18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Francuski żołnierz dźgnięty nożem w Paryżu

rockface123 • 2013-05-25, 19:47
Cytat:

Francuski żołnierz został ugodzony nożem w szyję w Paryżu w trakcie patrolu po biznesowej dzielnicy miasta - podała telewizja CNN.
Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia. Trwa obława.
Atakujący miał brodę i wygląd wskazujący na pochodzenie z Afryki Północnej - podała francuska gazeta, na którą powołuje się agencja Reuters.
Życiu żołnierza nie zagraża niebezpieczeństwo. Został odwieziony do szpitala.



źródło interia.pl




kolejny atak kozojebcy? i murzyna na dokładkę, cóż za kumulacja gówna.

Co o tym myślicie? France sami wrogowi brame do kraju otworzyli, a teraz będą mieli nauczkę, podobnie anglia i inne tępe kraje.

cyther

2013-05-26, 03:02
Jestem znanym psychologiem. Najlepszą terapią w tym przypadku będzie ołów, 3 razy dziennie po dwa razy i przejdzie jak ręką odjął...

Bzzykacz

2013-05-26, 06:51
robert357 napisał/a:

Władza gówno zrobi. Trzeba się z tym rozprawić samemu. Pamiętajcie, że noże i wiatrówki też mogą dużo zdziałać!


do mnie matka szczelała z wiatruwki i nic mi sie nie stało dostałem w okieć nie polecam tej spluwy

elfieoko

2013-05-26, 08:34
moim zdaniem czas najwyższy, żeby granice przymknąć, zróbmy system wizowy a Ci co będą chcieli się do nas dostać będą mieli test z wiedzy o historii Polski ;]

Anders Breivik

2013-05-26, 10:39
elKuna napisał/a:

Brzydzę się wami, nawet to że być może jest muzułmaninem nie oznacza że wszyscy są tacy.


Widzę, że Muslim Defence League zawitało do polskiego internetu :lol:

drzymek1906

2013-05-26, 11:00
@elfieoko no to przej***ny będzie ten test dla samych polaków bo żeby wyjechac zagranicę bedą musieli uczyc sie... historii Polski żeby miec jak wrocic

zonik

2013-05-26, 11:06
elfieoko napisał/a:

moim zdaniem czas najwyższy, żeby granice przymknąć, zróbmy system wizowy a Ci co będą chcieli się do nas dostać będą mieli test z wiedzy o historii Polski ;]



1/4 polaków ten test by oblała ;-)

Breko

2013-05-26, 11:19
I niech teraz ktoś zacznie narzekać że jesteśmy tak nietolerancyjnym krajem jedynie u nas ciapaci się tak nie zagnieździli bo jak któryś się zbuntuje i ruszy polaka to mu piekło z życia zrobią i oby tak dalej a pedalska unia niech sobie robi co chce byleby to omijało nasz kraj . I gdyby nie akcje jak te z Białegostoku pewnie i na nas by ta plaga spadła. Muzułmanizm to religia wojny i terroru - nie pokoju czy nadal macie na to mało przykładów ?

Leśniczy

2013-05-26, 15:55
Tak sobie pomyślałem jak głupie są ciapate, skoro liczą, że w nieskończoność będzie się przymykać oko na ich "wybryki". Miarka się w końcu przeleje i niezadowolenia społecznego z powodu sk***ysyństwa arabusów nie da się zrekompensować poprzez, powiedzmy, masowe fundowanie biletów powrotnych. Wszystkie ścieżki prowadzą do jakiegoś krwawego rozwiązania.

dth

2013-05-26, 16:28
ale te ciapaki są k***a głupie ;D mam nadzieję, że będą takie rzeczy odpie**alać na porządku dziennym, to za dwa miesiące, z każdego kraju w Europie, wyjadą pociągi pełne szmatogłowych i nikt ich więcej nie zobaczy.