18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Siriuz

2022-05-07, 21:28
Donekk napisał/a:

Szasza weź sp***alaj do Putina opie**olić mu gałe



Uwazaj, bo jeszcze Cie zdenazyfikuja naziolku

Wiewór

2022-05-08, 21:10
tranzystor napisał/a:

Siła mediów i ukraińskiej propagandy musi być zajebista, skoro Polacy zaczęli jechać po Papieżu



Wiedzialem zawsze ze nie jestes zbyt blyskotliwy ale ze jestes ruska onuca czy sowieckim trollem to by mi nie przyszlo do glowy.

Nestety tak sie sklada ze zatrudniam Ukraincow i troche ich znam i zadne barbarzynstwo ruskich pokazane w tv nie jest przesadzone. Troche sie nasluchalem z pierwszej reki co orki odk***iaja.
Tydzien temu spalili do golej ziemi firme znajomych Uraincow.

10 lat temu bylem na Krymie w Sewastopolu i juz wtedy Ukraincy mieili co opowiadac o ruskich ktorzy tam stacjinowali.

trytodie

2022-05-08, 21:18
ZaSwojePiję napisał/a:

Bylem z sadoli dumny, zescie od poczatku niemal wszyscy nie dali sie kowidowej propagandzie falszywej epidemii.



Iksde.
Gimnazja polikwidowali a ludzie dalej czerpią wiedzę z dupy, wierząc w reptilianów zmowę big farmy i mikroczipy w szczepionkach.
Witki opadają xd

Siriuz

2022-05-08, 22:38
Wiewór napisał/a:

Wiedzialem zawsze ze nie jestes zbyt blyskotliwy ale ze jestes ruska onuca czy sowieckim trollem to by mi nie przyszlo do glowy.
Nestety tak sie sklada ze zatrudniam Ukraincow i troche ich znam i zadne barbarzynstwo ruskich pokazane w tv nie jest przesadzone. Troche sie nasluchalem z pierwszej reki co orki odk***iaja.
Tydzien temu spalili do golej ziemi firme znajomych Uraincow.
10 lat temu bylem na Krymie w Sewastopolu i juz wtedy Ukraincy mieili co opowiadac o ruskich ktorzy tam stacjinowali.



Aha, to moze wytlumaczysz mi jak to jest, ze w propagandzie Ruskich lataja po Ukrainskich miejscowosciach i nagrywaja wypowiedzi miejscowych (Lancaster), a propaganda Amerykanska nie publikuje prawie zadnych materialow z wypowiedziami lokalsow?

Na sadisticu jestem od niedawna, bo polikwidowali takie strony jak bestgore czy liveleak. To na tych stronach pierwszy raz spotkalem sie z naziolami Azov, z 7-8 lat temu. Brutalnie torturowali i mordowali ludzi w lasach. W kwestii Krymu, to ja skolei slyszalem od kolegi co jego zona Krymka opowiadala o zyciu tam, o korupcji, o tym, ze nawet za przyjazd karetki trzeba bylo dac w lape, i wszystko sie rozpadalo. Rzad w Kijowie mial kompletnie wywalone na Krym, moze dlatego ze ponad 90% ludnosci to byli Rosjanie. Wszystko ponoc sie zmienilo po aneksji - ponaprawiano drogi i wrocilo normalne zycie. Zreszta sa nawet juz dokumenty na YT o tym jak wznowiono dzialanosc szkol i osrodkow sportowych, z ktorych Krym slynal. Skad czerpiesz tyle pewnosci w swojej ocenie?

Attero132

2022-05-09, 10:36
Wiedziałem, że ten moment kiedyś nadejdzie ale nie wiedziałem, że tak szybko....lewactwo przejeło sadistica, a średnia wieku użytkowników to pewnie z 19 lat

intermag

2022-05-09, 19:29
muraaas napisał/a:

Abstrah*jąc od sympatii czy antypatii do jakiegokolwiek kraju ta akurat tutaj sytuacja jest klarowna. Jeden kraj napadł na drugi. Sytuacja jest czarno-biała. Do póki popek pie**olił chrześcijańskie farmazony o tym że "wszyscy są winni" to można było to potraktować jako trzymanie się chrześcijańskiej konwencji. Ale już mówienie o szczekaniu NATO czy prowokowaniu rosji to jawne opowiadanie się po stronie agresora. Franciszek właśnie zapisuje się w historii jako kolejny zhańbiony papież obok Piusa XII czy Jana Pawła II. W tym momencie każdy kto próbuje usprawiedliwiać wojnę jest po prostu pożytecznym idiotą lup po prostu ruskim trollem. ch*j wie co oszczać jako pierwsze.



I to jest właśnie błędne myślenie, po 2014 ukraincy prześladowali rosyjskojezycznych ukraincow, spalili nawet 48 w odessie amerykancy wladowali w ukrainy miliardy bo tylko im zalezy na oslabieniu ruskich kosztem upadlincow. Po podpisaniu porozumiem mińskich ukraincy mieli na to wyj***ne i regularnie ostrzeliwali caly rejon dombasu głównie cele cywilne. Bawi mnie jedynie cala ta pie**olona hipokryzja ponieważ amerykance i zydi robia to od lat i wszyscy mają to w p*zdzie a j***ne ukry przez ostatnie 8 lat wprowadzały embargo na polskie mięso kupując je od ruskich pomimo wojny, marsze antypolskie w Lwowie i kijowie, wstrzymywanie pociągów, brak eshumacji gdzie nawet kacapy na nią pozwoliły jak i teraz jak k***a myslicie skąd k***a maja ropę i gaz na upadlinie, tak maja j***ni banderowcy źle ze do kijowa to są k***a wycieczki polityków jak do cyrku łącznie z U2 vo sobie bono koncert jebnoł, nie wspomnę o milionie upadlincow co pojechali na j***nie święta, bo każdy k***a jedzie do kraju ogarniętego wojna z którego sp***olili.






Siriuz

2022-05-10, 09:45
Attero132 napisał/a:

Wiedziałem, że ten moment kiedyś nadejdzie ale nie wiedziałem, że tak szybko....lewactwo przejeło sadistica, a średnia wieku użytkowników to pewnie z 19 lat



Lewactwo trzeba zaczac juz aktywnie zwalczac, bo przestali byc juz tylko niegroznymi idiotami szkodzacymi tylko sobie

Pan_Cogito

2022-06-01, 13:31
muraaas napisał/a:

Abstrah*jąc od sympatii czy antypatii do jakiegokolwiek kraju ta akurat tutaj sytuacja jest klarowna. Jeden kraj napadł na drugi. Sytuacja jest czarno-biała. Do póki popek pie**olił chrześcijańskie farmazony o tym że "wszyscy są winni" to można było to potraktować jako trzymanie się chrześcijańskiej konwencji. Ale już mówienie o szczekaniu NATO czy prowokowaniu rosji to jawne opowiadanie się po stronie agresora. Franciszek właśnie zapisuje się w historii jako kolejny zhańbiony papież obok Piusa XII czy Jana Pawła II. W tym momencie każdy kto próbuje usprawiedliwiać wojnę jest po prostu pożytecznym idiotą lup po prostu ruskim trollem. ch*j wie co oszczać jako pierwsze.



Dlaczego akurat Jana Pawła II?

Trusi

2022-07-18, 23:15
muraaas napisał/a:

Abstrah*jąc od sympatii czy antypatii do jakiegokolwiek kraju ta akurat tutaj sytuacja jest klarowna. Jeden kraj napadł na drugi. Sytuacja jest czarno-biała. Do póki popek pie**olił chrześcijańskie farmazony o tym że "wszyscy są winni" to można było to potraktować jako trzymanie się chrześcijańskiej konwencji. Ale już mówienie o szczekaniu NATO czy prowokowaniu rosji to jawne opowiadanie się po stronie agresora. Franciszek właśnie zapisuje się w historii jako kolejny zhańbiony papież obok Piusa XII czy Jana Pawła II. W tym momencie każdy kto próbuje usprawiedliwiać wojnę jest po prostu pożytecznym idiotą lup po prostu ruskim trollem. ch*j wie co oszczać jako pierwsze.



Ciekawe czy takie same zdanie miałeś kiedy USA-Polska napadała na Irak /Afganistan....

Wiewór

2022-07-19, 00:10
Siriuz napisał/a:

Aha, to moze wytlumaczysz mi jak to jest, ze w propagandzie Ruskich lataja po Ukrainskich miejscowosciach i nagrywaja wypowiedzi miejscowych (Lancaster), a propaganda Amerykanska nie publikuje prawie zadnych materialow z wypowiedziami lokalsow?
Na sadisticu jestem od niedawna, bo polikwidowali takie strony jak bestgore czy liveleak. To na tych stronach pierwszy raz spotkalem sie z naziolami Azov, z 7-8 lat temu. Brutalnie torturowali i mordowali ludzi w lasach. W kwestii Krymu, to ja skolei slyszalem od kolegi co jego zona Krymka opowiadala o zyciu tam, o korupcji, o tym, ze nawet za przyjazd karetki trzeba bylo dac w lape, i wszystko sie rozpadalo. Rzad w Kijowie mial kompletnie wywalone na Krym, moze dlatego ze ponad 90% ludnosci to byli Rosjanie. Wszystko ponoc sie zmienilo po aneksji - ponaprawiano drogi i wrocilo normalne zycie. Zreszta sa nawet juz dokumenty na YT o tym jak wznowiono dzialanosc szkol i osrodkow sportowych, z ktorych Krym slynal. Skad czerpiesz tyle pewnosci w swojej ocenie?



Byłem na Krymie przed ruska okupacja i to co piszesz to sa brednie.
Po pierwsze Krym ma tradycje tatarskie a nie kacapskie. Po drugie najwiecej było na nim Ukraińców i Ukraińców pochodzenia tatarskiego. Jedyne kacapy jakie tam były to ruskie wojsko które siedziało w bazach i zajmowało port w Sewastopolu. Kacapow cywilów tam nie było zbyt dużo a jedynie ruski był językiem którego używano.
Ukraińcy przestrzegali nas turystów ze Sewastopol należy opuścić przed zachodem słońca bo po zmroku z baz wyłażą naj***ne orki i idą w miasto szukać przygód. Gwałcą kobiety, napadają i okradają sklepy, mordują ludzi. Robia co chcą bo sa absolutnie bezkarni. Ukraińska policja jest bezradna i się boja reagować bo ruskie wojsko nie pozwala im tykać swoich.
Tak się składa ze miałem wypadek na Krymie i karetka przyjechała bez żadnych łapówek. Co więcej w szpitalu okazało się ze znajomy który organizował wycieczkę nie wykupił polisy. Mimo tego Ukraińcy zbadali mnie i opatrzyli za darmo. Chciałem im zapłacić albo zostawić kasę lekarzowi w podzięce ale wszyscy odmówili. Ciekawe jakby było w Polsce nie?
Zjechałem cały Krym od Odessy po Sudak i Karadah. Życie tam jest skromne ale ludziom niczego nie brakowało i nikt tam kacapow nie oczekiwał.
Także wszystko co napisałeś to kłamstwa.
Rosja napadła na Krym tylko dlatego ze Ukraińcy chcieli się ich pozbyć z Sewastopola a Ruskie nie chcieli utracić baz dla okrętów pozwalających na latwy dostęp do morza czarnego.
Tatarzy ukraińscy u których mieszkałem, których jeden chłop był ukraińskim policjantem powiedział ze nienawidzą ruskich i to się nigdy nie zmieni bo pamiętają jak ich mordowali na polecenie Stalina