18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuska policja...

Jesse.Pinkman • 2021-09-26, 17:49
...starła się z tłumem protestujących w Nicei. Akcja z wczoraj.

pro_avenger

2021-09-27, 06:11
Behemot napisał/a:

Kolejne sranie w banie, tak sie tworzy teorie spiskowe - wystarczy parę faktów powszechnie znanych i doklejasz wiarygodną historyjkę. Co jak co ale to wy panikujecie i macie kureweskie parcie niczym weganie zeby się tym dzielić ze światem, a tym czasem to za was zrobili broń, żywą broń, kolesie od cyferek maja za zadanie doprowadzić was do psychozy i wywołać globalny konflikt, pseudonaukowcy z YT napędzają tą spiralę absurdu niczym Mike Hughes. Powołujesz się na Forbes'a? O ja pie**olę, nie mam więcej pytań, było się na "Fakt" powołać :amused:Trust no one. Co do k***ina- stary zbok i psychopata, raz u mnie w mieście po wiecu wyłapał w dziąsło, widać nie pomogło.Tyle.
Sam się pogubił biedaczek, ale spokojnie, zaraz coś dokleji.



Moim zdaniem to wina gejów i lesbijek, tu zaznaczę że te ładniejsze bym zostawił mimo wszystko

janlew

2021-09-27, 06:21
Czy czasem szczepienia nie są rejestrowane i obowiązkowe, u każdego dziecka i nastolatka od dziesięcioleci? WZW, błonica, tężec, krztusiec to też spisek?
Nadajnik 5G i nanoboty można chyba wszczepić i przy takiej okazji, czyż nie?

Autor

2021-09-27, 06:48
janlew napisał/a:

Czy czasem szczepienia nie są rejestrowane i obowiązkowe, u każdego dziecka i nastolatka od dziesięcioleci? WZW, błonica, tężec, krztusiec to też spisek?
Nadajnik 5G i nanoboty można chyba wszczepić i przy takiej okazji, czyż nie?



Każdy rozsądny człowiek, który nie walczy z nauką szczepi swoje dzieci.
Szczepionki inaktywowane, to kawał historii związanej z nauką medycyny z UDOWODNIONĄ SKUTECZNOŚCIĄ.
Janlew najistotniejsza kwestia. Czy ja gdzieś napisałem o spisku?
Czy o gigantycznej szansie wykorzystania straszliwego koronawirusa do zbicia kapitału kosztem ludzi budujących wolny rynek, jak również do podziału społecznego na ciemniaków i oświeconych w myśl zasady divide et impera?

Behemot szkoda mi trochę klawiatury na Ciebie...
Teoria spiskowa... Ta jasne. To że chcą wysegregować ludzi, to teoria czy fakt? Masz problemy z kojarzeniem?
Takiemu "myślicielowi" jak Ty, jak długo można wciskać "wytrzymajmy jeszcze dwa tygodnie" ? Odpowiedz mi na to pytanie.
Nie mierzi Cię to, że "fachowcy" zbudowali tak "skuteczną" broń, że z podatnika trzeba wydusić ile się jeszcze da? Po tym co napisałeś mam prawie 100% pewności, że lewica płynie Ci w krwi.
A na koniec rusz tym opóźnionym deklem i wpisz frazę "soros and gates back buyout of uk diagnostic technology group", a wyskoczy Ci reuters, daily, thetime, etc...

@Manii
Czy jedno wyklucza drugie?

Fx12

2021-09-27, 10:57
Oni wiedzą że UE czyli maszynka do trzymania za mordę całej europy nie przetrwa zbyt długo dlatego potrzebne jest coś co po jej rozpadzie przejmie zamordyzm. Albo będą to sankcje medyczne albo lewackie poglądy ale coś na bank jest już szykowane bo ile można się zajmować łamaniem praworządności w Polsce, zmianami czasu z letniego na zimowy i odwrotnie czy uniwersalną końcówką ładowarki do telefonów - rzeczą z którą chińczycy poradzili sobie już 5 lat temu sprzedajac wszystkie możliwe przejściówki za grosze. UE będzie 5 lat nad tym obradowała, kolejne 5 lat wdrażała dyrektywy.
Socjalizm to ustrój który bohatersko zmaga się z problemami nieznanymi w innych ustrojach.

