18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wir00z

2022-05-05, 23:36
Ja nie rozumiem jednej rzeczy? Ukraińcy nak***iaja propagande,że ruskie są ble i ch*j wie co jeszcze tylko i wyłącznie dlatego żeby wejść do NATO,bo innej drogi nie ma? Zastanawia mnie jaki wg. Was cel mają Ukry w tym co teraz robią? Ja wiem,że to sk***ysyński naród,ale tam giną normalni,zwykli ludzie (nie każdy Ukr jest j***na parową). W imię czego? W imię NATO,czy w imię zasad? Bo nie chce mi się wierzyć w to,że rozpie**alaja swoje miasta, zabijają ludzi tylko i wyłącznie po to by przedstawić ruskich w złym świetle i wykorzystać sytuację "pomocowa" z każdej strony?

xalk

2022-05-06, 00:19
tranzystor napisał/a:

Oczywiście, że jest fake, bo ukry dostały w ramach pomocy Photoshopa, żeby mogli lepsze materiały propagandowe tworzyć. Jadą po wszystkich, którzy logicznymi argumentami udowadniają choć trochę wątpliwości co do ukraińskich intencji



dawno nie widzialem takiego zjeba xDDD łap piwo

wir00z napisał/a:

Ja nie rozumiem jednej rzeczy? Ukraińcy nak***iaja propagande,że ruskie są ble i ch*j wie co jeszcze tylko i wyłącznie dlatego żeby wejść do NATO,bo innej drogi nie ma? Zastanawia mnie jaki wg. Was cel mają Ukry w tym co teraz robią? Ja wiem,że to sk***ysyński naród,ale tam giną normalni,zwykli ludzie (nie każdy Ukr jest j***na parową). W imię czego? W imię NATO,czy w imię zasad? Bo nie chce mi się wierzyć w to,że rozpie**alaja swoje miasta, zabijają ludzi tylko i wyłącznie po to by przedstawić ruskich w złym świetle i wykorzystać sytuację "pomocowa" z każdej strony?



nastepny kacapski zjeb. czyli to nie rosja napadla na Ukraine, tylko sami Ukraincy rozwalaja swoje miasta, gwalca dzieci i zabijaja cywilow, a wszystko dlatego, bo chca dolaczyc do NATO? xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Beka_XD napisał/a:

Pierwsza fota fejkowa w ch*j. Pewnie zrobiona w paincie przez jakąś ukraińską onuce. Dawno tutaj nie było tak propagandowego gówna...



no j***ny szerlok, jak na to wpadles, ze to fake?

Siriuz

2022-05-06, 00:36
wir00z napisał/a:

Zastanawia mnie jaki wg. Was cel mają Ukry w tym co teraz robią?



Eh, wcielo mi dluzsza odpowiedz.

Wiekszosc po prostu nienawidzi Ruskich co jest efektem wieloletniej systemowej dyskryminacji i szydery. Pozostali, zwlaszcza na wysokich pozycjach robia to po prostu dla pieniedzy i wladzy. Obecnie w parlamencie ukrainskim siedza ludzie, ktorzy palili zywcem separatystow o czym dokument ponizej. Do tego maja zabezpieczone schronienie (obywatelstwo UK, nieruchomosci w USA, wypchane zagraniczne konta), a jesli ktorys ma czasem nawrot wyrzutow sumienia to cpa koke (mozesz poszukac film z nacpanym Zelenskim). Rano na bacznosc, wywiady, oklaski, jupitery i odgrywanie bohatera. Wiekszosc z nich raczej nie identyfikuje sie ze zwyklymi Ukraincami i traktuje ich jako srodek do osiegniecia celu.


Angevil

2022-05-06, 02:12
remi1982 napisał/a:

Nie lubie go, ale w tej kwestii ma racje niestety. 90% Polaków dało sie omamic ukropskiej propagandzie. Jeszcze im sie te ukropy czkawką odbiją.



Ale ty głupi jesteś. Matka wie że ćpiesz?

to...........10

2022-05-06, 03:37
wir00z napisał/a:

Ja nie rozumiem jednej rzeczy? Ukraińcy nak***iaja propagande,że ruskie są ble i ch*j wie co jeszcze tylko i wyłącznie dlatego żeby wejść do NATO,bo innej drogi nie ma? Zastanawia mnie jaki wg. Was cel mają Ukry w tym co teraz robią? Ja wiem,że to sk***ysyński naród,ale tam giną normalni,zwykli ludzie (nie każdy Ukr jest j***na parową). W imię czego? W imię NATO,czy w imię zasad? Bo nie chce mi się wierzyć w to,że rozpie**alaja swoje miasta, zabijają ludzi tylko i wyłącznie po to by przedstawić ruskich w złym świetle i wykorzystać sytuację "pomocowa" z każdej strony?



