happeningi...

Czytam wasze wypowiedzi i tylko "pedały, ćpuny, anty-polski,...." masakra nie tylko od strony merytorycznej, ale i stylistycznej. Jeśli macie się za prawicowych patriotów, to biada Polsce. Czeka nas era słabo wykształconych, nieoperujących choćby podstawowym językiem polskim, płytkich osób z syndromem oblężonej twierdzy...

Problem sadistica, jest taki, że większość adwersarzy Palikota, to po prostu banda, która jak jeden mąż nadaje się na główną wzmiankowanej strony. Zawartość waszych umysłów to sieczka, nikt z was nie jest w stanie wymienić choćby jednego argumentu merytorycznego przeciw Palikotowi.

Nie interesuje was kilkadziesiąt zgłoszonych projektów ustaw do sejmu, w tym całego pakietu gospodarczego przygotowanego przez ekspertów. Zarzucono wręcz Ruchowi, że zmarnował 800 tyś. zł. na opłacenie prawników, ekonomistów i innej maści specjalistów, którzy mieli przygotować projekty tych ustaw. Wolicie jak Kaczor wydaje mniej więcej tyle na ochronę, Tusk na przeloty służbowym samolotem do domu itd.? Żadna, ale to żadna opozycyjna partia nie pokazała, ani nie zgłosiła tylu ustaw, w tym ze sfery gospodarczej. Do żadnej z tych ustaw, nikt także się nie przyczepił od strony merytorycznej.
Pawlak wywalczył metodę kasową w rozliczaniu VAT-u, którą to zaproponował już dawno właśnie Palikot... . Jako przewodniczący Komisji przyjazne Państwo, przeforsował prawie 200 poprawek i zmian w ustawach i rozporządzeniach, cała reszta została zablokowana.

Nic, ale to nic nie wiecie, a gadacie non stop... i w kółko to samo.

Wybaczcie, ale cokolwiek byście robili, kogokolwiek byście nie wskazali, to prawdopodobnie ciężko będzie spotkać drugiego tak skutecznego polityka (niegdyś biznesmena z majątkiem, który wtedy był szacowany na ponad 300mln zł) znaleźć. Jawicie się prawicowcy jako słabo wykształcone, mało świadome i niewychylające nos poza swoje podwórko szare sfrustrowane masy.
Wyjrzyjcie za granice, pozwiedzajcie, zrzućcie dresy, zachowujcie się jak ludzie i uczcie się tego, co ma dla was do zaoferowania świat.

Mieszkałem już w różnych częściach Europy, studiując, pracując i przeraża mnie jak łatwo poznać Polaków na ulicy, jak niesamowite z nas bywają sk***ysyny dla własnych rodaków.
Weźcie się w garść! Uczcie się i zacznijcie działać, a przestańcie się modlić, bo jeszcze nikt nigdy modlitwą rodziny nie wykarmił, a krajowi nie pomógł.

ss...........mi

2012-11-26, 20:51
No Trippers spisałeś się na medal. Sedno sprawy. Dobrze wiedzieć że jest jeszcze w tym kraju ktoś myślący. Pozdrawiam.!

wessoly

2012-11-26, 20:53
k***a, swego czasu cała Polska policja ścigała bezdomnego, który śmiał obrazić Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wtedy jakoś nikt nie krzyczał o wolności słowa i wypowiedzi, zwłaszcza ci "prawi i sprawiedliwi", ale jak znajdzie się buc, który obraża teraźniejszego Prezydenta, to zaraz wielkie halo, że go zamknęli. Szkoda, że nie trafił pod celę grypsującą, byłby miss parteru, przecież według PiSowców PO ma największe poparcie w więzieniach i dupa by pękła frajerowi. Może i to nie mój Prezydent, bo ja na niego głosu nie oddałem, ale k***a mać to w końcu głowa Naszego państwa i jakiś szacunek powinien mu się należeć.

emka1990

2012-11-26, 21:37
@ Velture

Co ma zrobić z 40 posłami? Penwie, zagłosujcie na niego,żeby miał większość w sejmie to już w ogóle burdel będzie.

Nie powinien się znaleźć w sejmie wcale pajac taki jak on i ludzie jego pokroju czy pedały, transwestyci itd.

Takie rzeczy 15lat temu oglądało się w cyrku a nie w sejmie....

masabitumiczna

2012-11-26, 22:15
@emka1990 - oj nie gadaj... 15 lat temu to Ty już miałeś takie rzeczy w domu;)

XxxX66

2012-11-26, 23:36
Velture napisał/a:


Aby była równość jakaś a nie tylko anty kaczory wszędzie.

Co do filmu to jeden i drugi debil. Palikota nie lubie ale tu ma racje ,że ch*ja może zrobić z 40 paroma posłami.



No chyba jednak lepiej, on chce całkowitego wcielenia Polski do UE, już nie okradali by nas nasi tylko zagraniczni. On chce, żeby coś takiego jak hymn, godło polskie przestało istnieć

trippers

2012-11-26, 23:52
@up

"On chce, żeby coś takiego jak hymn, godło polskie przestało istnieć"

Wskaż fragment jego wypowiedzi, bądź punkt jego programu, który na to wskazuje...

Jak już mówiłem, absolutny brak wiedzy...

Masakryczny poziom.


Tander

2012-11-27, 02:44
trippers napisał/a:

Jestem ciekaw ilu z was w ogóle przeczytało program Ruchu Palikota, ilu z was zadało sobie trud, żeby sprawdzić kim jest Palikot, co osiągnął, dlaczego zrobił choćby niektóre happeningi...

