18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frycz (Antykomor) vs. Palikot

Złowroga Pralka ! • 2012-11-26, 12:26


no cóż tu widać "równość " narodu Polskiego gdzie nasz nadwrony błazen nie potrafi z siebie wykrztusić żadnego argumentu w rozmowie z twórcą portalu antykomor

straatveger

2012-11-26, 17:31
Prezydenta nie można obrazić, premiera można. Tak mówi prawo.

Dziękuje dobranoc.

Grzesiunio

2012-11-26, 17:38
Palikot win! młody na siłę,tendencyjnie -nie mając pojęcia wj***ł się na minę nie z tym rozmówcą ... pozdr

Bodziek93

2012-11-26, 18:15
Niedawno skonczylem 18 lat i naszczescie mam wolna wole i zaglosuje na janusza i ch*j. Moze nie jest super bo mi sie nie podoba motyw z wolnoscia dla pedałów, ale wiele innych rzeczy ma bardzo fajnych i nie chodzi mi tutaj o marihuane, bo nie pale, ale dlaczego, jak ktos chce to nie moze palic, jego wybor, ja pie**ole, po prostu trzeba wybrac mniejsze zło, Kaczor to pojeb, a tusk to oszust, grubas nie ma szans, wiec zostaje palikot.

DioniZy

2012-11-26, 18:32
Ale ma racje co ma zrobić z 43 posłami? Próbował jako jedyna partia broniła tego człowieczka!!! Ja też zagłosuje na Palikota tak jak we wcześniejszych wyborach!!!

LICH0

2012-11-26, 18:34
Tylko idiota głosuje na Palikota.

Krety i błazen.... jak można na to głosować....

Bard_Zerald

2012-11-26, 18:39
k***a nie ma to jak goście, którzy piszą, że mu się należało.

Wy pamiętacie jak się najeżdżało na prezydenta Kaczyńskiego? Generalnie jedna wielka nagonka. I wtedy jakoś nikt nikogo nie karał i jakoś nie było takich akcji.
A teraz tych, co publicznie są przeciwko rządowi się kara. A ludzie debile zamiast bronić tych właśnie co to mówią stoją po stronie rządu. Fajnie k***a, trzymajcie z gościami, który was okradają i zabierają wam coraz więcej wolności. A potem narzekajcie że Polska jest ch*jowa itd itd

Matuch90

2012-11-26, 19:05
Buahaha. Ta Palikot robi :) Populista j***ny, anty-polak. Gratulacje dla tych 1.5 miliona polaków, którzy poszli na niego zagłosować. Partia zakładana w gabinecie donalda Tuska. Niby opozycja.. :D Taka druga platforma, dla tych co się zawiedli na platformie :D 3/4 ich wyborców nie ma nawet o nich pojęcia. Zajarali się tylko śmiesznymi spotami wyborczymi i legalizacją trawy, która i tak nie będzie legalna.
Brawo inteligenci :)

DioniZy

2012-11-26, 19:09
Libertinus napisał/a:

Tylko idiota głosuje na Palikota.

Krety i błazen.... jak można na to głosować....




Tylko idiota nie głosuje na Palikota a ty na kogo głosujesz na Tuska który chce nas sprzedać albo na Kaczyńskiego który chce nas zamknąć i odizolować od świata!

masabitumiczna

2012-11-26, 19:09
Gdzieś z 10 lat temu moi koledzy organizowali jakiś koncert HC punk itp... Na plakacie była scena z egzekucji w stylu Jihadu, a ofiarą ówczesny prezydent Kwaśniewski. Połowa z nich musiała przez kilka miesięcy mieli do czynienia z ABW, oczywiście pozabierane komputery, przeszukania w mieszkaniach. Na mnie sprawa z antykomorem nie robi żadnego wrażenia...
Osobiście też uważam, że przepis trzeba zmienić.
pozdrawiam!

ss...........mi

2012-11-26, 19:10
Palikot taki sraki i owaki że pedały że zboczeńcy i ćpuny ... i tak w koło. Najwięcej maja do powiedzenie ci którzy tylko żrą i srają pod siebie i opluwają innych. Niech jeden z drugim MATOŁEM założy partie, sfinansuje ją lub znajdzie źródło finansowania, zrobi odważną jak na nasze krajowe realia kampanie wyborczą, zainicjuje zmiany i będzie się użerał z mentalnym betonem w naszym kraju zamiast sobie siedzieć w ciepłym domku w lesie i śmiać się z tego i cieszyć z życia - stać go na to bo na to zarobił - wtedy zobaczycie mądrale zza klawiatury jak to jest . Póki co mamusia z tatusiem wam zryć da a wy tylko pie**olicie jeden z drugim brednie sami nic nie wnosząc i licząc na mannę z nieba , że ktoś przyjdzie i zrobi za was. A jak już przyjdzie i chce zrobić to też k***a wam źle. Ja jebię, co za mentalność, nic dziwnego że ten kraj leży i kwiczy. Dziękuje za uwagę, już się wywnętrzyłem.

Matuch90

2012-11-26, 19:13
DioniZy

Ty to już musisz mieć sieczkę z mózgu.
Ja proponuję wcale nie głosuj, bo widzę, że nie masz kompletnie pojęcia.

masabitumiczna

2012-11-26, 19:15
@ Bard_Zerald - zapomniałeś o tym pijaku z Dworca Centralnego

DioniZy

2012-11-26, 19:25
Matuch90 napisał/a:

DioniZy

Ty to już musisz mieć sieczkę z mózgu.
Ja proponuję wcale nie głosuj, bo widzę, że nie masz kompletnie
pojęcia.



ty za to pewnie jesteś jednym z 40milionów ekspertów w tym kraju co? A na czym się oparłeś stwierdzając że mam sieczkę w głowie hehe co o tym zaważyło? Szkoda mi taki ludzi jak ty! pozdrawiam:) a na wybory i tak pójdę :)

ss...........mi

2012-11-26, 19:31
Może oparł się na tym co w tvn 24 widział :)

WP...........PR

2012-11-26, 19:47
A czego tu się więcej spodziewać po tym populistycznym sejmikowym krzykaczu.