Może mają taki cel, że nie chcą, żeby ich ruscy mordercy mordowali? Dziwnym trafem też inne kraje chcą do NATO, bo widzą, jak wygląda ruska "przyjaźń".

Siriuz napisał/a:

Powiedzmy, ze podchodzi do Ciebie murzyn i przystawia Ci bron do glowy



Idealnie opisana polityka Rosji. Idźmy dalej. Powiedzmy, że masz na dzielnicy takiego agresora (Rosję), który nie tylko lubi postraszyć spluwą, ale też od czasu do czasu wpada do któregoś z sąsiadów, gwałci, rabuje i morduje. Nadal to takie dziwne, że wielu sąsiadów tego agresora chce się zapisać do sąsiedzkiej samopomocy (NATO)?

1bolek1

2022-05-06, 07:02
Nieźle komuś odwaliło i z tematem, oraz widzę masa trolli się wysrała.

wir00z

2022-05-06, 07:44
xalk napisał/a:

dawno nie widzialem takiego zjeba xDDD łap piwo
nastepny kacapski zjeb. czyli to nie rosja napadla na Ukraine, tylko sami Ukraincy rozwalaja swoje miasta, gwalca dzieci i zabijaja cywilow, a wszystko dlatego, bo chca dolaczyc do NATO? xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
no j***ny szerlok, jak na to wpadles, ze to fake?




Ty jesteś pie**olnięty jakiś typie. Weź przeczytaj jeszcze raz amebo j***na co napisałem i wróć z odpowiedzią. Właśnie tacy debile jedyna wiarę którą wyznają,to TVP1.

kogut117

2022-05-06, 07:49
A różni się czymś ruska onuca od ukraińskiej?? Nie. O ukraincach nie wiemy nic. Nie można myśleć czy to co w buczy się stało to prawda czy nie prawda. Cenzura w internecie każe myśleć jak chcą ci u góry.

tranzystor

2022-05-06, 08:11
kogut117 napisał/a:

O ukraincach nie wiemy nic.



WIemy i to bardzo dużo, tylko trzeba oglądać media spoza głównego nurtu, bo te są cenzurowane. Nawet YT szybko usuwa niewygodne dla ukraińców filmy, bo skoro USA ogłosiło, że ukraina to dobry kraj, to tak trzeba mówić. Inaczej będziesz "ruskim trollem".



mwaski napisał/a:

Może mają taki cel, że nie chcą, żeby ich ruscy mordercy mordowali? Dziwnym trafem też inne kraje chcą do NATO, bo widzą, jak wygląda ruska "przyjaźń".



Na wschodniej ukrainie rosyjskojęzyczna część społeczeństwa poznała patriotyczną miłość batalionu Azow

ojcieckogut

2022-05-06, 09:25

Każdy naród ma prawo do samostanowienia. niektórzy patrzą na ukraińców tak jak niemcy i francja patrzą na nas - strefa wpływów, a nie ludzie.
Ukraińcy tak jak my są ludźmi i chcą żyć w dobrobycie, jako wasal USA a nie w biedzie, jako państwo-poddany Rosji.
Ukraińcy mają prawo wybrać i wybrali, a teraz bronią swojego prawa do wyboru.
Jeśli rosja chce mieć strefę wpływów to niech buduje ją dobrobytem, a nie zastraszaniem. NATO i UE nie skłoniły nas do wstąpienia groźbą - to my staraliśmy się o przyjęcie. Tylko że rosja nie potrafi generować dobrobytu.

ZaSwojePiję

2022-05-06, 09:40
Bylem z sadoli dumny, zescie od poczatku niemal wszyscy nie dali sie kowidowej propagandzie falszywej epidemii.
Natomiast chwile pozniej, w analogicznej sytuacji, realizatorzy NWO w nastepnym etapie zdazyli spora juz grupe z was otumanic i nabrac na pseudo wojne.
Strach sie bac. Sito ma coraz węższe otwory.
Oby nas zostala jak najwieksza grupa.

Siriuz

2022-05-06, 09:48
ojcieckogut napisał/a:

Każdy naród ma prawo do samostanowienia.


