18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frajerska agresja hoolsa...

Halman • 2022-05-23, 09:07

j***ne kibicowskie zwierzęta w klatkach...

Zbysław

2022-05-23, 09:24
A daj spokój, w 2007r. stałem w kolejce podeszli we trzech opluli mnie tak za nic powiedzieli jesteśmy z górnika zabrze i wj***li się w kolejkę :-/

Quassar

2022-05-23, 09:35
Widać po minie laski nie jest zadowolona z kibicowania, nawet swoich -,-

pie**olone bydło, gówniany sport gdzie i tak bardziej zrzesza patoli wokół siebie i tych j***nych klubów niż normalnych ludzi.
I wcale nie chodzi dla tego że jest popularny to jest i większy procent patoli bo siatkówka jest również popularna, a nie ma prawie w ogóle takich k***a incydentów i debili wokół niej.

Piłka nożna < cokolwiek innego

Tyle kasy w to gówno ładują a 0 wynikó jest tyle innych dyscyplin gdzie polacy odnoszą wielkie sukesy a muszą żebrać na drobne dofinansowanie albo dokładać ze swoich ch*j w dupe wszystkim tym pseudo kibicom.



baronturbina

2022-05-23, 10:55
Rekrutacja do hools nie wymaga CV. Nie wymaga posiadania mózgu, skończenia szkoły.

Zbysław napisał/a:

A daj spokój, w 2007r. stałem w kolejce podeszli we trzech opluli mnie tak za nic powiedzieli jesteśmy z górnika zabrze i wj***li się w kolejkę


Zbysław, w końcu powiedziałeś "j***ć górnik".
https://www.sadistic.pl/jebac-gornik-d-vt452255.htm

zwierzak30

2022-05-23, 11:13
@Halman.
Czy naprawdę trzeba to pisać? Tobie? Staremu sadolowi?

Pleas .

Aga2010

2022-05-23, 13:46
Nie dzielcie skóry na Niedźwiedziu cioty Dla was to ważne marsze tolerancji i walenie w dupę ze wzajemnością a potem lodziki w pobliskim parku i gangrena się rozprzestrzenia Prawdziwy kibic broni swoich barw tak jak prawdziwy Polak będzie bronił Coś nad? Rurkowe cioty?

Facet musi mieć jaja między nogami Nie między oczami żałośni hipokryci

Halman

2022-05-23, 13:50
Aga2010 napisał/a:

Prawdziwy kibic broni swoich barw


uwielbiam jak w imię miłości do klubu czyścicie kosy miedzy zebrami...

Aga2010

2022-05-23, 13:59
Halman napisał/a:

uwielbiam jak sobie w imię miłości do klubu czyścicie kosy miedzy zebrami...

Agresji nie wymyślili kibice Agresja jest z nami jeszcze przed Kibicami Nie będę ci dawała przykładów Bo głupiego to madrosc nie sięga poza schody piwnicy

tranzystor

2022-05-23, 13:59
Halman napisał/a:

j***ne kibicowskie zwierzęta w klatkach...



W Polsce tacy są nazywani patriotami i obrońcami narodu w razie wojny

Aga2010

2022-05-23, 14:03
tranzystor napisał/a:

W Polsce tacy są nazywani patriotami i obrońcami narodu w razie wojny


Tak a pedałów pedałami

Halman

2022-05-23, 14:05
Aga2010 napisał/a:

Agresji nie wymyślili kibice Agresja jest z nami jeszcze przed Kibicami


jak dla mnie to możecie się powyrzynać wzajemnie w imię barw klubowych... macie moje błogosławieństwo.

Aga2010

2022-05-23, 14:10
Halman napisał/a:

jak dla mnie to możecie się powyrzynać w imię barw klubowych.. macie moje błogosławieństwo.



W imię barw Polski wyszedł byś z piwnicy i walczył?Czy tylko na marsz tęczowych twa ;dupa się rusza;?

Halman

2022-05-23, 14:14
Aga2010 napisał/a:

W imię barw Polski wyszedł byś z piwnicy i walczył?Czy tylko na marsz tęczowych twa ;dupa się rusza;?



Aga2010

2022-05-23, 14:14
Potraficie obrażać tylko innych Kibiców ,wiarę itp a rzadacie tolerancji w podłóg siebie Jesteście tak zajebiście tolerancyjni że brać przykład tylko z was

Quassar

2022-05-23, 14:22
Aga2010 napisał/a:

Potraficie obrażać tylko innych Kibiców ,wiarę itp a rzadacie tolerancji w podłóg siebie Jesteście tak zajebiście tolerancyjni że brać przykład tylko z was



Wracaj do kuchni bo ci sie jedzenie przypali , chyba coś ci sie poj***ło.. każesz nam tolerować bandytów/patosów i kryminalistów..
Kogoś co niszczy mienie publiczne czyli za nasze pieniądze kogoś kto jest zagrożeniem dla otoczenia jak i samego siebie choć jego samego mi nie szkoda...

Widać ty lubisz jak cie mąż bije i po wszystkim mu jeszcze dziękujesz..