Autor

2021-09-27, 12:10
@Fx12 za cytat Kisiela zimne piwko ;)

Infit

2021-09-27, 17:10
Autor napisał/a:

Inżynieria społeczna się powiodła; użyto starej rzymskiej zasady do wzniecenia wewnętrznych konfliktów. Suma summarum można z Korwina drwić, ale co do słuszności, o tym, że więcej jest głupich jak mądrych nie ma co się nawet spierać! Wiadomo kto w rezultacie otrzyma więcej uprawnień.
Abstrah*jąc od zdrowego rozsądku i logiki, zupełnie nie rozumiem jak motłoch nawet ten z najniższych warstw oraz tak zwana "inteligencja oświecona" zwana "ciemnotą oświeconą" pozwala zakuwać się w coraz cięższe łańcuchy.
Pisałem w zeszłym roku, o tym, że CoV będzie doskonałym narzędziem kontroli.
Nawet G. Soros przyznał mi rację twierdząc, że nadarzyła się okazja do przeprowadzenia zmian rewolucyjnych, które w normalnych warunkach nie były by możliwe do przeprowadzenia.
Nawet napiszę Wam jak będzie wyglądał schemacik:
Szczepionka 1 - test 1 - ewidencja - szczepionka 2 - test 2 - ewidencja - szczepionka 3 - test 3 - ewidencja - szczepionka lub booster 1 - test 4 - ewidencja - booster 2 - test 5 - ewidencja i tak, aż do momentu zwrotu włożonego kapitału.
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to zapraszam do lektury:
Czytelniej przedstawić się już tego nie da.
Warto zwrócić uwagę na to: ile w naszym Kraju robi się testów.
Uwaga ok. 43 tyś - dziennie!
Rozumiecie?
Spójrzcie na cenę testu, szczepionek, a ewidencja będzie tak rozgałęziona, że nie da się nawet oszacować wpływów z nią związanych. A jakie to będzie doskonałe narzędzie kontroli społeczeństw... Służby autorom tej szopki biją brawa USZAMI!



strasznie to chaotycznie napisane, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, masz pretensje o to że ktoś na tym zarobi? co dla mnie jest oczywiste jak słońce i jak tak głębiej się nad tym zastanowić, to wcale nie jest dziwne (nauka, technologia, wszystko wymaga nakładu finansowego, raczej dobre wróżki tego nie fundują).
Czy masz pretensję o to że ludzie się szczepią ? Robią testy ? Niektórzy się po prostu boją, bagatelizowanie pandemii wirusa sars cov-2 że wcale go nie ma, że jest niegroźny jest dobre dla ignorantów. Dla mnie jest na tyle groźne że jest w stanie sparaliżować naszą nieudolną służbę zdrowia, która się wyjebie w ciągu tygodnia, a ludzie zaczną umierać na inne choroby (już umierają).
Czy masz pretensje o to że społeczeństwo jest podzielone ?! A powiedz mi drogi kolego dlaczego to Ty masz mieć rację ? Dlaczego Twoja racja ma być słuszna ?! bo dałeś artykuł z Forbes ? to jest ta sama marka co Fakt :)

PS. ...i nie masz co wyzywać, tylko napisz dokładnie o co Ci chodzi, a przynajmniej chociaż przeczytaj to co napisałeś, tak ze dwa razy :D

polokuktas

2021-09-27, 18:21
Autor napisał/a:

