18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Freudowskie przejęzyczenie

freaky • 2024-01-24, 23:27
Mugolka Hermiona na ogólnokrajowej konferencji sztorcuje głowy państw, by ważyli słowa i nie nadużywali pojęcia holocaust wobec specjalnej operacji wojskowej w Gazie bo...

No właśnie xD




psotny_fiutek

2024-01-24, 23:41
Nie znam dobrze angielskiego, ktoś opisze o co chodzi, z czego sie śmieją w tle ?

Siriuz

2024-01-24, 23:46
psotny_fiutek napisał/a:

Nie znam dobrze angielskiego, ktoś opisze o co chodzi, z czego sie śmieją w tle ?



Ona mówi, że jest oburzona, że ludzie przywołują Holokaust w kontekście wjazdu żymian do Gazy i apeluje aby nie używali INNYCH LUDOBÓJSTW do opisania tego (urządzanego przez żymian). Chodzi o to, że określiła to mianem ludobójstwa :)

Buddaa09

2024-01-25, 01:25
prawdę powiedziała, ale hajsik od pejsatych na konto już nie wpłynie.

Nome

2024-01-25, 02:33
"Pozostały czas chciałabym wykorzystać, aby powiedzieć jak przerażona jestem, że ludzie mówią o Holokauście. Nie wykorzystujcie drugich ludobójstw do opisania tego (obecnego)."

Piękna rzecz, aż kilka razy obejrzałam.

chorym

2024-01-25, 02:35
no i baja zrównać terrorystów z ziemią a i przy okazji kilku pejsatych pójdzie się j***ć, win win situation

mynameisgod

2024-01-25, 03:38
pierwszy toast
za holocaust
(mityczny_)

Żydówki tańczą w obozie koncentracyjnym Westerbork



TwójCzarnyPan

2024-01-25, 03:40
Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?

PsikutaBezS

2024-01-25, 04:01
psotny_fiutek napisał/a:

Nie znam dobrze angielskiego, ktoś opisze o co chodzi, z czego sie śmieją w tle ?



Ktoś bąka puścił a to zawsze śmieszy amerykanów. :)

intermag

2024-01-25, 05:11
A tymczasem w NY oraz pod Polskim sejmem


Prosty

2024-01-25, 06:29
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?




No jebac zydow tak już symbolicznie a ukry to też zydowskie scierwo.

freaky

2024-01-25, 06:31
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?


To tylko pokazuje jak gówniane masz pojęcie o świecie. A to, że ciebie interesuje tylko wojna na Ukrainie to oczywiście twoje prawo. Ja banderowcomi gardzę tak samo jak syjonistami.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-01-25, 07:08
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?


ukry tak samo jak żydy. Robactwo do wytępienia a ty lewacki plebsie nie wyj

bleblebator1

2024-01-25, 07:23
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

ukry tak samo jak żydy. Robactwo do wytępienia a ty lewacki plebsie nie wyj



kozacy czy tatarzy nie są żydami. Ale zobacz kto obsadza najważniejsze stanowisko na ukrainie, u nas, kto szefuje departamentom w USA. A potem wpisz sobie hasło "Niebiańska Jerozolima" lub "Błękitna jerozolima" . połącz to z celowym doprowadzeniem ukraińców do biedy aby musieli wyjechać a poznasz prawdziwą przyczynę tej wojny. No i sprawdź, jakiej narodowości są najważniejsi oligarchowie w rosji

AdrianoItaliano

2024-01-25, 07:44
j***ne żydostwo hatfu. Najgorsi na świecie j***ni pedofile z pejsami. Do gazu!! :evil: