18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuski żołnierz dźgnięty nożem w Paryżu

rockface123 • 2013-05-25, 19:47
Cytat:

Francuski żołnierz został ugodzony nożem w szyję w Paryżu w trakcie patrolu po biznesowej dzielnicy miasta - podała telewizja CNN.
Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia. Trwa obława.
Atakujący miał brodę i wygląd wskazujący na pochodzenie z Afryki Północnej - podała francuska gazeta, na którą powołuje się agencja Reuters.
Życiu żołnierza nie zagraża niebezpieczeństwo. Został odwieziony do szpitala.



źródło interia.pl




kolejny atak kozojebcy? i murzyna na dokładkę, cóż za kumulacja gówna.

Co o tym myślicie? France sami wrogowi brame do kraju otworzyli, a teraz będą mieli nauczkę, podobnie anglia i inne tępe kraje.

robert357

2013-05-26, 00:18
Władza gówno zrobi. Trzeba się z tym rozprawić samemu. Pamiętajcie, że noże i wiatrówki też mogą dużo zdziałać!

Don_Menelaos

2013-05-26, 00:18
@elKuna ok ale jap poczytasz o tym, że kozo gwałciciele np. wyznaczają już w Anglii dystrykty gdzie nie wolno pic alkoholu albo o tym że ta kobieta nie może zostać miss bo jest zbyt biała to jakoś bagnet na bron sam mi się zakłada

dodii

2013-05-26, 00:18
Autorze postu weź zmień stronę z informacjami. Żołnierz był ubrany w arabsko przypominający strój, i najprawdopodobniej został ciuchnięty od rodowitego francuza w imię kraju, ale ch*j teraz to tylko kozojebcy mogą nożować ludzi :hitler:

leytos

2013-05-26, 00:19
Problem jest ogromny, a eropoprawne cioty nic nie robią?! Quo vadis Europo, Quo vadis?

Pogos

2013-05-26, 00:21
elKuna napisał/a:

Brzydzę się wami, nawet to że być może jest muzułmaninem nie oznacza że wszyscy są tacy.


jak nie jak tak k***a ta ich popie**olona religia sama na to wskazuje

Robot

2013-05-26, 00:22
@up nom, dobre parę miesięcy temu byłem w pewnym klubie studenckim, było tam paru murzynów (w tym DJ), jeden sobie spokojnie stał z kubeczkiem, szykownie ubrany, z kubeczkiem piwka patrzył jak ludzie się bawią - normalny murzyn, nagle podbija do niego ciapaty figo fago 160 cm wzrostu i zaczyna podawać mu łapę, klepać po plecach, jednym słowem bratać się... Murzyn miał lekkie zdziwienie na twarzy. Brudasy jednoczą się z murzynami przeciw białym! Jednak niekoniecznie czarny musi być brudny.




Tak, tak, dla pewności odstrzeliłem obu... W GTA rzecz jasna.


Osz k***a, mamy muzułmanina na sadolu. :-o

Fa...........um

2013-05-26, 00:23
Kiedy się w końcu zacznie holokaust ciapatych!? Czekam i czekam! Zostały mi 3 miechy bo wyjeżdżam za daleką granicę i jak się zacznie mordowanie tych brudasów, to będę mógł to wtedy tylko zobaczyć w TV! :(

Rottensparrow

2013-05-26, 00:30
rockface123 napisał/a:


Co o tym myślicie? France sami wrogowi brame do kraju otworzyli, a teraz będą mieli nauczkę, podobnie anglia i inne tępe kraje.



Sęk w tym że Polska to też "tępy kraj" tyle że nam nie starcza na zasiłki nawet dla siebie więc nie mają tu czego szukać brudasy

Carol

2013-05-26, 00:41
j***ć francuskie k***y. Zasłużyli na atak muzułmańskiej zarazy.

buku

2013-05-26, 00:43
elKuna napisał/a:

Brzydzę się wami, nawet to że być może jest muzułmaninem nie oznacza że wszyscy są tacy.




koperGT

2013-05-26, 01:08
elKuna napisał/a:

Brzydzę się wami, nawet to że być może jest muzułmaninem nie oznacza że wszyscy są tacy.




Wszyscy turbani to jedna rodzina. Wszyscy są tacy sami.
A jak Ci się nie podoba, że nikt tego tu nie lubi to spi***laj do ciapalandu. Z wyrazami pogardy.

mo...........et

2013-05-26, 01:20
z ciekawości, po ile u was marchew krąży za kilo?

oc...........an

2013-05-26, 01:24
mopet napisał/a:

z ciekawości, po ile u was marchew krąży za kilo?



1 funt za kilogram w Tesco i 85 pensów za kilogram w Lindu. :krejzi:

PLpunk

2013-05-26, 01:50
Może i się powtarzam, ale będę powtarzać bo tak lubię.
Załadować to całe ciapate kurestwo na statki i wyj***ć na brzeg w kozojebowie i niech tam sobie radzą.