Inżynieria społeczna się powiodła; użyto starej rzymskiej zasady do wzniecenia wewnętrznych konfliktów. Suma summarum można z Korwina drwić, ale co do słuszności, o tym, że więcej jest głupich jak mądrych nie ma co się nawet spierać! Wiadomo kto w rezultacie otrzyma więcej uprawnień.
Abstrah*jąc od zdrowego rozsądku i logiki, zupełnie nie rozumiem jak motłoch nawet ten z najniższych warstw oraz tak zwana "inteligencja oświecona" zwana "ciemnotą oświeconą" pozwala zakuwać się w coraz cięższe łańcuchy.
Pisałem w zeszłym roku, o tym, że CoV będzie doskonałym narzędziem kontroli.
Nawet G. Soros przyznał mi rację twierdząc, że nadarzyła się okazja do przeprowadzenia zmian rewolucyjnych, które w normalnych warunkach nie były by możliwe do przeprowadzenia.
Nawet napiszę Wam jak będzie wyglądał schemacik:
Szczepionka 1 - test 1 - ewidencja - szczepionka 2 - test 2 - ewidencja - szczepionka 3 - test 3 - ewidencja - szczepionka lub booster 1 - test 4 - ewidencja - booster 2 - test 5 - ewidencja i tak, aż do momentu zwrotu włożonego kapitału.
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to zapraszam do lektury:
Czytelniej przedstawić się już tego nie da.
Warto zwrócić uwagę na to: ile w naszym Kraju robi się testów.
Uwaga ok. 43 tyś - dziennie!
Rozumiecie?
Spójrzcie na cenę testu, szczepionek, a ewidencja będzie tak rozgałęziona, że nie da się nawet oszacować wpływów z nią związanych. A jakie to będzie doskonałe narzędzie kontroli społeczeństw... Służby autorom tej szopki biją brawa USZAMI!



Człowieku, weź się zabij. Dla dobra społeczeństwa.

Nie da się z tobą jakkolwiek dyskutować i stanowisz niebezpieczeństwo dla otoczenia. Współczuję twojej rodzinie. Aczkolwiek mam nadzieję że jej po prostu nie masz.

Autor

2021-09-27, 19:59
Infit napisał/a:

strasznie to chaotycznie napisane, nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, masz pretensje o to że ktoś na tym zarobi? co dla mnie jest oczywiste jak słońce i jak tak głębiej się nad tym zastanowić, to wcale nie jest dziwne (nauka, technologia, wszystko wymaga nakładu finansowego, raczej dobre wróżki tego nie fundują).
Czy masz pretensję o to że ludzie się szczepią ? Robią testy ? Niektórzy się po prostu boją, bagatelizowanie pandemii wirusa sars cov-2 że wcale go nie ma, że jest niegroźny jest dobre dla ignorantów. Dla mnie jest na tyle groźne że jest w stanie sparaliżować naszą nieudolną służbę zdrowia, która się wyjebie w ciągu tygodnia, a ludzie zaczną umierać na inne choroby (już umierają).
Czy masz pretensje o to że społeczeństwo jest podzielone ?! A powiedz mi drogi kolego dlaczego to Ty masz mieć rację ? Dlaczego Twoja racja ma być słuszna ?! bo dałeś artykuł z Forbes ? to jest ta sama marka co Fakt
PS. ...i nie masz co wyzywać, tylko napisz dokładnie o co Ci chodzi, a przynajmniej chociaż przeczytaj to co napisałeś, tak ze dwa razy



