18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fotoradar bez Strażnika?

AdmirałFloty • 2013-01-15, 18:39
Gdy nie ma strażnika na miejscu mandat jest nie ważny



Pamiętacie co ryży cwe* obiecywał?

Ogólnie polecam kanał na yt tego gościa (na co dzień zajmuje się tym gównem)
Proponuje Zrobić duży temat na to wszystko (lub jeżeli jest takowy wrzucić mój post do niego)

Cinek600

2013-01-15, 20:56
zlikwidowac to nic nie robiace k***stwo mowa tu o SM....j***ne darmozjady

monto

2013-01-15, 21:00
stary filmik jak swiat

lemon1988

2013-01-15, 21:02
jedno z bardziej zasluzonych bro :D

PanBrowar

2013-01-15, 21:02
Można zrobić przejście podziemne, można zrobić kładkę ale nie lepiej k***a zapychać budżet państwa pieniędzmi jeleni których udało się upolować. Najlepiej, postawić ograniczenie 40 na godzinę jako próg powyżej którego samochód wybucha, porobić zdjęcia rozjechanych dzieci i żab żeby pokazać jaka to prędkość jest niebezpieczna i pokazać jacy to polscy kierowcy są zj***ni. k***a nie wytrzymuję :homer: Zamiast edukować kierowców już od samego początku (polecam przeczytanie zasad zdobywania prawa jazdy w Norwegii albo w Finlandii), budować kładki, przejścia podziemne to lepiej kupić fotoradar i niech zapycha skarbonkę bo na tablety nie wystarczy dla tego j***nego złodziejstwa. Rozj***li by te straże gminne i inne ch*ja warte służby które tylko windują koszty i zaraz by się oszczędności znalazły. Tylko po co? Lepiej k***a pchać ten zj***ny system do przodu ch*j wie po co i ch*j wie w imię czego.

konrad1517

2013-01-15, 21:10
Gdy nie ma strażnika na miejscu radar powinien robić zdjęcia chodnikowi !

Skądinąd

2013-01-15, 21:12
Dla tych, co mówią, żeby zabrać. Władza nienawidzi konkurencji i z pietyzmem tępi złodziejstwo JEJ mienia (no bo chyba nie publicznego, he he he). W okolicznej wiosce jest ostry zakręt z krzyżówką, na której na początku XXI wieku ustawiono na słupie lustro. Jak wygląda takie lustro, to chyba każdy wie - nadaje się jako tako do obczajenia, co na drodze za zakrętem, ale to malowania twarzy czy golenia dupy już niekoniecznie. Jednak społeczność małej miejscowości postanowili się na tym lustrze dorobić. Władza odzyskiwała je już ze skupu złomu (metalowy tył), z prywatnych domów (wisiało na ścianie, dla ozdoby podobno) i zabierała dzieciakom, które zjeżdżały na nim z górki zimą. Ogólnie, aktów kradzieży było około 10 (na 100 mieszkańców wioski :mrgreen: ), ale w 3 ostatnich przypadkach poleciała grzywna - i to niemała.

Także, mogą ci oj***ć sklep czy mieszkanie, a policji ręce z dupy wyrosną, ale kiedy sięgniesz po państwowe, to ci władza ręce utnie ;-)

Uncle

2013-01-15, 21:32
Nie przypomina wam głos tego gościa od spławiania pracownika netti i słynne "bo za granicą jest diabeł" ?

rivet

2013-01-15, 21:33
wystarczyło urządzić sobie jogging po chodniku, a przebiegając przy radarze przypadkiem zagapić się na przelatującego wróbelka...

TomdeX

2013-01-15, 21:35
Ja bym go zaj***ł, SM sama mówi, że traktujemy ich jak gorszą policję, ale sami nas w tym uświadamiają taką akcją. Ogólnie gościu pozytywny za takie akcje, już subskrybuje jego kanał, będzie polewka. Zmrożone piwko dla Pana wstawiającego.

willoo

2013-01-15, 21:36
Jaki jest cel tego filmu? Ba... po ch*j tam stałeś i nagrywałeś jakaś maszynke do robienia kasy? Co to robi na glownej ?