Tak jak wyzej napisalem - domysl sie co zrobiliby nam wszyscy w kolo gdybysmy chcieli miec bron atomowa. Zreszta nawet nie bron, wystarczy ze zmniejszylibysmy znaczaco podatki. Wiec tyle w kwestii idealow o samostanowieniu.

ojcieckogut napisał/a:


Ukraińcy mają prawo wybrać i wybrali, a teraz bronią swojego prawa do wyboru.


Toc separatysci chcieli kulturalnie przeprowadzic referendum i zostali pomordowani. O jakim prawie do wyboru mowisz?

ojcieckogut napisał/a:

Tylko że rosja nie potrafi generować dobrobytu.


Ukraina skolei nie umie w tolerancje, wiec Rosjanie ktorzy wychowali sie tam, mowia po rosyjsku i maja swoje tradycje sa stawiani przed wyborem - zachod i przyjecie jezyka i kultury Ukrainskiej albo wschod i wartosci ktore znaja. Rosjanie do tego swietnie wiedza, ze zawsze pozostana obywatelami drugiej kategorii. Jako ciekawostke polecam dowiedziec sie jak zmienilo sie zycie na Krymie po aneksji.

ps dodam jeszcze apropo tego "wyboru", bo nie wiem czy wiesz. Na Ukrainie zlikwidowano wszystkie niezalezne i zwlaszcza opozycyjne do prozachodniej wladzy media. Rowniez partie prorosyjskie, zostaly zdelegalizowane.

ArkSa

2022-05-06, 09:54
tranzystor napisał/a:

Siła mediów i ukraińskiej propagandy musi być zajebista, skoro Polacy zaczęli jechać po Papieżu



A to papież jest jakiś szczególnym człowiekiem, na którego nie można złego słowa powiedzieć, gdy zrobi coś głupiego? Zwykły człowiek na bardzo wysokim stanowisku. Wyjdźcie ze swojej bańki, nie każdy człowiek ma tak namącone w głowach jak Wy.

Donekk

2022-05-07, 15:01
Siriuz napisał/a:

Tak jak wyzej napisalem - domysl sie co zrobiliby nam wszyscy w kolo gdybysmy chcieli miec bron atomowa. Zreszta nawet nie bron, wystarczy ze zmniejszylibysmy znaczaco podatki. Wiec tyle w kwestii idealow o samostanowieniu.
Toc separatysci chcieli kulturalnie przeprowadzic referendum i zostali pomordowani. O jakim prawie do wyboru mowisz?
Ukraina skolei nie umie w tolerancje, wiec Rosjanie ktorzy wychowali sie tam, mowia po rosyjsku i maja swoje tradycje sa stawiani przed wyborem - zachod i przyjecie jezyka i kultury Ukrainskiej albo wschod i wartosci ktore znaja. Rosjanie do tego swietnie wiedza, ze zawsze pozostana obywatelami drugiej kategorii. Jako ciekawostke polecam dowiedziec sie jak zmienilo sie zycie na Krymie po aneksji.
ps dodam jeszcze apropo tego "wyboru", bo nie wiem czy wiesz. Na Ukrainie zlikwidowano wszystkie niezalezne i zwlaszcza opozycyjne do prozachodniej wladzy media. Rowniez partie prorosyjskie, zostaly zdelegalizowane.




Szasza weź sp***alaj do Putina opie**olić mu gałe

mazga50

2022-05-07, 20:58
muraaas napisał/a:

Abstrah*jąc od sympatii czy antypatii do jakiegokolwiek kraju ta akurat tutaj sytuacja jest klarowna. Jeden kraj napadł na drugi. Sytuacja jest czarno-biała. Do póki popek pie**olił chrześcijańskie farmazony o tym że "wszyscy są winni" to można było to potraktować jako trzymanie się chrześcijańskiej konwencji. Ale już mówienie o szczekaniu NATO czy prowokowaniu rosji to jawne opowiadanie się po stronie agresora. Franciszek właśnie zapisuje się w historii jako kolejny zhańbiony papież obok Piusa XII czy Jana Pawła II. W tym momencie każdy kto próbuje usprawiedliwiać wojnę jest po prostu pożytecznym idiotą lup po prostu ruskim trollem. ch*j wie co oszczać jako pierwsze.



k***a, wychodzi z tego, że ostatnim przyzwoitym Papierzem był Ratzinger, który należał do Hitlerjugend i służył w Wehrmachcie.
Ja pie**olę, k***a mać!