Jeżeli każdy będzie się szczepił z własnej kieszeni i nie będzie siłą do tego przymuszony, to będzie w porządku. Chodzi mi również o to, że przymus zakładania maski w wolnej przestrzeni najdelikatniej ujmując jest chory. Warto przypomnieć obraz, który był wyemitowany w jednej z prywatnych TV, gdzie Dr Sutkowski dostosował pokaz do poziomu oglądających, a ta służba, o której piszesz jest niewydolna od początku jej istnienia i jeżeli nie zauważasz tego, że aby dostać się do lekarza, trzeba kijem napie**alać w parapet, to nie mamy w ogóle o czym dyskutować.
Gdyby nie medialna papka i np używanie zdjęć z tragedii w Lampedusie, to prawdopodobnie 90% społeczeństwa nie zauważyła by zagrożenia. Wiesz dlaczego? Bo nikt nie leży na ulicy i nikt z tego powodu nie zdycha na CoV. Ludzie natomiast umierają, bo debilne procedury nie pozwalają im na to, aby z naprawdę poważnymi schorzeniami i chorobami dostali się do specjalisty. I nie twierdzę, że mam mandat na pierwszeństwo i rację, ale sądzę, że ingerencja w ludzką godność i wolność to najwyższy stopień podłości.
Warto ludziom wytknąć ulotną pamięć oraz ślepą wiarę w medialny ściek. Ale tego, że banda hipokrytów z imprezy u Mazurka bez żadnego zachowania zasad "bezpieczeństwa" i im podobnych na całym świecie nie daje im nic do myślenia? To już jest załamujące!
Ten obraz daje mi przynajmniej prawo do wyrażenia własnej opinii, z którą oczywiście nie musisz się zgadzać.
Nie będę wspominał już o respiratorach, maskach, na których ktoś gwałtem i podstępem okradł mnie z moich pieniędzy, z naszych pieniędzy.
Warto natomiast przypomnieć słowa byłego MZ o maskach, które były obśmiane na wizji. Narracja się zmienia w miarę dostrzegania pewnych możliwości.. Warto dodać, że ten człowiek, który rzekomo był zarażony został przyłapany na zakupach bez maski w trakcie kwarantanny!!!
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-lukasz-szumowski-na-zakupach-jestem-juz-zdrowy,nId,4761765#crp_state=1
Czy to ktoś dziś pamięta?
Czy tak ewidentne robienie ludzi w wała jest dla Ciebie krzywym postrzeganiem rzeczywistości?
Prawdopodobnie żyjemy w dwóch różnych światach.
Co do artykułu z forbesa, pisałem o tym wcześniej jeżeli wpiszesz frazę "soros and gates back buyout of uk diagnostic technology group", wyskoczy Ci reuters, daily, thetime, etc..." I kto tu jest ignorantem.
"Kiedy wskazujesz na księżyc, głupiec patrzy na palec".

neo001

2021-09-27, 21:40
polokuktas napisał/a:

Człowieku, weź się zabij. Dla dobra społeczeństwa.
Nie da się z tobą jakkolwiek dyskutować i stanowisz niebezpieczeństwo dla otoczenia. Współczuję twojej rodzinie. Aczkolwiek mam nadzieję że jej po prostu nie masz.



Ja się z nim zgadzam, cały ta walka z covid-19 to ściema. Choroba jak najbardziej prawdziwa, ale działania jakie podejmują poszczególne państwa w walce z nią pokazuje, że to śmierdzi na kilometr wielkim przekrętem. Sylwestra pewnie spędziłeś sam w pokoju, bo covid, czy może tam siedzisz od 1,5 roku?

Infit

2021-09-28, 00:29
Cytat:

Jeżeli każdy będzie się szczepił z własnej kieszeni i nie będzie siłą do tego przymuszony, to będzie w porządku. Chodzi mi również o to, że przymus zakładania maski w wolnej przestrzeni najdelikatniej ujmując jest chory. Warto przypomnieć obraz, który był wyemitowany w jednej z prywatnych TV, gdzie Dr Sutkowski dostosował pokaz do poziomu oglądających, a ta służba, o której piszesz jest niewydolna od początku jej istnienia i jeżeli nie zauważasz tego, że aby dostać się do lekarza, trzeba kijem napie**alać w parapet, to nie mamy w ogóle o czym dyskutować.



puki co nie wydałem ani grosza na testy, które zresztą miałem robione dwa razy oraz szczepionkę, którą również otrzymałem z zakładu pracy, tak bardzo upodla Cię ta maseczka w przestrzeni publicznej zamkniętej ? no to ją zdejmij :) ja też nie noszę jej dlatego że czuje zagrożenie ze strony wirusa, noszę ją bo mamy sytuację taką a nie inną i ktoś może czuć się niekomfortowo w obecności mojej bez maseczki, służba zdrowia owszem kuleje ale odpowiedz sobie na pytanie, czy jeżeli dociążymy ją jeszcze bardziej, to nie pomożemy jej zdechnąć?

