18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Freudowskie przejęzyczenie

freaky • 2024-01-24, 23:27
Mugolka Hermiona na ogólnokrajowej konferencji sztorcuje głowy państw, by ważyli słowa i nie nadużywali pojęcia holocaust wobec specjalnej operacji wojskowej w Gazie bo...

No właśnie xD




LizTruss

2024-01-25, 08:18
To jeszcze ch*j... wyczytałem w jednej z zagranicznych gazet, ze w holoxoaksie zginęło 6.5mln zydow, cyganów, ludzi lpgt oraz osob niedorozwiniętych. Nosz k***a popatrzcie - zabrakło Polakow ;)

Emilian89

2024-01-25, 08:22
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



Kto Ci nasrał do głowy tego gówna? Czytałeś to wgl czy nie? ch*j mnie obchodzi jakiś sp***olony banderowski kraj który jest zwykłym pasożytem społeczności, ukraina to taka typowa karyna madka milionów plus, tylko. Dej dej dej, rzymianie i pejsy są na tej samej lini pasożytnictwa, jednym i drugim ch*j w dupe. To nie jest nienawiść do Ukrów tylko fakt ze jak by byla podobna sytuacja to oni by mieli wyj***ne na nas i w każdej lepszej olazji zrobili by drugi Wołyń. Wiec sklej p*zde.

andrzejrobert75

2024-01-25, 09:04
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



Być żydem teraz to powòd do dumy.Bądż dumny..

Ziebaj

2024-01-25, 09:14
Nie ma takiego państwa jak Izrael, zresztą takiego jak Ukraina też nie :-)

dominik666

2024-01-25, 11:24
Ale się onuce w komentarzach spłakały o Ukrainę XD Teraz otwórzcie szeroko buzie, wujek Piotrek chce wam nasrać do mordy :-D

RSTB30

2024-01-25, 13:00
Co to dziecko tam robi??

Za holokaust odpowiadają żydzi bo byli zbyt łatwopalni

Żydy do gazu!!! Sigh heil!!!

Żydy do gazu!!! Sigh heil!!!

6ku6buu6

2024-01-25, 23:12
Prosty napisał/a:

No jebac zydow tak już symbolicznie a ukry to też zydowskie scierwo.



Jesteś zj***nym śmieciem.

freaky napisał/a:

To tylko pokazuje jak gówniane masz pojęcie o świecie. A to, że ciebie interesuje tylko wojna na Ukrainie to oczywiście twoje prawo. Ja banderowcomi gardzę tak samo jak syjonistami.



jesteś zj***nym śmieciem.

d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

ukry tak samo jak żydy. Robactwo do wytępienia a ty lewacki plebsie nie wyj



jesteś zj***nym śmieciem.

Caanonierka

2024-01-26, 05:03
Tak to jest,jak się siksy wtrącają do świata dorosłych!


Maculata

2024-01-26, 16:58
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



Czyli jedno żydowskie ludobójstwo jest dla ciebie ważne, a inne nie? Skąd ta wybiórczość? Żydy ci za nią płacą?

mazga50

2024-01-26, 18:16
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



A bo ty pewnie sobie myślisz, że żydki w wojnie na Ukrainie nie maczają pejsów?

Naiwny czy beznapletkowy?

freaky

2024-01-26, 19:25
RSTB30 napisał/a:

Co to dziecko tam robi??


Dzieci nie wypada krytykować. Jedna autystyczna wagarowiczka była ekspertką od klimatu,
A druga, też upośledzona, daje wykład na temat ludobójstwa.

6ku6buu6 napisał/a:

Jesteś zj***nym śmieciem


Zdecyduj się w końcu :roll:


mazga50

2024-01-27, 05:09
Nawet żydowi raz w roku, wymsknie się kilka słów prawdy.

kris1978

2024-01-28, 20:26
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



Toś doj***ł teraz do pieca. Przecież już w latach 80-tych, dziadek mi mówił że 3 wojna wybuchnie od małego państewka.
Nie jest ważne kto się z kim bije, tylko jak ten konflikt się potoczy.