18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuska policja...

Jesse.Pinkman • 2021-09-26, 17:49
...starła się z tłumem protestujących w Nicei. Akcja z wczoraj.

Autor

2021-09-26, 18:20
Inżynieria społeczna się powiodła; użyto starej rzymskiej zasady do wzniecenia wewnętrznych konfliktów. Suma summarum można z Korwina drwić, ale co do słuszności, o tym, że więcej jest głupich jak mądrych nie ma co się nawet spierać! Wiadomo kto w rezultacie otrzyma więcej uprawnień.
Abstrah*jąc od zdrowego rozsądku i logiki, zupełnie nie rozumiem jak motłoch nawet ten z najniższych warstw oraz tak zwana "inteligencja oświecona" zwana "ciemnotą oświeconą" pozwala zakuwać się w coraz cięższe łańcuchy.
Pisałem w zeszłym roku, o tym, że CoV będzie doskonałym narzędziem kontroli.
Nawet G. Soros przyznał mi rację twierdząc, że nadarzyła się okazja do przeprowadzenia zmian rewolucyjnych, które w normalnych warunkach nie były by możliwe do przeprowadzenia.
Nawet napiszę Wam jak będzie wyglądał schemacik:
Szczepionka 1 - test 1 - ewidencja - szczepionka 2 - test 2 - ewidencja - szczepionka 3 - test 3 - ewidencja - szczepionka lub booster 1 - test 4 - ewidencja - booster 2 - test 5 - ewidencja i tak, aż do momentu zwrotu włożonego kapitału.
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to zapraszam do lektury: https://www.forbes.com/sites/daviddawkins/2021/07/19/george-soros-and-bill-gates-backed-consortium-to-buy-uk-maker-of-covid-lateral-flow-tests-for-41-million/?sh=4f3742ac2687
Czytelniej przedstawić się już tego nie da.
Warto zwrócić uwagę na to: ile w naszym Kraju robi się testów.
Uwaga ok. 43 tyś - dziennie!
Rozumiecie?
Spójrzcie na cenę testu, szczepionek, a ewidencja będzie tak rozgałęziona, że nie da się nawet oszacować wpływów z nią związanych. A jakie to będzie doskonałe narzędzie kontroli społeczeństw... Służby autorom tej szopki biją brawa USZAMI!
Ta machina ruszyła i ciężko będzie ją zatrzymać.

McQurwa

2021-09-26, 19:20
Autor napisał/a:

Ta machina ruszyła i ciężko będzie ją zatrzymać



Ruszyła w odpowiednim momencie, kiedy u schyłku władzy są socjaliści i liberałowie :mrgreen:

ph5i5

2021-09-26, 19:38
@Autor - napij się wody bo pie**olisz.
Już większych uprawnień niż francuskie służby różnego rodzaju mieć nie można. Podczas protestów żółtych kamizelek policja zabiła kilkaset osób i co ? I ch*jów sto.

Chyba nie jest ciężko wydedukować, że są ludzie, którzy kręcą lody na dowolnej sytuacji?

Autor

2021-09-26, 20:01
ph5i5 napisał/a:

@Autor - napij się wody bo pie**olisz.
Już większych uprawnień niż francuskie służby różnego rodzaju mieć nie można. Podczas protestów żółtych kamizelek policja zabiła kilkaset osób i co ? I ch*jów sto.
Chyba nie jest ciężko wydedukować, że są ludzie, którzy kręcą lody na dowolnej sytuacji?



Dziadu, kto Cię uprawnił do mówienia co mam robić?
I o czym Ty w ogóle do mnie piszesz?
Nie wiem czy celowo wprowadzasz opinię publiczną w błąd, czy jesteś zwyczajnym wiejskim głupkiem?
PZK był "spontaniczną akcją" na rosnące koszty życia we Francji, których protesty oficjalnie zakończyły się w roku 2019.
Oficjalne dane mówią o 10 osobach, które w wyniku starć straciły życie.
Protesty związane z zagrabianiem ludzkich godności to zupełnie inna para kaloszy. I jest to na pewno oddolny ruch, który sprzeciwia się narastającemu zamordyzmowi.
Na pytanie czy ciężko wydedukować o tym, że kręci się lody na każdej okazji? Jak widać w otoczeniu - bardzo ciężko!

ph5i5

2021-09-26, 21:25
Nie zesraj się, pomyliłem liczbę rannych z liczbą zabitych i tyle. Powód starć z policją nie ma znaczenia.

ciapullo

2021-09-26, 21:31
Co za cioty

Józwa

2021-09-26, 21:36
Autor, mądrze prawisz, dokładnie tak jest.

pazuzu

2021-09-26, 22:00
Rozumiem że policja napie**ala płaskoziemców? Szkoda że nie używa ostrej amunicji :-)

robsonx79

2021-09-26, 22:06
Dlatego władza zawsze trzymała z kościołem. Wierni słuchali, że żyje się ciężko, ale po śmierci będzie raj, i siedzieli cicho. Kościół przegiął jednak z pazernością, więc przestał się liczyć w grze...