Cytat:

Gdyby nie medialna papka i np używanie zdjęć z tragedii w Lampedusie



ktoś tu za bardzo się wkręcił w filmiki Dzikiego Trenera :-)

Cytat:

to prawdopodobnie 90% społeczeństwa nie zauważyła by zagrożenia. Wiesz dlaczego? Bo nikt nie leży na ulicy i nikt z tego powodu nie zdycha na CoV. Ludzie natomiast umierają, bo debilne procedury nie pozwalają im na to, aby z naprawdę poważnymi schorzeniami i chorobami dostali się do specjalisty.



nikt nie leży na ulicy bo ludzie leżą w szpitalach :-)
znałem 2 osoby z mojego otoczenia które zmarły z powodu powikłań wywołanych wirusem, sam przechodziłem chorobę wiem jak mój organizm sobie poradził z wirusem (jak ze zwykłym przeziębieniem, nowością była dla mnie utrata smaku oraz węchu na parę dni)
z tym ze mało ludzi umiera na CoV zgodzę się, grypa też siała kiedyś spustoszenie, a raczej powikłania po przejściu grypy, ale przyjdzie moment w którym jako społeczeństwo wytworzymy naturalną barierę na tego obecnego wirusa i nauczymy się z nim żyć tak po prostu
z tym że ludzie umierają na inne schorzenia i choroby bo nie są w porę leczeni ze względu na procedury związane z CoV trudno się nie zgodzić, ale ja myślę że jak w każdym innym zawodzie trzeba się liczyć z odpowiedzialnością za daną dziedzinę, przejawiać jakieś cechy "dobrego lekarza" nie wiem, mieć trochę w sobie altruizmu, współczucia i co najważniejsze czuć powołanie jako dany specjalista, a nie pobudki finansowe(te ich leczenie prywatne), jest cała masa lekarzy którzy nie powinni być lekarzami, to samo tyczy się każdego z zawodów

Kod:
I nie twierdzę, że mam mandat na pierwszeństwo i rację, ale sądzę, że ingerencja w ludzką godność i wolność to najwyższy stopień podłości.
Warto ludziom wytknąć ulotną pamięć oraz ślepą wiarę w medialny ściek. Ale tego, że banda hipokrytów z imprezy u Mazurka bez żadnego zachowania zasad "bezpieczeństwa" i im podobnych na całym świecie nie daje im nic do myślenia? To już jest załamujące! ...Nie będę wspominał już o respiratorach, maskach, na których ktoś gwałtem i podstępem okradł mnie z moich pieniędzy, z naszych pieniędzy...
...Warto natomiast przypomnieć słowa byłego MZ o maskach, które były obśmiane na wizji. Narracja się zmienia w miarę dostrzegania pewnych możliwości.. Warto dodać, że ten człowiek, który rzekomo był zarażony został przyłapany na zakupach bez maski w trakcie kwarantanny!!!


obecna władza ewidentnie nie radziła i nie radzi sobie z sytuacją epidemiologiczną, niestety ale opozycję wcale nie mamy lepszą
nasz były MZ to dla mnie polityk od 2011 roku, a nie lekarz
wierzę w ludzi którzy serio coś dobrego robią w tych ciężkich dla nas wszystkich czasach a nie w polityków, dziennikarzy, czy przedsiębiorców którzy próbują tylko zarobić na pandemii kosztem innych

Cytat:

Czy tak ewidentne robienie ludzi w wała jest dla Ciebie krzywym postrzeganiem rzeczywistości?
Prawdopodobnie żyjemy w dwóch różnych światach.
Co do artykułu z forbesa, pisałem o tym wcześniej jeżeli wpiszesz frazę "soros and gates back buyout of uk diagnostic technology group", wyskoczy Ci reuters, daily, thetime, etc..." I kto tu jest ignorantem.
"Kiedy wskazujesz na księżyc, głupiec patrzy na palec".



