18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frajerska agresja hoolsa...

Halman • 2022-05-23, 09:07

j***ne kibicowskie zwierzęta w klatkach...

Aga2010

2022-05-23, 14:45
Quassar napisał/a:

Wracaj do kuchni bo ci sie jedzenie przypali , chyba coś ci sie poj***ło.. każesz nam tolerować bandytów/patosów i kryminalistów..
Kogoś co niszczy mienie publiczne czyli za nasze pieniądze kogoś kto jest zagrożeniem dla otoczenia jak i samego siebie choć jego samego mi nie szkoda...
Widać ty lubisz jak cie mąż bije i po wszystkim mu jeszcze dziękujesz..

Mnie mąż nie bije lewaku i ma więcej tolerancji niż ty halmana w sobie żegnam

Quassar napisał/a:

Wracaj do kuchni bo ci sie jedzenie przypali , chyba coś ci sie poj***ło.. każesz nam tolerować bandytów/patosów i kryminalistów..
Kogoś co niszczy mienie publiczne czyli za nasze pieniądze kogoś kto jest zagrożeniem dla otoczenia jak i samego siebie choć jego samego mi nie szkoda...
Widać ty lubisz jak cie mąż bije i po wszystkim mu jeszcze dziękujesz..

ciekawi mnie to jak kiedyś będziesz miał dziecko i wybierze kibicowanie Choć wątpię od anala jeszcze się nie urodziło To co wtedy napiszesz?

Czemu mam wracać do kuchni ? Tak traktujesz kobiety ? To ty wróć i nie wracaj

Siriuz

2022-05-23, 14:50
Aga2010 napisał/a:

W imię barw Polski wyszedł byś z piwnicy i walczył?Czy tylko na marsz tęczowych twa ;dupa się rusza;?



Walczyc mozna za bliskich, za slabszych, o prawde, o siebie, ale nie za pie**olone choragiewki!

ps. nienawidze lewactwa

Aga2010

2022-05-23, 14:55
Siriuz napisał/a:

Walczyc mozna za bliskich, za slabszych, o prawde, o siebie, ale nie za pie**olone choragiewki!
ps. nienawidze lewactwa

Czy uważasz że klub który kochasz i masz swą pasje to nie rodzina Nie wkładaj wszystkich do jednego worka

Siriuz

2022-05-23, 15:11
Aga2010 napisał/a:

Czy uważasz że klub który kochasz i masz swą pasje to nie rodzina Nie wkładaj wszystkich do jednego worka



Nie jestem pewien czy ktos kto tak twierdzi rozumie czym jest rodzina... Czy ten Twoj klub zrobilby cokolwiek dla Ciebie? To raczej bardzo jednostronna milosc, fanatyczna. Poza tym co to ma wspolnego z biciem ludzi "kochajacych" inne kluby? Oni przeciez nie stanowia zadnego zagrozenia, wrecz przeciwnie - nakrecaja ten biznes, wiec gdzie tu logika? To jakis chory substytut prymitywnego tribalizmu.

pyotreck

2022-05-23, 15:29
Zbysław napisał/a:

A daj spokój, w 2007r. stałem w kolejce podeszli we trzech opluli mnie tak za nic powiedzieli jesteśmy z górnika zabrze i wj***li się w kolejkę



Zobaczyli p*zde to sie wj***li. Co w tym dziwnego?

Smokw

2022-05-23, 16:53
Aga2010 napisał/a:

Potraficie obrażać tylko innych Kibiców ,wiarę itp a rzadacie tolerancji w podłóg siebie Jesteście tak zajebiście tolerancyjni że brać przykład tylko z was



O przepraszam. To Wy - kibole podpieliście się pod patriotyzm i teraz jest problem, bo lewackie ścierwo wykorzystuje to by uderzać w prawaków. Problem wielki, a bierze się z waszego niskiego ilorazu inteligencji i dostrzegania co się wokół wyprawia. Po za tym jak obracasz się w tym kręgu to Ci niech pokażą książeczki wojskowe. Większość to ma D, i nawet choćby ich chcieli to ich do armii nie wezmą.