Sadystyczny666

2013-01-15, 21:39
Karny ku*as za ch*jowe fotoradarowanie.

be_k

2013-01-15, 21:41
Pomimo że całkiem w dupie mam takie akcje puki przysyłają mi jakieś świstki na 100-200zl raz do roku, bo się wybrałem nieopatrznie na jakieś wyp*zdowo i cykneli fote mojego wozidupska, to jednak fajnie że ktoś z tym walczy, mam nadzieje że zna obowiązujące prawa i stara się jak najbardziej utrudnić życie osób które w nieprzepisowy sposób na nas żerują.
Pomimo tego że lubię jak na kontroli trafi mi się jakiś żartobliwy pies, który nie jest za bardzo podniecony funkcją jaką pełni i potrafi pogadać z Tobą jak człowiek z człowiekiem to nie darzę sympatią SM, zawsze jednak trzeba pamiętać że to są ludzie którzy zarabiają na swoje familię, i gówno dostają za to że postawią tam tą skrzynkę tak więc całkiem się im nie dziwię że mają wyj***ne i jadą na rogala czy inne słodkie paskudztwo czy też zapłacić rachunki. Oczywiście, to jest ich praca i powinni tam siedzieć, ale patrząc z perspektywy tego że co 3 z nas w pracy robi sobie trochę nadprogramowych przerw to na papierosa to na śniadanie chyba potrafił bym to znieść. Oczywiście zgadzam się z tym że stawianie tych budek fotograficznych co chwile jest popie**olone do szpiku kości, każde miejsce z fotkiem powinno być w ch*j oznaczone, zlikwidować powinni blaszane straszaki. A jeżdżące po ulicach 3m samochody radary to już kompletnie popie**olona sprawa, trzeba być teraz czujnym jak sk***ysyn żeby sobie nie przepie**olić pieniążków przeznaczonych na bardziej radosne cele niż płacenie mandatów.
Podsumowując, SM to też ludzie, wykonujący obowiązki, pewnie też nie do końca są zadowoleni ze stanu rzeczy, ale jeśli mieli by wybierać robić to albo wypie**alać z roboty to sądzę że sami byście zostali.
Pozdro dla tego kto to przeczytał, soorry za lekki chaos ale troszkę już dziubnąłem conieco.

głodny_toster

2013-01-15, 21:50
be_k napisał/a:

Pomimo że całkiem w dupie mam takie akcje puki przysyłają mi jakieś świstki na 100-200zl raz do roku, bo się wybrałem nieopatrznie na jakieś wyp*zdowo i cykneli fote mojego wozidupska, to jednak fajnie że ktoś z tym walczy, mam nadzieje że zna obowiązujące prawa i stara się jak najbardziej utrudnić życie osób które w nieprzepisowy sposób na nas żerują.
Pomimo tego że lubię jak na kontroli trafi mi się jakiś żartobliwy pies, który nie jest za bardzo podniecony funkcją jaką pełni i potrafi pogadać z Tobą jak człowiek z człowiekiem



Ok ta część twojej wypowiedzi bardzo mi się podoba. Masz rację.

be_k napisał/a:

to nie darzę sympatią SM, zawsze jednak trzeba pamiętać że to są ludzie którzy zarabiają na swoje familię, i gówno dostają za to że postawią tam tą skrzynkę




Tak, tylko, że za to pie**olone postawienie "skrzynki" dostają zdecydowanie za dużo z naszej kasy;]
be_k napisał/a:

Podsumowując, SM to też ludzie



Tu stwierdzam, że no, chyba Cię Bóg opuścił :amused:
be_k napisał/a:

wykonujący obowiązki



Zapewne tak sumiennie jak ten pan na filmie :amused:



be_k napisał/a:

Pozdro dla tego kto to przeczytał, soorry za lekki chaos ale troszkę już dziubnąłem conieco.





Spoko. Również pozdro.

be_k

2013-01-15, 22:04
Są ludzie, pewnie tak jak z psami, są sk***ysyny jak i normalne chłopy, z nimi akurat mam styczność mega rzadko jak nie zerowo, ale pewnie znajdzie się jakiś równy.

No ten na filmie to głęboko miał wyj***ne, a skoro jest za pieniążki publiczne to nie dziwota że ktoś się do niego dopie**olił musi być na to gotów.

A tam u góry widziałem jakieś popie**olone tłumaczenie że jeździć przepisowo, kto do k***y jeździ 50km/h.
Osobiście sam u siebie zauważyłem że jak jade te żółwie 50, to bardzo mało uważam co się dzieje na drodze, a jak pojawia się już trochę więcej na budziku to od razu czujność się wzmaga ze względu na strach przed okaleczeniem 4kołowca czy kogokolwiek innego. Nie ma chyba kogoś kto jeździ przepisowo i na pomarańczowym grzecznie się zatrzymuje.

Sam dostałem z jakiegoś wyp*zdowa 200 za prędkość, to polecam odłożyć pieniążki i zapłacić 5zł komornikowi który przypełznie i nie trzeba się pie**olić na poczcie, no chyba że ktoś lubi takie przygody.