powiem Ci teraz jak ja widzę rzeczywistość która mnie otacza, nie jestem ani naukowcem, ani lekarzem, mam całkiem inną profesję i niestety ale muszę wierzyć w innych ludzi, ludzi którzy są znacznie mądrzejsi niż Ty czy Ja i od których jesteśmy uzależnieni i których powinniśmy brać na poważnie (nie wszyscy są źli jak Ci się wydaje)
zaskoczę Cię i powiem Ci że i Ty też w to wierzysz :) wiesz dlaczego ? dam Ci bardzo prosty przykład...
wchodzisz do salonu samochodowego, rozglądasz się i wybierasz auto którym będziesz woził całą swoją rodzinę, kupujesz auto jak najbezpieczniejsze dla siebie i rodziny, wierzysz że ktoś zaprojektował je z myślą o bezpieczeństwie, że ma całą masę systemów które pomogą Ci komfortowo i bezpiecznie przewieźć rodzinę z punktu A do punktu B czaisz, oczywiście koncern samochodowy będzie na tym zarabiał bo dlaczego ma tego nie robić ?!
To samo się tyczy Billa Gatesa i Georga Sorosa, czepiłeś się jednego artykułu który interpretujesz na swój sposób tłumacząc go jako okazję zarabiania pieniędzy na pandemii i pewnie masz rację ale czy to Cię dziwi bo mnie jakoś nie bardzo...
Rozumiem że solidaryzujesz się z poglądami protestujących we Francji, ale masz taki sam jak ja realny wpływ na to co się obecnie tam dzieje czyli żaden i jedyne to co możesz, to sobie popierdzieć razem ze mną w komentarzach na forum :)

PS. powiem Ci jeszcze swoje zdanie na temat dziennikarstwa tych stron i artykułów, kiedyś żeby zostać dziennikarzem trzeba było skończyć szkołę dziennikarską, obowiązywała jakaś etyka dziennikarska, teraz mam wrażenie żeby zostać dziennikarzem trzeba mieć po prostu Internet i to wszystko :-)

Autor

2021-09-28, 08:06
@Infit
"puki co nie wydałem ani grosza na testy, które zresztą miałem robione dwa razy oraz szczepionkę"

Chyba nie rozumiesz jak funkcjonują przedsiębiorstwa, a już na pewno nie rozumiesz jak działa Państwo.

Dziękuję za rozmowę, cześć!

Infit

2021-09-28, 08:30
Autor napisał/a:

@Infit
"puki co nie wydałem ani grosza na testy, które zresztą miałem robione dwa razy oraz szczepionkę"
Chyba nie rozumiesz jak funkcjonują przedsiębiorstwa, a już na pewno nie rozumiesz jak działa Państwo.
Dziękuję za rozmowę, cześć!



za to Ty rozumiesz przedsiębiorstwa oraz jak działa Państwo czytając teorie spiskowe :-) wielkie brawa

pasta

2021-09-28, 16:42
McQurwa napisał/a:

Ruszyła w odpowiednim momencie, kiedy u schyłku władzy są socjaliści i liberałowie





[quote="Behemot"]Kolejne sranie w banie, tak sie tworzy teorie spiskowe - wystarczy parę faktów powszechnie znanych i doklejasz wiarygodną historyjkę. Co jak co ale to wy panikujecie i macie kureweskie parcie niczym weganie zeby się tym dzielić ze światem, a tym czasem to za was zrobili

Autor napisał/a:

Inżynieria społeczna się powiodła; użyto starej rzymskiej zasady do wzniecenia wewnętrznych konfliktów. Suma summarum można z Korwina drwić, ale co do słuszności, o tym, że więcej jest głupich jak mądrych nie ma co się nawet spierać! Wiadomo kto w rezultacie otrzyma więcej uprawnień.
Abstrah*jąc od zdrowego rozsądku i logiki, zupełnie nie rozumiem jak motłoch nawet ten z najniższych warstw oraz tak zwana "inteligencja oświecona" zwana "ciemnotą oświeconą" pozwala zakuwać się w coraz cięższe łańcuchy.
Pisałem w zeszłym roku, o tym, że CoV będzie doskonałym narzędziem kontroli.
Nawet G. Soros przyznał mi rację twierdząc, że nadarzyła się okazja do przeprowadzenia zmian rewolucyjnych, które w normalnych warunkach nie były by możliwe do przeprowadzenia.
Nawet napiszę Wam jak będzie wyglądał schemacik:
Szczepionka 1 - test 1 - ewidencja - szczepionka 2 - test 2 - ewidencja - szczepionka 3 - test 3 - ewidencja - szczepionka lub booster 1 - test 4 - ewidencja - booster 2 - test 5 - ewidencja i tak, aż do momentu zwrotu włożonego kapitału.
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to zapraszam do lektury:
Czytelniej przedstawić się już tego nie da.
Warto zwrócić uwagę na to: ile w naszym Kraju robi się testów.
Uwaga ok. 43 tyś - dziennie!
Rozumiecie?
Spójrzcie na cenę testu, szczepionek, a ewidencja będzie tak rozgałęziona, że nie da się nawet oszacować wpływów z nią związanych. A jakie to będzie doskonałe narzędzie kontroli społeczeństw... Służby autorom tej szopki biją brawa USZAMI!



Co Ty k***a bierzesz typie xDDDDD

Behemot

2021-09-28, 23:52
janlew napisał/a:

Czy czasem szczepienia nie są rejestrowane i obowiązkowe, u każdego dziecka i nastolatka od dziesięcioleci? WZW, błonica, tężec, krztusiec to też spisek?
Nadajnik 5G i nanoboty można chyba wszczepić i przy takiej okazji, czyż nie?



Nie, bo to szcepienie na covida ma czipa gejtsa który chce nas wszystkich unicestwić (to sarkazm oczywiście). Jesteśmy w samym środku wojny dezinformacyjnej pomiedzy krajami, słabe głowy nie są w stanie przefiltrować nadmiaru informacji, padają bezpieczniki i efekty widać na ulicach.

Marcin360360

2021-09-29, 01:13
Autor napisał/a:

Inżynieria społeczna się powiodła; użyto starej rzymskiej zasady do wzniecenia wewnętrznych konfliktów. Suma summarum można z Korwina drwić, ale co do słuszności, o tym, że więcej jest głupich jak mądrych nie ma co się nawet spierać! Wiadomo kto w rezultacie otrzyma więcej uprawnień.
Abstrah*jąc od zdrowego rozsądku i logiki, zupełnie nie rozumiem jak motłoch nawet ten z najniższych warstw oraz tak zwana "inteligencja oświecona" zwana "ciemnotą oświeconą" pozwala zakuwać się w coraz cięższe łańcuchy.
Pisałem w zeszłym roku, o tym, że CoV będzie doskonałym narzędziem kontroli.
Nawet G. Soros przyznał mi rację twierdząc, że nadarzyła się okazja do przeprowadzenia zmian rewolucyjnych, które w normalnych warunkach nie były by możliwe do przeprowadzenia.
Nawet napiszę Wam jak będzie wyglądał schemacik:
Szczepionka 1 - test 1 - ewidencja - szczepionka 2 - test 2 - ewidencja - szczepionka 3 - test 3 - ewidencja - szczepionka lub booster 1 - test 4 - ewidencja - booster 2 - test 5 - ewidencja i tak, aż do momentu zwrotu włożonego kapitału.
Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to zapraszam do lektury:
Czytelniej przedstawić się już tego nie da.
Warto zwrócić uwagę na to: ile w naszym Kraju robi się testów.
Uwaga ok. 43 tyś - dziennie!
Rozumiecie?
Spójrzcie na cenę testu, szczepionek, a ewidencja będzie tak rozgałęziona, że nie da się nawet oszacować wpływów z nią związanych. A jakie to będzie doskonałe narzędzie kontroli społeczeństw... Służby autorom tej szopki biją brawa USZAMI!



Twoj komentarz jest przykladem ze jest wiecej głupich niz mądrych.