Halman

2022-05-23, 17:42
Smokw napisał/a:

Większość to ma D, i nawet choćby ich chcieli to ich do armii nie wezmą.


hue hue hue,, jebłem :-D

Quassar

2022-05-23, 17:45
Aga2010 napisał/a:

Mnie mąż nie bije lewaku i ma więcej tolerancji niż ty halmana w sobie żegnam
ciekawi mnie to jak kiedyś będziesz miał dziecko i wybierze kibicowanie Choć wątpię od anala jeszcze się nie urodziło To co wtedy napiszesz?
Czemu mam wracać do kuchni ? Tak traktujesz kobiety ? To ty wróć i nie wracaj




Problem w tym żę ty jesteś tak tępa że nie wiesz co to jest prawdziwe kibicowanie idź zobacz mecz siatkówki co się dzieje przed i po a nawet i w trakcie.. nikt nie daje szyb nikt nie stawia płotu między sektorami ludzie siedzą albo stoją i razem się cieszą z meczu i nie rzucającymi pie**olonymi racami/flarami.
Ludzie normalnie czekają i nie robią burdeli.
A jak są między narodowe spotkania to ludzie potem z różnych narodowości robią sobie wspólnie zdjęcia.

A teraz patrz na piłkę i ten film skakanie i kopanie w szybę zabezpieczające które oddzielają dwa bydła stadne nazywasz kibicami którzy już podczas podróży sieją zamęt i terror w mieście niczym przechodząca szarańcza z punktu A do punktu B nazywasz kibicami.
Gdzie prawie nie ma żadnych matek i dzieci bo nikt z normalnej rodziny nie pojedzie na takie gówno....

Jedynie gdzie na piłce możnej można spotkać jeszcze rodziny to chyba tylko na między narodowych mistrzostwach piłki i olimpiady i to jest jedno jedyne spotkanie które odbywa się raz na 4 lata ,reszta lokalnych spotkań to wysyp j***nych kiboli i patoli gdzie prawie żadna normalna rodzina nie bierze udziału jako kibic..
Większość to tylko k***a patola albo tępe dzidy co są nie lesze od tych pato dresów - z cyklu ciągnie swój do swego.

idź palni sie w ten pusty łeb.


Aga2010

2022-05-23, 20:21
Zapraszam na Wyspy

Geniusz

2022-05-24, 18:16
Aga2010 napisał/a:

Nie dzielcie skóry na Niedźwiedziu cioty Dla was to ważne marsze tolerancji i walenie w dupę ze wzajemnością a potem lodziki w pobliskim parku i gangrena się rozprzestrzenia Prawdziwy kibic broni swoich barw tak jak prawdziwy Polak będzie bronił Coś nad? Rurkowe cioty?
Facet musi mieć jaja między nogami Nie między oczami żałośni hipokryci



Ciota to Cię spłodziła a p*zda urodziła i to widać po Twoich słowach, jaki z Ciebie odpad genetyczny :-P To, że ktoś potępia takich zjebów, jak Ty czy ten co jest na filmiku, to nie oznacza od razu, ze "lubi w dupę" xD Jak taki patriota chce bronić narodu przed homo itp, to będzie to robił, nie musi iść i atakować Bogu ducha winnych pracowników obiektu lub jakichś ludzików z innego klubu :lol: Jak już otwierasz mordę, to rób to tylko po to, aby kutafona do niej brać, bo jak coś pie**olniesz, to aż słabo się robi, więc zatkaj dziurę, j***na c**o, z brodą czy tam w okularach, bo ch*j wie czym jesteś, odpadzie genetyczny :lol:

Aga2010

2022-05-24, 20:28
Geniusz z ciebie cwe*u w dupę j***ny pedale

Geniusz

2022-05-24, 21:39
Aga2010 napisał/a:

Geniusz z ciebie cwe*u w dupę j***ny pedale



Z ciebie typowa patusiara, jak twoja stara, co? :lol: Nawet przecinków stawiać nie umiesz, ale pały kolegom spod bloku, to już wiesz jak "postawić" pałojadzie, co? xD Nie wiem czy jesteś kolesiem czy laską, ale po twoim zachowaniu wnioskuję, ze u ciebie na chacie patologia taka, że aż człowieka łapie sraka :lol:

Quassar

2022-05-24, 21:47
Ja dalej nie czaje o co jej chodzi z tym pato slangiem: Zapraszam na Wyspy
Co ona ono sobie myśli że każdy obraca sie, zna jej pato slang w którym żyje i sie nawet z tym nie kryje..

Najżałośniejsze jest to, że nawet na sadolu pomimo, że tak powiem doborowego towarzystwa nawet tacy ludzie nie tolerują takiego bydła, ale ona dalej myśli że ma swoje racje xD.

Ci kibole to najgorsza patologia ze wszystkich innych.
Widzę że sobie znalazła cichego przydupasa Driver19cm , który jako jedyney przytakuje jej totalnie głupim tekstom, które nie mają ani krzty sensu .

z cyklu JP na 95% bo trochę sie boi xD
Pewnie jego dziewczyna marzeń jak ta kobra u bonzo :D



I tak wybrałem to bardziej cywilizowane zdjęcie na resztę lepie nie patrzeć.