Czytam wasze wypowiedzi i tylko "pedały, ćpuny, anty-polski,...." masakra nie tylko od strony merytorycznej, ale i stylistycznej. Jeśli macie się za prawicowych patriotów, to biada Polsce. Czeka nas era słabo wykształconych, nieoperujących choćby podstawowym językiem polskim, płytkich osób z syndromem oblężonej twierdzy...

Problem sadistica, jest taki, że większość adwersarzy Palikota, to po prostu banda, która jak jeden mąż nadaje się na główną wzmiankowanej strony. Zawartość waszych umysłów to sieczka, nikt z was nie jest w stanie wymienić choćby jednego argumentu merytorycznego przeciw Palikotowi.

Nie interesuje was kilkadziesiąt zgłoszonych projektów ustaw do sejmu, w tym całego pakietu gospodarczego przygotowanego przez ekspertów. Zarzucono wręcz Ruchowi, że zmarnował 800 tyś. zł. na opłacenie prawników, ekonomistów i innej maści specjalistów, którzy mieli przygotować projekty tych ustaw. Wolicie jak Kaczor wydaje mniej więcej tyle na ochronę, Tusk na przeloty służbowym samolotem do domu itd.? Żadna, ale to żadna opozycyjna partia nie pokazała, ani nie zgłosiła tylu ustaw, w tym ze sfery gospodarczej. Do żadnej z tych ustaw, nikt także się nie przyczepił od strony merytorycznej.
Pawlak wywalczył metodę kasową w rozliczaniu VAT-u, którą to zaproponował już dawno właśnie Palikot... . Jako przewodniczący Komisji przyjazne Państwo, przeforsował prawie 200 poprawek i zmian w ustawach i rozporządzeniach, cała reszta została zablokowana.

Nic, ale to nic nie wiecie, a gadacie non stop... i w kółko to samo.

Wybaczcie, ale cokolwiek byście robili, kogokolwiek byście nie wskazali, to prawdopodobnie ciężko będzie spotkać drugiego tak skutecznego polityka (niegdyś biznesmena z majątkiem, który wtedy był szacowany na ponad 300mln zł) znaleźć. Jawicie się prawicowcy jako słabo wykształcone, mało świadome i niewychylające nos poza swoje podwórko szare sfrustrowane masy.
Wyjrzyjcie za granice, pozwiedzajcie, zrzućcie dresy, zachowujcie się jak ludzie i uczcie się tego, co ma dla was do zaoferowania świat.

Mieszkałem już w różnych częściach Europy, studiując, pracując i przeraża mnie jak łatwo poznać Polaków na ulicy, jak niesamowite z nas bywają sk***ysyny dla własnych rodaków.
Weźcie się w garść! Uczcie się i zacznijcie działać, a przestańcie się modlić, bo jeszcze nikt nigdy modlitwą rodziny nie wykarmił, a krajowi nie pomógł.



Kolego za ten komentarz masz mój dozgonny szacunek, piwo i w razie bezdomności mój dom.
Ja jestem członkiem Klubu Ruchu Palikota a jakoś sadoola przeglądam.
Wszyscy Ci z prawdziwej prawicy, która zbiera piwa za "murzyn, asfalt, pedał, p*zda" albo hejtuje lewicowców BO TAK, BO HISTORIA .(w której kochaniutcy lewacy raz dali dupy...komuna, ale wy jesteście już wyuczoną w zawodzie prostytutką),bo babcia mi opowiadała, bo husaria, bo smoleńsk to właśnie gimbaza, na którą najeżdżacie żeby nie wydało się, że to wy - wpie**olone w dresy wieśniaki wciśnięte do blokowisk z kompletnym brakiem ogłady, kultury i bez krztyny inteligencji.
Takim skrajnie szarym i tępym tłumem jak wy w historii zawiadował Hitler :hitler: , Stalin i cała ta plejada, która głupiemu narodowi wciskała, że jest mądry bo słucha.
Prawica, nacjonalizm, skrajna głupota przykryta cieniutkim kocykiem nibyideologi zawsze dochodziła do głosu przy okazji kryzysów. Zamiast pie**olić głupio podnieście dupska z ławek czy innych i idźcie zrobić coś dla kraju prócz rozpie**olu na 11 Listopada.

A żeby było wam milej i ciekawiej:
Chrystus urodził się niby 2000 lat temu.
:banany: W starożytnej Sparcie chłopcy i panowie w woju gdzie służyli po paredziesiąt lat czest osobie w kiszkę zaglądali ;]
Pierwszy wizerunek homoseksualizmu odnaleziono w Egipcie i pochodzi z 2300 r p.n.e.
W obu przypadkach wasz zbawiciel, pełen miłosierdzi dla KAŻDEGO bliźniego nawet nie był w planach naćpanych twórców Pięcioksięgu.

Z serdecznym lewackim i europejskim pozdrowieniem dla skretyniałych jełopów po podstawówce!

Br...........ki

2012-11-29, 21:37
Tander napisał/a:


Wszyscy Ci z prawdziwej prawicy, która zbiera piwa za "murzyn, asfalt, pedał, p*zda"


Przestałem czytać...


Dla mnie wystarczy tyle, że RP ledwo wszedł do sejmu a rozpoczął awanturę o to, że krzyż wisi na ścianie. To już jest powód by dać sobie spokój z głosowaniem na tą partie. Posłowie którzy są posłami tylko dla tego że zmienili płeć albo są pedałami. Nie mam nic przeciwko nim, ale nie podoba mi się budowanie kariery politycznej na tych rzeczach. To drugi powód by nie głosować na RP. Zwykła próba zwrócenia na siebie uwagę wyborców.