18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja znów ubogacona

GeorgeHarvey1 • 2024-03-27, 22:54

Lotnisko Charles de Gaulle . Paryż

SkąpyDziadyga

2024-03-31, 18:52
smc napisał/a:

Uwielbiam takie obrazki. Odkąd przestałem jeździć na wczasy do tych murzyńskich slumsów, a zacząłem do białych ludzi (Swiss) to cieszy mnie upadek zachodu. Tutaj mam spokój, nikt się nie kryje ze swoimi pieniędzmi, ani faszyzmem. Jest czysto.



Nie bez powodu "Nowy Izrael" czyt. USA , nazywają upadającym społeczeństwem/cywilizacją , gdzie taki hegemon okazuje się kolosem na drewnianych nogach.

majeńka napisał/a:

Siriuz, idź spać. Jakkolwiek na pewno istnieją źli ukraińcy, jeszcze się z takowym nie spotkałam — a biorąc pod uwagę że trudno np. spotkać w sklepie sprzedawcę nie-ukraińca itp, procent tych złych musi być naprawdę niewielki.
Za to pamiętam z wcześniejszych lat kacapską mafię a także zwykłą swołocz, jak się na ulicy słyszało kogoś mówiącego po kacapsku, lepiej było przejść na drugą stronę ulicy lub zmienić przedział pociągu.
Tak więc po ukraińcach proszę cię nie jeździj. (Tak wiem, płacą ci za to.)



Widać że tobie również płacą za to.
Każdy ukrainiec ma w sobie fałszywość, przebiegłość itd. tylko mniejszość ukrainców jest "normalna", a reszta to zwykli banderowcy którzy są dumni z SS galizien i zabijania polaków w brutalniejszy sposób niż cały sadol razem wzięty.