18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fotka.sadistic.pl czyli foty użyszkodników

mcmt • 2011-01-19, 12:22
Prosi się użyszkodniczki/ów o wklejanie fotek, aby można było wiedzieć z kim się dyskutuje. 8-)

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2011-01-19, 14:45 ]

Poza ogólnymi zasadami dodawania materiałów:
- Nie dajemy zdjęć na których widoczne są osoby z grupy ~Sadyści (poza sobą)
- Odważniejsze zdjęcia wrzucamy do tematu "Pokaż Cycki" (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

[ Komentarz dodany przez: LegendarnyZiom: 2014-12-08, 00:55 ]
- Fotki tyłeczków wrzucamy tutaj. (wymagany odblokowany dostęp do Harda, dział Nagość i Erotyka)

Stanikslask

2012-10-04, 08:27
Integruje się... codziennie... nie traktuje "was" jak wrogów... mam swoje poglądy ale nie narzucam ich nikomu... liczę się ze zdaniem ludzi a jeżeli moje jest inne chętnie na każdy temat podyskutuję!
Pozdrawiam :ok:

Mr.Drwalu

2012-10-04, 11:02
Weź zacznij pisać po niemiecku i zdupczaj sobie na swojego śląskiego sadola :-/
Wielce się afiszujesz ,żeś ślazak nie polak :-/ Tacy z was ślązacy jak górale spod "samióćkich tatr" :-/
Przepraszam za OFF-TOP-a ale nie mogłem zdzierżyć takiego sk***ysyństwa.

Stanikslask

2012-10-04, 12:19
od kiedy Ślązacy piszą po niemiecku?? Co do "tacy z was ślązacy jak gorale spod samióćkich tatr" to pozostawiam bez komentarza bo nie bardzo rozumiem analogię... a co do sk***ysyństwa hmmm.. niestety będziesz musiał je zdzierżyć bo nigdzie się stąd nie wybieram! wiync wal się na tyn twoj gorolski pomyjok a mi sam niy pie**ol o tym czy jo moga siedziec se na sadolu czy niy bo mosz w tyj kwestji ch*ja do godki!

Mr.Drwalu

2012-10-04, 12:53
Weź się ślązaku nakryj węglem i nie wychodź spod niego. :wtf:
Jeszcze perfidnie się reklamują "Ruch Autonomii Śląska". :-?

Stanikslask

2012-10-04, 13:09
gdyby nie nasz węgiel parówko płaciłbyś za gaz ruskim kwoty jakich nawet wymienić nie potrafisz a będziesz mi tu pie**olił! typowe myślenie polaczka!
myślisz, że poza węglem nic na śląsku nie mamy? mam ten region reklamować? on broni się sam! błagam cię nie!
niy rob mi na śmiych!
co do ruchu autonomii śląska to pewnie zupełnie nie wiesz o co chodzi ale źle ci nazwa brzmi wiec krytykujesz...
poczytaj drwalu troszeczkę o terytoriach autonomicznych w europie a zdziwisz się ile tego jest i w jakich krajach to już funkcjonuje, jaka jest tego idea, jakie wartości nas interesują... najlepiej pie**olnąć tępy tekst i cieszyć mordę!

~tip.top

2012-10-04, 13:19
ruchu autonomii śląska obejmuje sosnowiec?

Stanikslask

2012-10-04, 13:31
Jak widać na poniższej mapie Zagłębie nie jest brane pod uwagę z oczywistych względów...


~tip.top

2012-10-04, 13:33
Stanikslask napisał/a:

z oczywistych względów


Oczywistych czyli jakich? Czemu nie bierzecie pod uwagę stolicy śląska sosnowca?

Stanikslask

2012-10-04, 13:54
generalnie historia oraz różnice kulturowe w poszczególnych regionach przeczą przynależności sosnowca do górnego śląska... ludzie po obu stronach brynicy ze względu na zawiłości historyczne prezentują zupełnie inne poglądy oraz wartości...
niechęć jaką darzą się obie "nacje" wrosła już tak bardzo w oba regiony, że nie ma sensu łączyć ich na siłę...
a o ile dobrze wiem to sosnowiec jak już możesz nazywać sobie stolicą ale zagłębia dąbrowskiego a nie górnego śląska! bo to zupełnie co innego...

Janusz~

2012-10-04, 14:59
skończcie offtop ;)

~Bambi~

2012-10-04, 15:11
Stanikslask napisał/a:

gdyby nie nasz węgiel parówko płaciłbyś za gaz ruskim kwoty jakich nawet wymienić nie potrafisz a będziesz mi tu pie**olił! typowe myślenie polaczka!
myślisz, że poza węglem nic na śląsku nie mamy? mam ten region reklamować? on broni się sam! błagam cię nie!
niy rob mi na śmiych!
co do ruchu autonomii śląska to pewnie zupełnie nie wiesz o co chodzi ale źle ci nazwa brzmi wiec krytykujesz...
poczytaj drwalu troszeczkę o terytoriach autonomicznych w europie a zdziwisz się ile tego jest i w jakich krajach to już funkcjonuje, jaka jest tego idea, jakie wartości nas interesują... najlepiej pie**olnąć tępy tekst i cieszyć mordę!



Ja mam węgiel z Bogdanki z lubelskiego :roll:

Ęmi

2012-10-04, 22:23
Cała Polska w cieniu Śląska!!

Ponad Śląskiem tylko niebo


Coby nie było oftopu :) Macie Śląsko babę!

Kaśka

2012-10-04, 22:28
Nie każdy Ślązak to górnik z wąsem!! I Śląsk jest fpytke i gryfny w ch*j :hitler:

Teodorr

2012-10-04, 22:29
wary obciągary :D

NealCaffrey

2012-10-04, 22:36
ฬเεอžмล napisał/a:

wary obciągary :D


Wypadałoby wrzucić swoją fotkę, którą tak ładnie opisałaś.
X