Namex

2021-09-26, 22:11
Czy tak trudno jest samemu sobie tarcze zrobic i siekiere wziac ? Czasem mam wrazenie, ze te protesty to tez ustawione. Tylko krzycza, troche sie pobija i juz. Zamiast konkretnie policje wywalic aby uciekali, a potem isc na rzad. To oni bawia sie w przepychanki

Autor

2021-09-26, 22:20
ph5i5 napisał/a:

Nie zesraj się, pomyliłem liczbę rannych z liczbą zabitych i tyle. Powód starć z policją nie ma znaczenia.


.
Nie pomyliłeś, Ty zwyczajnie te liczby wziąłeś z kapelusza. Liczba rannych "zółtych kamizelek" wyniosła niespełna 3000. Tysiące to jednak tysiące.
Nie cierpię, gdy ludzie innych wprowadzają w błąd, bo 80% społeczeństwa przekazuje dalej tego typu informacje i mamy dezinformację. A kto powiela dezinformacje jest albo głupcem, albo zadaniowcem!

Banik0

2021-09-26, 22:42
"...starła się z tłumem protestujących w Nicei." protestujących o co?

Manii

2021-09-27, 01:04
Autor napisał/a:

aż do momentu zwrotu włożonego kapitału.



To chodzi w koncu o zwrot "inwestycji" czy o kontrole nad spoleczenstwem?

Behemot

2021-09-27, 01:50
Autor napisał/a:

Inżynieria społeczna się powiodła; użyto starej rzymskiej zasady do wzniecenia wewnętrznych konfliktów. Suma summarum można z Korwina drwić, ale co do słuszności, o tym, że więcej jest głupich jak mądrych nie ma co się nawet spierać! Wiadomo kto w rezultacie otrzyma więcej uprawnień.
Abstrah*jąc od zdrowego rozsądku i logiki, zupełnie nie rozumiem jak motłoch nawet ten z najniższych warstw oraz tak zwana "inteligencja oświecona" zwana "ciemnotą oświeconą" pozwala zakuwać się w coraz cięższe łańcuchy.
Pisałem w zeszłym roku, o tym, że CoV będzie doskonałym narzędziem kontroli.
Nawet G. Soros przyznał mi rację twierdząc, że nadarzyła się okazja do przeprowadzenia zmian rewolucyjnych, które w normalnych warunkach nie były by możliwe do przeprowadzenia.
Nawet napiszę Wam jak będzie wyglądał schemacik:
Szczepionka 1 - test 1 - ewidencja - szczepionka 2 - test 2 - ewidencja - szczepionka 3 - test 3 - ewidencja - szczepionka lub booster 1 - test 4 - ewidencja - booster 2 - test 5 - ewidencja i tak, aż do momentu zwrotu włożonego kapitału.
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to zapraszam do lektury:
Czytelniej przedstawić się już tego nie da.
Warto zwrócić uwagę na to: ile w naszym Kraju robi się testów.
Uwaga ok. 43 tyś - dziennie!
Rozumiecie?
Spójrzcie na cenę testu, szczepionek, a ewidencja będzie tak rozgałęziona, że nie da się nawet oszacować wpływów z nią związanych. A jakie to będzie doskonałe narzędzie kontroli społeczeństw... Służby autorom tej szopki biją brawa USZAMI!



Kolejne sranie w banie, tak sie tworzy teorie spiskowe - wystarczy parę faktów powszechnie znanych i doklejasz wiarygodną historyjkę. Co jak co ale to wy panikujecie i macie kureweskie parcie niczym weganie zeby się tym dzielić ze światem, a tym czasem to za was zrobili broń, żywą broń, kolesie od cyferek maja za zadanie doprowadzić was do psychozy i wywołać globalny konflikt, pseudonaukowcy z YT napędzają tą spiralę absurdu niczym Mike Hughes. Powołujesz się na Forbes'a? O ja pie**olę, nie mam więcej pytań, było się na "Fakt" powołać :amused:Trust no one. Co do k***ina- stary zbok i psychopata, raz u mnie w mieście po wiecu wyłapał w dziąsło, widać nie pomogło.Tyle.

Manii napisał/a:

To chodzi w koncu o zwrot "inwestycji" czy o kontrole nad spoleczenstwem?



Sam się pogubił biedaczek, ale spokojnie, zaraz coś dokleji.