18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja znów ubogacona

GeorgeHarvey1 • 2024-03-27, 22:54

Lotnisko Charles de Gaulle . Paryż

Kriski

2024-03-27, 23:06
Lekarze i inżynierzy udzielają bezpłatnych porad?

smc

2024-03-27, 23:15
Uwielbiam takie obrazki. Odkąd przestałem jeździć na wczasy do tych murzyńskich slumsów, a zacząłem do białych ludzi (Swiss) to cieszy mnie upadek zachodu. Tutaj mam spokój, nikt się nie kryje ze swoimi pieniędzmi, ani faszyzmem. Jest czysto.

maxkulczyk

2024-03-27, 23:32
Jeszcze trochę i rudy ich będzie wagonami sprowadzał. Już im pewnie hotele buduje :D

psotny_fiutek

2024-03-28, 00:14
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Francja znów ubogacona





GeorgeHarvey1 napisał/a:

Lotnisko Charles de Gaulle . Paryż






KomornikSądowy

2024-03-28, 06:39
My tak mamy coraz bardziej z Upadlińcami, też się ubogaciliśmy. Szkoda że nie można legalnie tego ścierwa wytępiać.

majeńka

2024-03-28, 06:48
KomornikSądowy napisał/a:

My tak mamy coraz bardziej z Upadlińcami, też się ubogaciliśmy. Szkoda że nie można legalnie tego ścierwa wytępiać.

Siriuz, idź spać. Jakkolwiek na pewno istnieją źli ukraińcy, jeszcze się z takowym nie spotkałam — a biorąc pod uwagę że trudno np. spotkać w sklepie sprzedawcę nie-ukraińca itp, procent tych złych musi być naprawdę niewielki.

Za to pamiętam z wcześniejszych lat kacapską mafię a także zwykłą swołocz, jak się na ulicy słyszało kogoś mówiącego po kacapsku, lepiej było przejść na drugą stronę ulicy lub zmienić przedział pociągu.

Tak więc po ukraińcach proszę cię nie jeździj. (Tak wiem, płacą ci za to.)

szpidi

2024-03-28, 07:51
my się zdaje, że tutaj rodowici przyjmują migrantów pięściami.

wiecznie_glodny

2024-03-28, 08:10
pewnie jacyś inżynierowie lotniczy do pracy się spieszą

rogala120

2024-03-28, 08:20
To jest chore podejście Francji, emigranci na siłę chcą się dostać do samolotów by przedostać się do swojego kraju i zaimplementować w kraju zachodni ład o pracować w pocie czoła nad odbudową kraju a Ci ich trzymają
na siłę byle tylko nie pracowali a usta chcą im zamknąć darmowym socjalem.

ZiooMall

2024-03-28, 09:11
psotny_fiutek napisał/a:


Chciałbym się doczekać takich czasów, totalny rozpie**ol, anarchia, bezprawie, walka o przetrwanie, robisz co chcesz



:mrgreen:

StachuJoness

2024-03-28, 09:48
Czarni we Francji szaleją jak zwykle.


ProVVe

2024-03-28, 15:59
j***ne małpy

Machut01

2024-03-29, 08:32
majeńka napisał/a:

Siriuz, idź spać. Jakkolwiek na pewno istnieją źli ukraińcy, jeszcze się z takowym nie spotkałam — a biorąc pod uwagę że trudno np. spotkać w sklepie sprzedawcę nie-ukraińca itp, procent tych złych musi być naprawdę niewielki.
Za to pamiętam z wcześniejszych lat kacapską mafię a także zwykłą swołocz, jak się na ulicy słyszało kogoś mówiącego po kacapsku, lepiej było przejść na drugą stronę ulicy lub zmienić przedział pociągu.
Tak więc po ukraińcach proszę cię nie jeździj. (Tak wiem, płacą ci za to.)



Zamknij p*zde upadlińska prostytutko. Idź ich lizać po jajach, tak jak lubisz